Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
8. feb 2010

Jeej Juliet gratulujem,to je super,tešíme sa na foto,tak aké máš pocity ako maminka,ako si zvládla pôrod 😉 prajeme veľa zdravíčka,nech vám Tomáško robí radosť. 🙂

petikd
8. feb 2010

Juuj Juli,krásny chlapček a riadny chlapisko 😉

vienesa
8. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeej juliet vazne?tak zo srdca blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.....tesim sa na foto 🙂 joooj pis pis

vienesa
8. feb 2010

no kraaaaaaasny je ,aky krasny bunkosko 🙂 😉

juliet221
8. feb 2010

no pocity su momentalne vselijake. porod som zvladla v pohodicke kedze sme sli cisarskym vzhladom na jeho velkost by to normalne ani neslo. vsetko je nastastie ok az na to ze mame selest ale budeme chodit na kontroly tak je to ok ved aj ja som ho mala a vyrastla z neho

vienesa
8. feb 2010

a teraz haja anjelik?oddychujes?tesim sa ze to vsetko ok 😉

juliet221
8. feb 2010

no hej buba anjelik.konecne pred polhodinkou od rana zaspal.

vienesa
8. feb 2010

a kde si rodila juliet?bola si spokojna s personalom?

vinka
8. feb 2010

Ahoj Juliet vitaj medzi nami maminami. 😀 Srdečne blahoželááááááááááááááááááááááám a prajem koooooooooopec mliečka. 😀 Idem kuknúť fotečky 😉

juliet221
8. feb 2010

tuna v pp som rodila . spokojnost nadovsetko. doktory sestricky vsetko ok

vinka
8. feb 2010

Juliet to si tatovi doniesla. 😀 To isto bude po tatovi s tými mierami. 😀 No fakt je krásny. 🙂

juliet221
8. feb 2010

no to hej to je cely tato 😀 😀 😀 este ze to bolo cisarsky bo inak neviem neviem 😀

vinka
8. feb 2010

Ta ten by ťa roztrhal až po riť. 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

No už to máš za sebou.však je to super pocit.Dáš sa ešte na jedno však. 😀 😀 Ja mám tzakú radosť z pôrodu,že keby som nemala 3 deti tak ešte jedno donesiem. 😀

vinka
8. feb 2010

Baby čo mi včera starý povedal.Skoro som ho zabila.Obliekla som si večer nekližé či ho nerozburcujem a on ked ma videl tak sa ma opýtal či ideme na maškarný. 😠 😠 😠 Skoro po papuly schytal. 😠

andreaber
8. feb 2010

Ahojte

Juliet- gratulujem a hlavne nech je drobček zdravučký a aj ty nech si rýchlo fit

Ja som dnes ešte bola s Ľubkou na kontrolu kĺbikov, ale už sú ok. Potom som sa ešte potárala po meste a hajde domov variť obed. Ale už sme najedené a babule spinkajú.

Gajana - ja som si tiež kúpila nočné košele v čínskom obchode a v pohode vydržali, kupovali som si ich ešte pri Danielke.

juliet221
8. feb 2010

vinka samozrejme ze este sa dam na jedno. no uvidi sa kedy

andreaber
8. feb 2010

Juliet - ja krááásny, ale ozaj veľký, ešteže si mala cisársky. Ja keď som ležala po pôrode, tak priviezli mamičku tiež po cisárskom, lebo mala veľké bábo, ale ona sa najprv riadne vytrápila. Ty si mala plánovaný cisársky?

Vinka - 😀 Čo môžem povedať CHLAPI.....

vinka
8. feb 2010

Andreaber ale mne bolo aj do smiechu aj do plaču z toho.Lebo to v predu na prsiach je motíl z flitrov a on,že či budem big butterflly.A tým ma vytočil lebo mi po Chiare ostalo 20 kg a ma to štve.Ale mi povedal,že on vôbec nemyslel na kilá.že to zas ja som si zle vysvetlila.Ale nasmiala som sa riadne. 😀

juliet221
8. feb 2010

no ja som sla rano do poradne a doktor raucina povedal ze poobede rodim ze ma je zbytocne okladat kym nezacne porod ked ho aj tak normalne neporodim . tak uz som aj ostala v nemocnici. daco po 14 zacali a 14.22 bol maly na svete.potom este kym ma dali do kopy a a bolo daco po 15tej taka rychlovka. som uplne spokojna 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Tak to ja super,že si spokojná. 😀 Tak to má byť. 😉 No tak teraz oddychuj kým sa dá a ak môžeš. 😀

vichrica
8. feb 2010

Juliet - jéééj, Ty máš už Tomáška?? Supeeer. Gratulujem 😵

vichrica
8. feb 2010

Ahojte. My sme boli včera na návšteve u kámošky v Sp. Štiavniku. Laura sa s jej 3 deťmi poriadne vyhrala 😀
juliet - fíha, tak to je riadny chlapisko 😵 Kde sa to v Tebe skrýval? 😕
zdenocka - ako bolo na Hrebienku?

andreaber
8. feb 2010

Juliet - aj ja som mala obe baby cisárskym, a bolo to v pohode, akurát, pri Danielke som mala tri dni strašné migrény. Tak si dobre oddýchni, kým drobček ešte spinká.

Vinka - takže pekný večer zachránený 😀

zdenocka
8. feb 2010

Ahojte,
Juliet, gralujeme z celeho srdiecka k Tomaskovi, hlavne zdravicka a vela mliecka 😵 .
Jeminku, aky sa velky narodil, aky paradox, ty utlucke ziena a on chlapisko ako hora 😅 . No nadhera, ake uz ma krasne buclate liska 😵.
Vichrica, na Hrebienku bolo super, Janicko spinkal cestou hore, ked sme slapali a dole sa spustal s tatikom. Ja som hisacila, ze nech idu pomalsie, ale chlapcom sa pacil ich rychly styl, takze nebrali na mna ziadne ohlady. Sme si vsetci aj s dedkovcami slubili, ze budeme chodit castejsie na take spolocne vyletiky, cestou spat sme boli sice unaveni, ale stastni, ako super bolo 😉.
Vienesa, vitaj, ako bolo?
Pekny dnik prajem.

sipcek
8. feb 2010

ahojte,na zaciatku prajeme Julietke a Tomaskovi vsetko dobre,joj ale som rada 😀
No,volala som na neurologiu tak 4.3.idem,dovtedy nie je volny termin,za 7 eur ale co uz.
Dnes mi volala sestra,brali Mirka do nemocnice na chirurgiu,slepe crevo ide von,tak zajtra idem k nemu,hadam ma pustia.Sestra to ma teraz take tazke,boze sa jej sype vsetko na hlavu,no ju obdivujem ze sa este nezblaznila zo vsetkeho.Sarke dnes zub tahali,revalaaa.A musim pochvalit Sasku,sli sme do obchodu a chcela rozok tak kym sme domov dosli,zjedla tristvrte,este mi tolko nezjedla 😀
Vinka detto u nas,naposledy ked som si take nieco obliekla ja,tak povedal,ze ako prasiatko som natlacena v tom 😀 ale co uz,ina nebudem a ani on nie je Legolas 😀 Borko prepac 😀 😀
tak pa

andrejka10
8. feb 2010

Juiliet blahoželám a teším sa spolu s vami. 🙂 Tomáškovi prajem veľa, veľa zdravíčka a šťastíčka. Je nááádherný, "chlapisko" jeden. 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

baby neviete mi poradit ci mozem mat alexa zapisaneho v dvoch skolkach?tu vo velkje mi ho mozu vziat az v septembri,ale na zapade je volna doobedna skolka,tak zeby chodil zatial tam...

petikd
8. feb 2010

Zdeni to je super,že ste si výletík užili 🙂
Sipcek a kde chodík k neurologovi,juuj aj mne by už trebalo ísť na kontrolu 😒

juliet221
8. feb 2010

dakujem vam za gratulacie.jefakt uzasny a zatial nam robi len radost.prave tu uz bola aj pani doktorka tak to mame za sebou.teraz nam treba este absolvovat nejake kontroly a vysetrenia. treba nam ist na neurologiu,ortopediu a kardiologiu tak som zvedava a uz sme aj objednany do poradne k detskej.
baby chcem sa opytat mozno blbu otazku ale to uz hned mozem ist s malym na prechadzku? aj taku dlhsiu? potrebujem totiz odnest do roboty nejake papiere a do auta ja nesadnem ani nahodou