Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
17. jan 2010

Juliet poslala som ti ip-čko. 😉

sipcek
17. jan 2010

ahojte,boli sme na navsteve a potom sme sa spolu baby okupali,bohova bola,ze-aj ja mam taku cikulku mamka 😀
anicka som myslela,ze foto uz pridane 😉
vinka no ty si ale sikovna
tak zamykam,dobru nocku 😉

dancat
18. jan 2010

ahojte bambule,
Maroškovi dodatočne všetko NAJ k narodeninkam,vela zdravia,štastia,lasky a nech ho rodičia počúvajú 🙂))
Jáááj my sme mali kraaasny vikend, v piatok sme boli u kamosky,nasi mangelia isli na hokej a my s detmi sme ostali a klebetili...jaaaj fajne bolo
V sobotu sme si doobedu trosku upratali a poobede sme boli vonku a včera sme boli na oslave,naše krstniatko malo 1 rôčik....jaaaaaj fajne fajne bolo......
Ale od piatku som nasrata (ked to tak musim povedat),lebo môj mangel zase začína pracovať na 4 smeny,takže sviatky piatky, cez tyzden ked ja budem v praci a Miško v škôlke tak on bude doma mať voľno a cez vikend on v praci a my s Miškom zase sami doma....neznašam to,lebo ani žiaden výlet si nemožno naplánovat 😠 😠 😠 neznášam to neznáááááášam to neznááášam to ...bolo mi z toho až do revu ....v sobotu mame naplánovanu Miškovu oslavu, torta objednana a jemu vychadza poobede aj v sobotu aj v nedelu....ak to nejako nevybavi tak oslava bez tatika........no som sa vystazovala,hodim este nejake foto z oslavy........pekny den žienky
Ináč aj náš Miško ked mal rok - rok a pol tak pil tak vela caju v noci,že sa stale až precikal a postupne nejako prestal

dancat
18. jan 2010

foto pridane idem trošku popracovať

vinka
18. jan 2010

Ahojte baby.No Dani krásna rodinka ste to sa musí nechať.Joj verím ti ale zas neplač niesi sama cez víkend.Aj môj robí cez víkendy a sviatky piatky a dá sa zvyknúť nato. 😀 😀 Nechcem aby som vyzerala ako svina ale nebudem sama. 😀 😀 No Danci tak prídete k nám a den vám zbehne ako voda. 😀

juliet221
18. jan 2010

dobre ranko.tak ja som bola dneska zasa v poradni mala som troska zvyseny tlak ale inak vsetko ok. sestricka jak mi merala brucho povedala ze to bude riadny macek na mna tak som sa troska prelakla.tak dufam ze nebude az taky velky.idem si ja troska zdriemnut bo som sla neskoro spat a skoro vstavala.aspon ze obed mam este od vcera a na zajtra nakupene mam tiez a aj viem co budem varit 😀

miavin
18. jan 2010

ahojte
čo máte nové?
včera som stretla Zuzku v Kauflande - júúúj keby ste videli toho anjelika - krásnučké očká modručké - a ako sa na mňa usmieval - no nádherný drobček - na spapanie
vinka - kedy ide Damjan na preteky? nestíham čítať - len som zahliadla niečo...
juliet - neboj zvládneš to - už sa tešíme na malého macíka Tomáška...

juliet221
18. jan 2010

zvladnem. ved co ine nam ostava. aj my sa uz tesime na tomaska.a hlavne sa neviem dockat ked sa uz normalne budem moct zohnut,normalne hybat bez brucha 😀 😀 😀

vinka
18. jan 2010

No my máme už kalendár zviazaný.Juj ale je krásny. 😀 No idem vyvesiť prádlo 😉 My máme dnes pirohy.Som v sobotu ich robila s mamkou a dnes sú na obed. 😉

petikd
18. jan 2010

Ahojte
Tak mne je zas nejako blbo,na chrbticu,teraz neviem,či to je z toho,že máme ten notebook,tak kukám nižšie.Alebo je to z toho,že som sa nevyspala.Včera mamka povedala,že starká prestali reagovať,ale potom sa prebrali a ja som sa zľakla a som nespala.Tak ich chodím kontrolovať.

vinka
18. jan 2010

Júúúúj baby máme prvý zúbok. 😀 😀 to sa bude kusať maminu cicu. 😀 😀 😀
Peťka viem ako sa cítiš ale nato musíš byť pripravená.Odchod môže byť kedykolvek.Dôležité je,že tá osoba nieje pritom sama.Môj muž takto vyprevadil svoju starkú.sedel pri nej celú noc kým nevydýchla posledný krát.Je to ťažké ale ty to potom zvládneš.

zdenocka
18. jan 2010

Ahojte maminky,
zdravim Vas z prace 😝 .
My sme mali tiez krasny vikend, v sobotu sme boli v KE v Optime, Janicko si dokonale uzil tatika, mamicku a babicku, stastny bol 😵 , a v nedelu sme boli doma vegetili sme a poobejde sme isli prejst a potom ku svokrovcom.
Nas Janicko v noci cajik vobec nepije, iba okolo 5-6 si pyta mliecko a to vypije 150 ml, niekedy aj menej a buba do pol 8. Tym, ze v noci vela nepije, tak sa neprecikava.
Dancat, chapem tvoje pocity, ze si zuriva, ze nebudete s muzikom vela. Ja to poznam, nie je to lahke, esteze su telefony😅. Krasna rodinka ste 😉 .
Sipcek, bambula bola poderana 😀 .
Idem popracovat a potom na obed.
Pekny dnik Vam prajem.

juliet221
18. jan 2010

no ja som sa uz zobudila.co tu nove? 😀 😀

petikd
18. jan 2010

Maji gratulujeme k prvému zúbku 😵
No ja viem,že musím byť pripravená,ale sa bojím,že nedokážem zistiť,či žijú či nie,vôbec netuším čo mám prvé urobiť.Bola som im dať banán,tak sa len krčia ☹

vinka
18. jan 2010

No mne už slečny spia.Tak sa idem aj ja v klude najesť a potom prídem počítať čo ste popísali. 😉

petikd
18. jan 2010

No volala som do BA,tak 1.2 ideme,fest dobrá doky,ešte mi aj číslo busu povedala,ktorým sa dostaneme na do nemocky 🙂

sipcek
18. jan 2010

ahojte,
vinka vsetko naj naj k prvemu zubku,joj to radosti 😀
peti tak vam budem drzat palce,to akurat Sasula bude mat dva roky 😉
som bola doobedu v meste so svokrou,sme obisli vsetky urady co trebalo,a kupili sme si topanky-teda-ona si chcela kupit a mali na vyber 1 a jeden par za 1 euro,tak aj mne sa usli,presne pred rokom sme si tak kupili,vsak mam dobru svokru 😉 aj Saske kupila kufricek a zvieratka v saciku,uz ich ma kopu,tak do kufricka ich bude davat.Aj nam bus usiel,spadla som na schodoch,to tak ked lemra sa ponahla 😀 tak sme si taxik zavolali 😀
Dnes som za bosorku-Saska ma tak vola 😀
tak vecer,pa

vinka
18. jan 2010

Jáj bosorka tak vidíš.Mne minule syn povedal.Moja mama je bosorka.Pozrela som na neho a on mamka to knihu takú chcem.A ja mu a načo synu.Nestačí ti doma jedna bosorka? 😀 😀

zuzah
18. jan 2010

Ahojte baby,

som tu nová... na tejto stránke... som doma na rizikovom... tak si kratim cas aj citam tohto fora... ale nechcem ostat v anonymite.

petikd
18. jan 2010

Zuzah vitaj,napíš niečo viac o sebe 😉

vinka
18. jan 2010

Ahoj zuzah srdečne ťa vítam medzi nami babami. 😀 😀 No jak som to pekne napísala.No moja takže najviac tu píšem ja ostatné to flákaju.Ak si chceš u mna šplhnúť tak píš,píš,píš. 😀 😀 Ale nie srandujem.Tak nám napíš niečo o sebe. 😀 Joj a pridaj fotečky.No tu budeme mať už druhé bábatko. 🙂

miavin
18. jan 2010

ááááhojte - tak ako sa máte?
vinka - gratulujeme k prvému zúúúúbku , Chiara sa nejak ponáhľ - o chvíľu dobehne Alexíka - náš má len 2...ale zato hryzie parááááádne.....
ozaj dievky - chystáte sa niektorá tento rok ostať tehu?????????? 😀

vinka
18. jan 2010

Prečo.Chceš byť tehu?A nechceš byť sama? 😀 😀 Počkaj opýtam sa muža. 😀 😀 Miavin moje deti mali v 4 mesiacoch už prvý zub.To len Chiara zaostáva za nimi. 😀 Baby urobila som novú fotku.Juj ale je krásna. 😀

miavin
18. jan 2010

vinka - hej chceme niečo poriešiť koncom roka alebo cez leto - no uvidíme.... no to je super, že tak skoro máte zúbky, my neskoro ale dlhšie mu hádam vydržia.... 😀

vinka
18. jan 2010

No tak zamykám. 😉 Dobrú nocku baby. 🙂

sipcek
18. jan 2010

ahojte,ja uz na 4 krat param rukavy,uz mi to fakt lezie na nervy.prv to bolo velke,teraz zasa natesno,joj uz aby to bolo hotove.Nabuduce budem presne podla casopisu strikovat aby bolo na 1.krat urobene.tak len domykam vinka oki?papa.
anicka ty sa kde flakas?

petikd
19. jan 2010

Ahojte odomykám 😉
Maji super je tá fotka akoby naozaj 😉
No Damiánna nedávam do škôlky,lebo má nádchu ako hrom 😒

miavin
19. jan 2010

dobré ránko - odomykám
peti - som nezaregistrovala - na čo ideš do ba? kto ide do nemocky? starká?
ako ste spali? ja už som zase sama - no ale aspoň auto mi ostalo, tak pôjdeme do PP
vinka - môžme ťa prísť pozrieť ak bude času?

miavin
19. jan 2010

peti - si ma predbehla 😀

vinka
19. jan 2010

Dobre ránko. 😉 Miavin vy stále.Jasné,že môžete.Už som toho krásavca dlho nevidela.Teším sa na neho.Ani nie tak na teba ako na tvojho krásneho syna. 😀 😀 😀 No ja som dnes už od 6 hore.Vivien potrebovala cikať a už nechcela ísť spať tak sa mi obaja nasáčkovali do postele.Aj s Damom. 😀 😀