Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
12. feb 2010

Jooj Zuzi aj ja to mám veľmi rada,aj sme mali zavarené,ale ked som sa do toho pustila,nevydržali ani do zimy 😀

vienesa
12. feb 2010

hehehe ja to mam strasne rada a aj karfiol zavarany.... aky ste mali den?my sme sa dnes druhy krat narodili,tak popijam vinko........ este stale sa mi neulavilo...alexik mi este nespi...ale asi ho pojdem dat do postele... 😉

petikd
12. feb 2010

Zuzi a prečo ste sa druhýkrát narodili? 😕

vienesa
12. feb 2010

havarovali sme ☹ ale sme vsetci v poriadku...mna sice bolia nohy ale hlavna vec ze alex je v poriadku....joooj ale mi bolo makko ked lezal v sanitke

petikd
12. feb 2010

Zuzi bože hlavne,že ste v poriadku a čo sa stalo?

vienesa
12. feb 2010

joooj este teraz mi je makko.... ja viem ze by som vas nemala strasit ale clovek je rad ze zije tak je vdacny ze sa moze podelit... boli sme sa sankovat,a pozriet babku na hagoch a ked sme sa vracali isiel osobak,za nim dodavka,a tak my ....osobak dal smerovku a ta sprosta dodavko ho predbehla a my sme uz nestihli ubrzdit..trafili sme riadne...cele kapotu mame zrolovanu,neviem ci sa bude dat este opravit...boli sme vsetci priputany...alex sa ale udrel do hlavy,a ja s kolenamy som narazila a aj hrud ma bolela....hrud uz presla ale nohy ma bolia stale... a si predstav ze ten chuj usiel ..ta sprosta dodavka,...joj ako ja nemam rada tych nezodpovednych vodicov,machry ked sedia vo vacsiom aute....joooj ale aj tak som rada ze sme zivy...par min.predtym som volala ocovi ze ideme este na salas najest sa,nech nas caka...a clovek si az potom uvedomy ze nevie ani kedy hovori naposledy...som stastna ze je alex v poriadku,mne az do placu bolo ako lezal v tej sanitke.. ☹

petikd
12. feb 2010

Jooj Zuzi hrozný zážitok,dobre že ste v poriadku,dúfam,že čo najkôr zabudnete 😉 Naozaj takým vodičom vziať vodičák a ani do auta nedovoliť sadnúť 😠 😠 😠

vienesa
12. feb 2010

este to vo mne riadne vrie,lebo keby sa nieco horsie stalo ,tak by som to nerozchodila...tie slovenske zakony su na dve veci...a vy aky ste mali den?no Alex asi zaspal,ma dnes dost...pozeram ze je nejaka komedia na jojke....sme tu len my dve? 😀 ako ste oslavili narodky?

petikd
12. feb 2010

No ešte nijako,v nedelu oslava. 🙂
No a den?Damčo v škôlke,ja s neterou doma,bola som s nou na očkovaní,potom sme boli na tej hematologii a na nákupe 🙂

vienesa
12. feb 2010

no nas alex mal 18 januara narodky a budeme oslavovat na tyzden 🙂 tiez to mame posunute..... a na akej hematologii????? 😲

petikd
12. feb 2010

Mali sme ísť vybrať mandlu,ale na predoperačnom zistili,že má zlú zrážanlivosť krvy,tak chodíme na hematologiu 🙂

vienesa
12. feb 2010

ooo moj zlaty...to co znamena ? co mu robia na tej hematologii?

vinka
12. feb 2010

No baby už mám torty v damiánovom albume. 😉

vienesa
12. feb 2010

no vinka ideme nakuknut 😀

gajana1
12. feb 2010

Vinky kráááááááááááááááásne torty 😉

vienesa
12. feb 2010

no zeno klobuk dole,to je krasne ako z casopisu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

petikd
12. feb 2010

No brali mu krv a nakoniec sme boli minulý týžden v BA,lebo v PP nemajú laboratoria na to,aby sa zistilo viac a musela sa spracovať do 2 hod.tak sme šli tam. 🙂Teraz si musí dávať pozor a uvidíme čo povedia na krčnom
Maji pánečku šak to perfektné torty,no čo dodať šikovná si 😉

vienesa
12. feb 2010

no peti drzim silno palce aby vsetko bolo co najlepsie...pana v pp sme asi za opicamy...boze to je sila chodit az do ba za zdravot.starotstlivostou,mozu sa hanbit 😠

petikd
12. feb 2010

Baby idem,lebo mám vybitú baterku a aj tak už pôjdem spať,tak dobrú noc 🙂 Čítame a píšeme si zajtra 🙂 a zamknite 🙂

vinka
12. feb 2010

Dakujem vám.Hej lepšie sa mi robilo s tou hmotou ked som prišla nato aká má byť. 😉 Viem,že budem poťahovať len s tými cukríkmi. 🙂

petikd
12. feb 2010

Dakujeme Zuzi. 🙂 No mali sme výlet aspon 😉

vienesa
12. feb 2010

dobree peti dobru noc....ostava tu nietko ?

adrina
12. feb 2010

vinka torty sú suprové...mám čo doháňať ☹ ☹ ☹ ☹

adrina
12. feb 2010

zuzi..ja som tu 😀 😀 😀
ci pána,až mi mráz behá po chrbte,joooj..ešte že ste v poriadku 🙂 🙂 🙂
dnes sa mi narodila malá neter...Sandrika..3750g a 54cm 😵 😵 😵 😵

vinka
12. feb 2010

Adi neboj to sa naučíš rýchlo.Len prísť hmote na chuť a ide to.To je dôležité. 😉 Tie dve sú moje tretia a štvrtá torta. 😉

vienesa
12. feb 2010

jeeeeeeeeeej super adrina,lebo sa mi tu nechce byt samej 🙂 aj ja sa tesim ze sme ok 😉 zajtra to dufam uz nebude take silne ...este stale mam zmiesane pocity.....blahozelam k neterke....tiez krasna vaha 😉 joooj taky uzlicek by som si vystiskala 😀

adrina
12. feb 2010

vinka..budem trénovať 😀 😀 😀
zuzi...ja som mala už niekoľko havariek..nič príjemne,ale to som ešte nemala chalanov...teda iba Mimka..raz v brušku a potom nebol v aute....a to som bola spolujazdec... 😒 😒 dúfam,že už sa mi nič také nestane
noo..a ja sa teším na malú cikulu 😀 😀 v nedeľu idem vystískať 😵 😵

vinka
12. feb 2010

Aj ja som tu ak ma beriete do partie 😀

adrina
12. feb 2010

baby..idem sa pochváliť.mám nový job..v pondelok nastupujem..dúfam,že sa mi bude dariť 🙂

vienesa
12. feb 2010

jooooj tak ju len vystiskaj...mozno sa na teba prilepiiiii 🙂 ja som si dala stamperla so svokrou a sa nam podarilo preliat....sa hoovori ze to na krstiny 🙂 🙂