Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
14. jan 2010

baby neviete čo môže chýbať vivine?vyjedá mi sviečku. ☹ ☹

danciacik
14. jan 2010

Maji, nebude to jednoducho zvedavosť? 😅

zdenocka
14. jan 2010

Pekny vecer maminky,
ja zase trzim v obchode, este pol hodku a idem domov, manzel si po mna pride, a vravel, ze ma pozyva na romanticku veceru 🙂 . Dufam, ze Janicko zaspi, lebo on nas vzdy caka, i ked uz v postielocke. Adrina, Damianko keca. To by si rozumel s Jankom on tie vkuse nieco vysvetluje ale nic mu nerozumiet 😅 . No uz ked poobejde vstane, tak krci baba, alebo mama 😵 .
Andrrejka, nech je Sarinke cim skor lepsie.
Vichrica, to vies, ze budeme v pondelok drzat palce, nech to zvladnes a mozes konecne trosku povegetit.
Vierka, gratulujem ku krasnej dcerke 😵 .
Juliet, brusku mas pekne gulatucke.
Vinka, budete mat super kalendar 🙂 . Pozdravuj Damianka, nech prinesie domov medialu 😉 .
Anicka, takze dietkujes, co? Drzim palce, nech dosiahnes vahu, aku chces.
Danciacik, je super, ze Larke dopadli testy dobre.
Tak pozdravila som Vas, bezim pracovat.

miavin
14. jan 2010

dani - to je super, že Larke nič nenašli - chvalabohu - len nech je zdravučká
vierka - gratulujem k malej princezničke Viktorie....veľa veľa zdravíčka prajem a mamine mliečka a lásky
zdenocka - no nejak nás zanedbávaš..... ale je to v poriadku, keďže pracuješ, potom daj vedieť, kde ste boli na romantiše večeru a čo ste si dali - som zvedavá, ja som robila teraz čínu, ryžu a možno aj hranolky fuknem ešte do friťáku, keď sa bude blížiť manžel...
takže babenky, neviem či budem mať teraz čas, musíme zohnať kočiar, prajem krásny večer a užívajte si to. 😉

vinka
14. jan 2010

Mirka čo my ale ty si to užívaj.Tebe príde mužík.No mne tiež príde ale on je každý den doma.Aj ked tu prespáva len 😒 Ale predsa 😉

maca77
14. jan 2010

ahojte popradčanky 🙂

chcem sa opýtať, či ste náhodou neboli niektorá na 3D uzv. v Poprade, prípadne koľko to stojí a aká bola spokojnosť ...

vopred dík za info 😉

sipcek
14. jan 2010

ahojte,my sme mali ist k mojej mamke ale volala,ci by sme nemohli zajtra,lebo je velmi unavena,tak si zajtra urobime maly vylet do mesta kupit malemu oslavencovi Maroskovi nejaky darcek a dame si kavu u mamky.
Dnes som skoro rusila nervy,svokra dala do rychlovarnej konvice odstranovac vodneho kamena,nechala to zovriet a nechala tak.ani mi nepovedala,ja som z tej vody urobila malej caj,trochu popila a hovorila,ze je kysly,ale nereagovala som,len som potom este sla urobit kavu a mlieko sa mi zrazilo v kave,tak som vedela kolko bije.tak som mojkala malu,boze,uz druhy krat som nedala pozor.som svokre volala,ze co tam dala.Nakoniec som vysla,ze je to moja chyba,lebo ci neviem ze ona nenechava plnu kanvicu,ze ma to malo napadnut,ze stacilo len pozriet do kanvice,ci neplava vodny kamen,tak som jej splechla,ze stacilo len povedat,ze leje nieco do nej.Uz minule som omylom dala vypit prevarenu vodu so savom malej co mi nepovedala,ze dala do hrnca.To tak,ked chceme usetrit vodou.normalne teraz ked to pisem sa mi dviha tlak.Svokra ma opuchnutu nohu,sa jej asi zila zapalila a niet toho boha aby sla k doki,nech sa pozrie na to,boze ona je taky lajdak.na nic nema cas.
tak,teraz nech si to Borko precita a zas bude odureny 😅 nech 😠
tak pa zamykam

sipcek
14. jan 2010

maca,ja som bola v Starej Lubovni na 3D,ale viem,ze Vojtassak ma 4D v PP,len neviem kde ma ordinaciu.

petikd
15. jan 2010

Ahojte 🙂
Juuj sipcek,nepríjemné ☹
No my ideme dnes o jednej na buse do PP na tú hematologiu tak som zvedavá čo nám povedia 😔

dancat
15. jan 2010

ahojte žienky, Petik držíme palce,nech vam to tam dobre dopadne
Juliet brusko mas kraaaasne,juuuuuj ale tie posledne tyzdne su uz na nervy, ja uz som bola jak tarboska,nohy jak slon opuchnute 😝
Vinka Ty naša šikovnica, ešte aj kalendare stíhaš vyrábať,naozaj pekne.....
Včera som mala neplanovane dovolenku,ale v noci mi maly tak zvracal,origane bolo všetko,ale večer zjedol z chlebička paprika a ta mu nesadla....tak sme ostali doma,ale uz cez den bolo dobre,dnes palil do škôlky a rano doma trochu plakal,ale som mu povedala,ze zajtra zas volno ta sa kus ukludnil
Dnes ma moje krastniatko jeden rôčik,v nedelu oslavujeme,bože ako rychle zase ten rok ubehol
No idem možno pridať aj nejake fotečky....pekny den aj vikend,lebo asi už tu zase nedorazim

petikd
15. jan 2010

Dakujeme Dani 🙂

vinka
15. jan 2010

Ahojte babenky.No Sipcek som ostala v nemom úžase.čo mala vypila savo?A nič sa jej nestalo? 😕 No to chvála bohu,že sa jej nič nestalo.
Dani hej budeme mať doma najkrajší kalendár na svete. 😀 😀 Lebo bude zložený z naších detí. 😀 čo neprídeš na kávu?No volno si včera mala a doma si sedela.Neozvala si sa a neprišli ste sa pohrať. 😠 😉 Na budúce napíš den vopred,že budeš doma a ja ti zavolám aby ste prišli na kafčo. 😀

danciacik
15. jan 2010

Ahojte babulky.
Maca tak ako Sipcek spomína u nás je Dr. Vojtaššák, ja som u neho bola a som maximálne spokojná.
Jooj Dani, no čo i poviem, verím že si nahnevaná.
Ďakujeme všetkým že nám držíte palce, no je to s tými výsledkami aj dobré aj nie, lebo ak ani posledné testy nič nepreukážu tak nás asi čaká zákrok a ja sa hrozne bojím celkovej anestézy. ☹
Zdeni, takže pracuješ o dušu čo? No super že to Janíčko zvláda aj bez teba. Náš by bezo mňa nevydržal ani deň 😖 .
Jooj baby mne bolo včera tak zle, veľmi zle sa mi začalo dýchať ako keby som mala balvan na hrudi, búšilo mi srdce a bolela ma hlava. Ani zaspať som nemohla. Tak som si dala magnezium a nejak som zaspala a som myslela že bude všetko ok, ale ee. Dnes mi je zase tak len už hlava nebolí, ale normálne mám riadne problémy s dychom ☹ . Jooj neviem čo sa to robí a hroooozne ma bolia ruky a aj ramená.

vichrica
15. jan 2010

Ahojte baby. Neviete mi poradiť?
Laura ma už 2. deň teplotu 37 stupňov a dnes sa jej po celom tele objavili malé vyrážtičky. 6. chorobu sme už mali. Môže to byť reakcia na očkovanie?

vichrica
15. jan 2010

Posledné očkovanie bolo aj proti osýpkam. Môže to byť nejaká slabšia reakcia?

juliet221
15. jan 2010

dancat tak to hej tie posledne tzydne su uz na nervy aj ked ja nemam opuchnute noky aj kopu energie mam ale aj tak to uz chcem mat za sebou

vichrica
15. jan 2010

adrina - ďakujem. Vidím, že to máš doma veselo s tými chlapmi 🙂
andrejka - dík. 😉
anickamaros - prajeme príjemnú oslavu v sobotu
vinka - ďakujem za Tvoju podporu 😵 Damiánkovi držíme palčeky na pretekoch. Isto zas prinesie medailu 😀
danciacik - dík. Fíha, tak to liečenie stojí toľko ako dovolenka.
zdenocka - ďakujem. Super, že Janíčko už bľaboce. Laura sa včera naučila povedať "baba" 😝
miavin - aký kočiar to zháňaš?
sipcek - aj my sme už pili octový čaj 😀
dancat - v nedeľu prajeme príjemnú oslavu a Miška, aby nebolelo bruško

anickamaros
autor
15. jan 2010

ahojte
zdenocka ja nedrzim dietu to ide dole samo menej jedla viac pohybu a zaludocne problemy a ide to.
sipcek joj moja mna by uz slahlo o zem drzim palceky.
vichrica moja moze to byt reakcia na ockovanie dufam ze vas to coskoro prejde
mirka ty si uzivaj manzelika
ja dnes idem dokupit este co treba na oslavu a ide chystat aby som zajtra nemala vela.
tak sa zatial majte pekne

maca77
15. jan 2010

danciacik, nevieš mi povedať čo ten UZV stoji? nahral ti aj video + fotky? ... aby som mala aspoň trošku prehľad, keď tam budem volať 😅

vichrica, skús prezvoniť lekárke, isto ti povie či to môže byť reakcia na očkovanie ... ale čo viem, tak aj 6-ta choroba sa u niektorých detí objaví viackrát

vichrica
15. jan 2010

anickamaros - ďakujeme
maca77 - može byť viackrát? To som nevedela.

juliet221
15. jan 2010

no tak ja uz mam navarene aj som sa uz najedla. robila som brokolicovu kremovu polievku s opekanym chlebo 😀 pozeram ze tu nikto tak si idem zdriemnut

danciacik
15. jan 2010

Maca no ak si dobre pamätám tak okol 1500 Sk vtedy a dal mi aj dvd s videom aj fotkami

vinka
15. jan 2010

No ja som tiež po obede.Dnes sme mali zabíjačku a vajíčkovú polievku.Už mám po august kalendár hotový. 😉 Idem robiť dalej kým Vivien spí.

danciacik
15. jan 2010

No ja som dorobila koláče, upiekla chlebík a urobila krém a idem sa konečne najesť, kým deti spia lebo dajaký somár tu vrta. 😠

miavin
15. jan 2010

Kati - no nejaký športiak alebo golfáč, nám sa totiž zlomila konštrukcia...takže hladame niečo rozumné

miavin
15. jan 2010

anička - ďakujem - užívam si, len máme zas zhon, ale som rada, že je doma - sme do rána "kvákali".....o somarinách kým sme šli spať. 😀

vichrica
15. jan 2010

miavin - fíha, a to sa vám ako mohla zlomiť konštrukcia? Aj ja mám športový, ktorý zložím do nášho "big" auta 😉

vinka
15. jan 2010

Miavin a to ste nereklamovali? 😕 No idem pridať dalšie mesiace môjho úúúúžasného kalendára. 😀 😀

andrejka10
15. jan 2010

Jooj, babulky. Učila som sa dnes do rána do pol tretej. A už mám aj po skúške. Dúfam, že vydá. 😀

Maca 77, mne robili 3D ultrazvuk v nemocnici na 8.poschodí. Len si sa musela vopred dohodnúť, aby mali na to čas. A nebolo to také drahé ako u Vojtašáka. Dvojnásobok ceny ako fotky. Neviem teraz už presne, ale cca 270 sk - 300. Nepamätám si. Dali ti to na kľúč. Ak chceš pozri si môj stredný album. Nie sú tam všetky zábery. Nahral aj video - pohyb bábätka. Nielen fotky. Len naša malá bola chrbtom. Ale mal veľkú snahu a hľadal dovtedy, kým aspoň kúsok neukázala - potvorka jedna. Už vtedy ukázala, kto tu bude šéfom. 😀

Idem po malú do škôlky a si vás dočítam.

andrejka10
15. jan 2010

Zabudla som. Čo je to 6 choroba??? 😕