Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
6. feb 2010

vinka k tomu kolacu,ani ja neviem preco ten olej sa potiera,ale moja mamka ho omylom dala do cesta a bol fajny.
adri ahoj 😉

adrina
6. feb 2010

páánačku..mám zamknúť..či ako???? 😕 😕 😕

sipcek
6. feb 2010

asi sme tu len my dve,co?

adrina
6. feb 2010

noo..ešte že tak...sipcek aspoň ty 😉
viem,že celé príslušenstvo...hehehe na marcipán..našla som takú super stránku..tak sa idem učiť a keď ma to chytí,postupne dokupovať... 😵 😵

sipcek
6. feb 2010

mna to chytilo tiez,ale dost neskoro na Saskinu tortu,som ani nemala moznost kupit si veci okolo toho ale buduci rok jej urobim krasnu tortu,uz teraz sa na to tesim.ja som pozerala na torty pre deti a este nejaka stranka ale neviem ako sa vola

adrina
6. feb 2010

aj na mimibazara je koopec tortičiek..a tortyod mamy....mladší maju spolu v lete..teraz v maji bude mať puberťák,tak skúúsim..ale ja som ľavá v pečení...xixiii

sipcek
6. feb 2010

jaaj tak horsia ako ja iste nie,som sa uhresila pri Saskinej torte 😀 tak skusaj skusaj,pofot potom

adrina
6. feb 2010

idem ja búvať..lebo začínam byť hladná..a po nociach naozaj sa napchávať nemusím..brúú noc..zamykám

sipcek
6. feb 2010

tak dobru nocku maminky a domykam 😉

miavin
7. feb 2010

dobré ránko, odomykám
prajem krásnu nedeľu, ako ste spali? my nič moc, malý sa o 3 rozhodol v postieľke posadiť sa a hrať...tak nejak som ho uspala, ale už o 5.30 bol hore, takže ťažká noc 😒

vinka
7. feb 2010

Ahojte nočné sovy.Ked som tu ja tak tu nechodíte. 😒 Ale ked odídem tak píšete jak divé. 😀 No aj mi sme mali divokú noc.Chiara zas spala pri nás na posteli.No máme prírodnú antikoncepciu. 😀 😀 😀 Aspon nám taká ochrana neškodí. 😀 😀 No idem ja pomôcť mužíkovi variť. 😉 Ideme sa dnes sánkovať 😉

vinka
7. feb 2010

Adrina zabudla som.Trénuj torty a potom ja budem tebe robiť kalendáre a ty mojím deťom torty. 😀 😀 😀

andreaber
7. feb 2010

Ahojte,

tak dnešná noc celkom ušla. Inak Vinka aj Ľubka spí so mnou na posteli, lebo v postieľky by jačala o dušu. 😉 Dnes už našťastie bola bez teploty. Sa mi zdá, že sa jej vyhodili také vyrážtičky, tak neviem, či to nebola 6. choroba.

Vinka - peknú sánkovačku

Miavin - tak len nejako dospať tú noc cez deň, ak sa dá

petikd
7. feb 2010

Ahojte 🙂
Maji aj my sa dnes chystáme poobede trochu na sánky 😉
Mirka juuj to jak náš,on tiež sa hocikedy tak ráno rozhodol,že pre neho noc skončila a on sa ide hrať 😀

vinka
7. feb 2010

Andreaber a ako dlho mala teploty?Tri dni?Ak hej a potom vyrážtičky taká krupička tak ano bola to 6 choroba. 😉

andreaber
7. feb 2010

Áno Vinka, asi tak 3-4 dni, akurát tých vyrážtičiek nie je zatiaľ veľa, trošku na brušku a krku.

miavin
7. feb 2010

andreaber - no veď som teraz podriemkala, jak malý bubal
peti - no veď - už som nevedela, že čo mám robiť, k sebe ho zobrať nemôžem, tak som ho nechala buntošiť a za necelú polhodku zabubal...na chvíľu....
no ja už varím polievočku - to bude radosti - náš drobec má polievočku rád... 😀

vinka
7. feb 2010

Andreaber to už ustupuje choroba. 😉 No idem dať Chiare ovocie 😉

vinka
7. feb 2010

No Vivien už spí Chiara vyspatá sa hraje a mama na nete.Ale som tu zas sama. 😝

andreaber
7. feb 2010

Ale nie si. U nás zvyšok rodiny spí, tak využívam chvíľu na koníkovanie. Ľubka sa isto o chvíľu zobudí, aby si mama na takýto luxus nezvykala. 😀

Na sánky sa ešte len chystáte?

gajana1
7. feb 2010

Ahojte prišla som vás pozrieť lebo konečne mam trošičku oddychu. MM mi dnes pomaha v kuchyni lebo mi nieje dobre asi som to od štvrtka prehnala mala som viac oddychovať 😉

Už nam prišiel kočik len je ešte na predajni a nevieme či pôjdeme osobne po neho alebo si ho nechame poslať kurierom uvidime ako dopadne svokor.

vinka
7. feb 2010

Hej moja ked sa deti zobudia.Už som dala aj Chiaru spať.A muž sa ešte musí vrátiť zo SNV 😉 Išiel ku dedovi.

vinka
7. feb 2010

Ahoj gajana.No ty by si mala oddychovať dvojnásobne moja.Neboj robota neutečie robota nieje zajac.tak oddychuj. 😉 A to kde v obchode máte kočiar? 😕

adrina
7. feb 2010

čafte babule...trochen mám čas,lebo Damik spinká..božské ticho 😵 😵 😵 😵 jeho plný dom 😀 😀 😀
dnes som opäť musela piecť bvábovku,už polka zežraná 😝 😝 😝 a Matúško mi zahlásil,že môžem piecť aj každý deň 😉 😉 😉 vtipálek malý...
aj moji chalani pôjdú poobede sánkovať,ja za ten čas požehliť musím☹ ☹ ☹
vinka...beriem ťa za slovo...ak sa to naučím, budem piecť

vinka
7. feb 2010

No ja by som chcela starému urobiť na valentína ciciny.Neviem či sa mi to podarí. 😉 Idem si kúpiť formu tvaru srdca a budem sa trápiť kým on bude v robote. 😀

miavin
7. feb 2010

ahojte
gajana - oddychuj veľa pokiaľ sa dá, a aký kočiarik ste si objednali? že sa pokochám?
adrina - fíha, tak Matúško taký bábovkár???? no u nás by asi bábovka nepochodila, mm ju nemá rád a ja čo sa týka pečenia som mimo - ale budem musieť aspoň nejaké buchty začať, pri mamke sme často piekli - len ja som na to lenivá....

gajana1
7. feb 2010

Maji to bola vynimka lebo včera som mala navštevu tak som musela aj napiecť aj všetko pripraviť.
Kočik mame ažb v Tvrdošovciach no je až niekde pri Nových Zamkoch

vinka
7. feb 2010

Miavin neboj.Alexík podrastie a život ťa naučí piecť.Bude drankať a pustíš sa do toho.Máme výhodu netu.Ja som tiež začala piecť buchty kysnuté pred nedávnom.Aj dukátove buchtičky sama robiť.Moja mama to kupovala lebo to nevedela robiť.Ja som sa naučila z netu. 😀 😀

gajana1
7. feb 2010

miavin neskôr pošlem prave prišli svokrovci na obed tak tu nechcem vysedavať

zdenocka
7. feb 2010

Ahojte,
Vinka, predavajuceho sme prepustili, lebo si neplnil povinnosti, a aj nas okradol, zajtra ide manzel nanho podat trestne oznamenie za kradez.
My dnes oslavujeme, babicka ma narodeniny. Rano sme jej boli kupit darcek, a poobejde ideme na Hrebienok, cela rodinka. Sa tesim, konecne bude mat Janicko vyletik. Cim je starsi, tym je vacsi betarik, potrebuje sa vonku unavit, aby doma nevystrajal 😀
Ja som este stale chora, ale chcem sa im povenovat, pokym som doma, lebo buduci tyzden taham dlhy, tak sa pridem domov len vyspat 😝 .
Gajana, jeeej, takze chlapcek a dievcatko, to je krasne 😵 . Len oddychuj, za 9 tyzden, uz vela nepovegetits.
Takze sa nam tu rozrastaju cukrarky? Drzim palce, nech sa Vam tie torticky daria 😉 .
Petikd, aj ja velmi rada hram rozne hry. Uz teraz sa tesim, ze budeme hrat s Janickom karty a loptove hry, tie zboznujem.
Sipcek, takze Saska uz zacala ukazovat 😀 , to deticky robia 😎 .
Peknu nedelu Vam prajem.