Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
4. feb 2010

Jooj Maji hned by som si dal koláč 🙂
Tie formy na bábovky,myslíš na muffiny?

vinka
4. feb 2010

No myslela som mafiny.Budú mať tie v celku čo sú 6 ks a budú mať aj samostatne a to budú v balení 12 ks.A tiež po 5 eur.Tak ja si tie chcem kúpiť lebo sú výhodnejšie.No a aj formu na bábovku som myslela.Aj takú budú mať. 😉

miavin
4. feb 2010

Tak aspoň 10 by sa nás našlo nie? to je tiež dosť, či čo......

vinka
4. feb 2010

Joj moja ale mega stretko žeby o nás písali by nás muselo byť aspon 30 🙂 No ale vieš keby všetke čo nás čítajú sa pridali tak by sme možno rekord spravili. 😀

vichrica
4. feb 2010

Ahojte. Ako sa tu máte?
My sme boli doobeda s kolegyňou v Bambine a poobede sa chystáme von.
zdenocka - si chorá? 😢 A ideme zajtra plávať? Dúfam, že sa skoro vyliečiš.
petikd - ja sa chystám so znamienkami už 2 roky k DR, ale nechce sa mi čakať 😒 . Takže hovoríš, že v Aduse bolo menej ľudí? A ja keď som chodila ku Radačovskej, tak by som jej musela povedať, že idem inde, alebo jej nemusím nič hovoriť a ísť rovno k inému DR?
andreaber - Ľubke prajeme skoré uzdravenie
vinka - tak len organizuj to mega stretko. My prídeme 😵

petikd
4. feb 2010

Kati no neviem ti povedať,či musíš sa vypýtať 😒 hej v aduse ide rýchlo,ja som tam prišla,ked otvorili adus o pol 7 a o 8 som bola von 😉

mammy81
4. feb 2010

caveste,juj Peti aj moja segra bola odstranovat znamienka aj mne by trebalo len ja sa bojim 😖
treba mi ku koznemu no ci sa odvazim neviem. teraz riesim zuby a migrenu 😒 moze byt ze ten amalgan ma vplyv na migrenu takze lietam a vybavujem. 😔

Zdeni skore uzdravenie 😉 Mirka aj Tebe ja to mam za sebou od pondelka len este nos...... ak mozem poradit kup si zinok urychluje to a budes raz dva fit 😉 ale daj si poradit v lekarni lebo je rozdiel nejaky.

Maji dojdem na kolac 😀

mammy81
4. feb 2010

A zabudla som pridala som fotecky mozte kukuk urobit 😉

gajana1
4. feb 2010

Ahojte
Aj ja idem dnes piecť len zatiaľ neviem čo, viem že jeden kolač taky kde idu rozmixovane marhule a asi aj venčeky spravim a ďalši kolač neviem ešte musim porozmyšľať 😉

Ideme sa obliecť a po vajička ale to bude zase plaču ked pôjdeme domou ale no možno svokor pride po neho a zoberie ho trošku vymrznuť lebo ja nemôžem. 😉

petikd
4. feb 2010

Gabi tak nakoniec budete mať párik? 🙂
Mammy ja som už bola vyberať na tváry znamienko,takže viem aké to je ale nebojím sa 😉

miavin
4. feb 2010

mammy - jéééj aké krásne fotočky.... Sofi už je naozaj veľká
gajana - jéééj vy budete mať chlapčeka a dievčatko? to je skvelé, gratulujem....

gajana1
4. feb 2010

Peti, miavin tak to vyzera chlapček je tam 100% a druhe vyzera dievčatko ale nie su si isty lebo tlači sa do pôrodnych ciest zadočkom takže zatiaľ to vyzera na cisarsky.

vinka
4. feb 2010

Gajana hlavne nech ti to dopadne dobre.či už to druhé bude chlapec alebo dievča je to jedno. 😉 Nech ste všetci traja zdravý a bude dobre. 🙂 No koláč je už v chladničke.Mammy krásna je tvoja dievka.Som pozerala fotky tvoje a Vivien nato.Jééééj aká pekná teta tam je. 😀 😀 Vidíš aj ty sa jej páčiš. 😉 No už som myslela,že nove maminy tu budú a tu nikoho? 😕 ☹ ☹
Vichrica nemusíš jej nič hovoriť len potrebuješ nový sprievodný lístok od svojho obvodáka a môžeš ísť rovno tam.Len už potom zas nemôžeš na kontrolu ku Radačovskej. 😉

andreaber
4. feb 2010

Vinka - ty si ozaj šikulka, dobrú chuť ku koláčiku 😉

Mammy - máš doma veľmi peknú princezničku

Gajana - nech všetko dobre dopadne

vinka
4. feb 2010

Andreaber dakujem už sme ho koštli.Mnam dobrý je.Deti už pochodovali za mnou,že koláč mama daj koláč. 😀 😀 Tak som im musela dať lebo by mi ani spať nešli. 🙂 No čo nikto nový 😕 😝

vinka
4. feb 2010

Fú ha?poprad skoro na druhej strane.No idem ja kuknúť panelák ked tu nikto nieje. 😉

andreaber
4. feb 2010

Ahojte

baby som uložila. Ľubku mala teplotu, tak zase som jej dala Nurofen. Už nech tie zubále vyjdú von.

Vinka - ale ako sa deťúrencom bude po takej lahôdke dobre spinkať. No narobila si aj mne chuť na sladké (hoci ja veľa nemusím) a zajtra robím palacinky na obed. 😝 🙂

vinka
4. feb 2010

No to ja také na obed nemusím.Lebo by mi bolo zle z toho. 😝

vinka
4. feb 2010

No chcela som pozrieť panelák tak mi to starý prepol na dáky thriler.Tak som dokukala. 😒 No môžem byť aspon na konovi ale tu zas nikoho. 😒

andreaber
4. feb 2010

Ale hej, ja som tu, len som práve bola Ľubke ešte dať cucnúť. Ja by som aj mohla pozerať TV, lebo manžel je na futbale, takže mi to nemá kto prepínať, ale nejak som od tej telky odvykla.

To ja zase sladké na obed môžem - žemľovka, palacinky a tak.

vinka
4. feb 2010

Joj vieš mi sme mäsový a ja by som sa nenajedla z toho.To mne je tak mnam ako dezert. 😀 😀 A Damián by mi zjedol na obed aj 6 tak musí niečo sýte a potom ako dezert. 😉

vinka
4. feb 2010

A kde je tvoj muž na futbale? 😕

andreaber
4. feb 2010

Veď aj aj to varím len vtedy, keď manžel je v robote, lebo preňho sú to len dezerty. A okrem toho je to presne ako píšeš, je to robota taká nevďačná, lebo stojíš pri sporáku, pečieš o dušu a výsledok nevidno, lebo tie hotové miznú hneď z taniera.

vinka
4. feb 2010

No minule som robila na večeru.Skoro ma šlak triafal pri nich.Prestála som skoro hodinu.A nakoniec by sa mi ešte ani neušla. 😠

vinka
4. feb 2010

No pôjdem ja do hajan.Tu nikto okrem Andrejky nieje tak sa aspon vyspím. 😉 No zamknite ten chlievik náš baby.Alebo Sipcek. 😀

vinka
4. feb 2010

No túto noc mi velmi zle spala Chiara.Som zvedavá,že ako bude spať teraz.Už som sa jej v noci vyhrážala,že kúpim nutrilon a bude. 😒 Som nespala skoro celú noc. ☹

andreaber
4. feb 2010

Vinka máme to my ťažké s tými našimi prícuckami. Možno jej niečo vadilo - bruško, prdíky alebo ďalšie zúbky. Držím palce a posielam drobcovi sladké sníčky, nech pekne spinká a nechá pospať aj maminu. 🙂

sipcek
4. feb 2010

ahojte,boli sme na navsteve u Anicky,Saska ukazala Maroskovi cikulu 😅
Vy tu peciete,ja idem zajtra kinder kolac,moja mamka ho urobila v nedelu a bol vraj dobry,ja moc kremove nemusim.tak mame v sobotu navstevu nech ho ochutnaju.
Tak pa a dobru noc,chorym skore uzdravenie,smutnym objatie a malinkym dobre spanie.
zamykam

sipcek
4. feb 2010

a vie mi niekto povedat kolko stoji listok na konske polo na Strbe?len tak pre zaujimavost,moja svokra by aj sla pozriet ale ja si uvedomujem,ze s malou je to nemozne lebo tam bude kopa ludi.
tak domykam a ked tu uz nikto nie je okrem mna,tak aj zamykam

dancat
5. feb 2010

ahojte,žeby odomykam? jaaaj sipcek ta ty si srandistka,že cikulu heheheh...a ked môžes hod mi recept na ten kinder kolac....ked budes mat cas 😉 ....ja som vcera chcela aspon upiect rychlovku babovku,lebo dnes pridu krstnovci,ale boli sme pozriet jeden byt, potom sme boli v maxe,pan mangel chcel vetrovku,ta si to viete predstavit to horsie jak žena ,ale nakoniec kupil ...peknu a za super cenu.....takže sme došli domov bola skoro 18.00 hodina, a kym sme sa najedli,potom sa robila polievku na dnes. Lebo dnes su chlapci doma,mangel ma voľno a s Miškom ideme k lekarke na povinnu prehliadku v 3 rokoch a hned sa opytam na ten kašel...či to môžem mu stale davať ten mucosolvan či čo......som zvedava či ked pride jar,tak kašel odýde,lebo ked nastupil na jesen tak nebol chory,až ked prišla zima,tak 3 dni v škôlke a sopel a kašel sa stale opakuju 😠 .Aj mne je už lepšie,som sa aj liečila,som sa naparovala a prikladala teplu sol v ponožke heheh,...tak sa mi zda,že dutiny povolili.....jaaaj som sa rozpisala,idem kuknut fotecky
Jaaaj Gajana gratulujem k pariku,ale aj ked to nebude dievčatko,presne nech to dobre dopadne a nech ste všetci traja v poriadku 😵 .......