Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zdenocka
13. feb 2010

Majuska, nemozem Ti to napisat na 100%, ale my ked sme boli hospitalizovany, tak ja som si platila iba stravu, a ubytovanie som mala zadarmo. Janicko mal stravu zadarmo a aj ubytovanie. Keby som ho len kojila, tak by som ja mala zadarmo aj stravu aj ubytovanie, ale on by nedostal nic, len cicusu. My sme boli kardiologicky pripad a tak mame narok aj na sanitku zadarmo.
Skus zavolat v pondelok svojej doktorke, ze ci ona nevie, a opytaj sa jej, ze preco by mal ist Damianko bez teba. Je mozno, ze maju vela deti a preto nechcu prijat rodicov. Tak by ste mohli ist aj do inej nemocnice, lebo mas pravo byt s nim.

vienesa
13. feb 2010

ahojte zenicky 🙂 no majuska v tomto ti neporadim,neviem ako to chodi.... 😒 ☹ a preco ide maly do nemocnice? 😲 😲 ☹
ako sa dnes mate?co noveho?aky ste mali den?

vinka
13. feb 2010

Vienesa a tebe sa čo stalo,že nemáš fotku v pase? 😕

vinka
13. feb 2010

Majuska nepamätám si presne kolko som platila ale neviem či nie 105 sk na den.Ale zo 100% istotou ti nepoviem.

vinka
13. feb 2010

Zdeni no dúfam,že v pondelok prídete. 😉

vinka
13. feb 2010

Ja som prišla tak tu pusto? 😕 ☹

petikd
13. feb 2010

Cau Maji 🙂

petikd
13. feb 2010

Nikto?Tak si trochu pokecám sama a pôjdem do hajan 🙂 😀

petikd
13. feb 2010

Damián bol podvečer vonku a muž mu postavil iglu,s Tamarkou sa vyšaleli,kým sme robili tortu a kým vypil mlieko,tak zaspal 😀

petikd
13. feb 2010

No dobre,tak idem off.Dobrú noc a pre istotu zamykám 😉

sipcek
13. feb 2010

ahojte,muzicek pocuval hudbu tak sa nedalo skor.
Majuska,neviem ci si to precitas.Pred rokom mala Saska rotavirus a potrebovala ist do nemocnice ale tu nam ju chceli vziat bezo mna,tak sme odmietli a sli do KK.Tam to bolo lepsie ako tu a aj lekari boli milsi.

vinka
13. feb 2010

Nerozumiem prečo bez doprovodu.Ved oni majú byť rady,že majú o dieťa postarané. 😕 No ja som bola s dvomi a nikdy neodmietli.Tiež by som nesúhlasila.

stresmenka
13. feb 2010

sipcek neviem ako ty , ale tu si strašne chvália tu prímarku vraj je zlatá :-ň nemám skúsenosť a dúfam, že ani nebudem mať 🙂

sipcek
13. feb 2010

vinka ahoj

sipcek
13. feb 2010

ja tak rozmyslam,ze co chcu dosiahnut v nemocnici aby sa rozjedol? 😕 ved co poznam,tak ziadne dieta sa v nemocnici nerozjedlo,kde este baz rodica.a ked mu chcu robit vysetrenia tak to aj s rodicom mozu,aj ambulantne davat infuzky kazdy den,ci nie? 😕

sipcek
13. feb 2010

stresmenka ja mam v KK velmi dobre skusenosti na detskom,mala som moznost porovnat,lebo sme boli aj v PP.

sipcek
13. feb 2010

vinka keby som vtedy nekojila,tak by ma odmietli.to mala Saska 2 mesiace a ked mala rok tak ma odmietli,ze vraj nemaju miesto.cakali sme na vysetrenie 2 hodiny,to uz bola Saska malatna,tak som nerozmyslala viac a vybavoval Borko rychlo KK nemocnicu.to bolo vecer 20.00 a uz nas tam aj cakali.

stresmenka
13. feb 2010

sipcek tak som chodila s majom ambulantne nerozjedol sa do dnes a to bude mať 18 ale neviem či damčovi brali rozbor stolice ako náhle má parazity nebude jesť to je isté neviem tiež prečo to chcú riešiť nemockou ak nechudne podľa mńa nič sa nedeje

sipcek
13. feb 2010

neboj rozje sa ti,ked sa ozeni a bude mat papucovu kulturu 😀 bude ho zenuska obskakovat 😀
to by som sa divila keby mu nebrali aj rozbor stolice,myslim,ze boli na gastre.

sipcek
13. feb 2010

a tebe Majo chudol?napr dnes Saska odkedy vstala len mlieko chcela a pol banana.nic ine,sladkosti by chcela ale ked nechce normalne-bozska moc,nemohla nic sladke.som jej vynukovala polievku aj masko,chlebik a nic 😠

sipcek
13. feb 2010

tak zamykam?

sipcek
13. feb 2010

tak bru nocku,zamykam

stresmenka
13. feb 2010

sipcek nie on stáál na váhe ale nechudol, ale ani nejedol ☹ zamykám dobrú nocku

vinka
13. feb 2010

No zamknem baby ked tu nikoho. 😉

stresmenka
13. feb 2010

už som zamkla pred tebou 😀

petikd
14. feb 2010

Ahojte odomykám 😉
Baby a môže to byť tak ako písala Majuska,že preto ho chcú samého,lebo či to nieje psychického pôvodu?Lebo tak jej povedala doky 😉 Ale ked nechudne...Majuska ak máš možnosť tak sa skús poinformovať u iného lekára,alebo čo 😉No a my sme ležali v PP a mám dobrú skúsenosť 😉
A ja som včera odišla a vy ste prišli,ja som to vedela 😀 😀 😀

petikd
14. feb 2010

Baby ta kde ste? 😕
No Damián už obeduje a ide pomaly spať 🙂

vinka
14. feb 2010

Ahojte. 😉 No ja mám už doma nový pekarnik 🙂 Panasonic.Tak želám mu nech sa mu super pečie a nech sa nekazí. 🙂 A radosť budeme mať aj mi. 😉 No idem zmyť podlahu lebo potom príde návšteva. 🙂 Baby už spia Damián ide vonku zo psom tak mi nebude nikto behať popod nohy. 😉 Peknú nedelu želám. 😉

petikd
14. feb 2010

Maji aj my prajeme vášmu novému pekárniku,aby slúžil dlho a bezchybne 😉

petikd
14. feb 2010

Baby som dala foto torty čo sme stvorili pre Damča,nič moc,ale on sa teší aj s maličkostí 😉