Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
15. jan 2010

Ahojte.
Tak sme doma.Tá doktorka je z BA a fest sympatická.Takže nakonec musíme do blavy na odbery,lebo v PP nemajú na to laboratorium či čo.Ešte mi aj spoj vlakom povedala 😀 Takže v pondelok mám volať a my povie,kedy máme prísť

Maji super je ten kalendár,šikovná si 😉

petikd
15. jan 2010

Andrejka to je choroba,kde má dieťa teploty a potom sa vysipe,myslím 😕

danciacik
15. jan 2010

ahojte, tak hlásim mám dopečené, ešte pratať a robiť papiere. Juuuj už sa mi nechce asi dám kávu.
Peti, hm, škoda že tu na to nemáme labák, tak budeme držať palce. 😉

petikd
15. jan 2010

Dakujem Dani 😉
No aj mne treba pratať,že mám zajtra pokoj 🙂

vinka
15. jan 2010

Pwťka ano 3 dni sú vysoké teploty ale dieťaťu nič nieje a na štvrtý den sa vysype takou krupicou a už aj teploty prestanú.Nato nieje nič.Pri teplotách len paralen a potom už nič. 😉 No baby dnes som dala Chiare mrkvičku.Neviem či jej mohlo byť z nej zle ale jak tá večer plakala no koniec.Nemohli sme si dať rady. ☹ ☹ Aj sestra tu bola a vravela,že to vidí na peknú noc. ☹ No ale teraz už zaspala.Už som jej aj čaj spravila,že či ju nesmedí ale kým sa ochladil tak zaspala.No už som bola zúfala z toho. ☹ ☹ ☹ Ale už konečne spia všetke tri a môžem si ísť robiť kalendár dalej.Už mi chýbajú len dva mesiace a hajde tlačiť. 🙂

sipcek
15. jan 2010

ahojte,tak piatok za nami,zajtra ideme na oslavu,jaj ale sa tesim,len Borko sa boji,ze sa opije 😀
uz mam kupene knizky pre Maroska a take pekne tricko s dlhym rukavom s obrazkom vlacik Thomas.
boli sme u mojej mamky posediet,dala som si šišky,take boli fajne mamkine mnam mnam
Peti drzime palce s odbermi 😉
zamykam ci co?

petikd
15. jan 2010

Sopcek dakujeme,užite si zajtra oslavu 😉

sipcek
15. jan 2010

tak pa zamykam,joj zasa monolog,zeny hore sa,nech tu nie som sama 🙄 je tu nuda,ked si len tak pre seba pisem.

petikd
15. jan 2010

Jooj prepáč sipcek som ti skomolila meno,si musím zvyknúť na inú klávesnici 😕

sipcek
15. jan 2010

v poho 😀 uz som aj spiček bola 😀

petikd
15. jan 2010

😀 😀 😀

danciacik
15. jan 2010

he aj ja som tu nachvíločku

sipcek
15. jan 2010

ahoj dani,torta urobena?

sipcek
15. jan 2010

halo halo,zbierate urodu na farmach? 😀 ja asi vypinam net a idem strikovat rukavy,som ich parala,je to take nijake,nuz co,keby som bola profesional tak na tom zarabam 😀

sipcek
15. jan 2010

ok tak pa a zamykam 😉

anickamaros
autor
15. jan 2010

ahojte maminy
uz asi vsetky spite vsak?
ja este nie nechce sa mi.vsetko nachystane balony nafukane dufam ze do rana vevyfucia 😀
dani uz sa na vas tesime. a neboj sa neopije sa ved u nas nikto nepije 😀
tak asi aj zamknem ked som tu sama

vinka
15. jan 2010

No tak ja vás riadne pozamykám.Hladala som rohy čertové na nete ale budem musieť napísať do diskusie aby mi pomohli. 😝 No tak idem ja ku starkému sa pritúliť. 🙂 Zamykám dobrú nocku. 😉

danciacik
16. jan 2010

Dobré ránko.
Odomykám
Chcela som si včera pokecať ale Paťo začal plakať tak som rýchlo dokecala.
Dani jasné, torta hotová 😉

vinka
16. jan 2010

Dobre ránko.Dani ty nemáš spania,že v sobotu v takú skorú rannú hodinu píšeš? 😕 😀

juliet221
16. jan 2010

dobre ranko.co mate nove ja akurat davam do poriadku kuchzbu vecer sa mi uz necele pratat. 😀 😀 😀

vichrica
16. jan 2010

Ahojte. My máme za sebou hroznú noc. Laura často plakala a pila mliečko. 😒
Včera sme mali príjemnú návštevu Zdenku s Janíčkom, ktorý má super nový zostrih 😵
andrejka - super, že máš po skúške 😉

danciacik
16. jan 2010

Maji ja spania mám ale moje deti nie, donútili ma vstať z postele tak, že mi užsli do kuchyne. 😀
Juuuj a mne sa tak nechcelo.
Kati my sme tiež bali zlú noc. Baby ako Paťa odnaučiť piť v noci? On vypije aj dve flašky čaju a potom sa preciká. 😒

vinka
16. jan 2010

Dani ten problém som mala pri damiánovi.Raz som nespala skoro celú noc lebo som mu nedala piť.Jasné,že reval do 01 potom už dostal lebo som už nevládala.Vstal o 05 a piť som mu zas nedala.A druhý den som povedala.,Ty si nedal mne pokoj spať tak dnes cez obed nebudeš ty spať.A celý den nespal.Ale o 18 už zaspával pri večeri.najedol sa a jak lahol spal bez zobudenia do rána.A od vtedy už nemal ani flašu ani cumel nič len plienku.To mal rok a pol.Tvrdé ale účinné. 😀

vinka
16. jan 2010

Som zabudla,že mne Damián aj liter čaju za noc vypil.Ono top už potom nemalo hranice a musela som ho aj prebalovať v noci tak som to musela ukončiť. 😉

petikd
16. jan 2010

Ahojte
Anicka Maroskovi všetko najlepšie k narodeninkám,nech je zdravý,šťastný,nech vám robí radosť. 😉

danciacik
16. jan 2010

Jooj Maji tak to budem musieť urobiť aj ja. Lebo už nevládzem, doteraz som ho neprebaľovala a posledný týždeň sa furt v noci aj prezliekame
Ježiš Anička no vidíš - som zabudla pogratulovať - tak Maroškovi všetko, všetko len to najlepšie nech máte krásnu oslavu.

vinka
16. jan 2010

Juj aj ja som zabudla Maroškovi zaželať všetko najlepšie. 😉 Hlavne nech ho rodičia počúvajú.Všetci kážu len deťom počúvať a my počúvame? 😕 😀 😀
Dani ale nesmieš povoliť celú noc neprespíš.A nielen ty ale nebude spať ani zvyšok rodiny. ☹

danciacik
16. jan 2010

Joooj moja my už nespíme dosť dlho, veď ja fungujem na káve a magneziume 😒 . A Larka je u našich takže není problém.
A nás už nemá kto sfúknuť že zlostíme takže musia počúvať deti. 😀

gajana1
16. jan 2010

Ahojte
Dani sme na tom asi rovnako. Tomik je schopny vypiť aj liter čaju za noc a potom je mokry až za ušami. Tiež som mu minule nechcela dať piť v noci ale som už nevladala a dala mu čajik ale teraz mu dam do flaše len taku 100 a necham tak počujem ako chce ale sa neozvem dam mu cumlik a zaspi ale o 3 hod. zase a zase mu dam 50-100 a tak to je do rana dufam že ho to prejde čo najskôr

Maroškovi všetko najlepšie 😀

andrejka10
16. jan 2010

Ahojte maminky. Tak ja zase len na skok. 🙂 Ešte týždeň a mám po skúškovom. 😵

Maroškovi prajem veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka a užite si oslavu.