• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
vinka - vygoogluj na nete pozvánky.....
24. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne za privitania :grinning: tesim sa z toho :slight_smile:
Vinka budem sa snažiť ako len budem moct :grinning:ale myslim ze s tym problem nebude :grinning:
Danciacik bola som aj tam kym sa nenarodil maly teraz uz menej tam chodim skor len kuknut stare zname :wink:
Čo by som vam o sebe napisala hmhmhm....som mlada mamina mam 22 :slight_smile:pred materskou som pracovala v maxe v detskom obchode....zboznujem deticky....a vela casu travim na internete :grinning: no mam sa cim chvalit...kludne sa pytajte lebo nic ma nenapada
24. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miavin z poradu som priamo na novom juhu byvame....no neviem lebo Bendíkovcov je vela :slight_smile: pracuje v Quatre a do skoly do svitu chodil
24. feb 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miavin vieš,že ma to potom napadlo?Aj som si už niečo našla.Už len sa dozvedieť termín príjímania a môžu sa tlačiť pozvánky. :grinning: :grinning: :grinning: Bože jaká budem čajoris s pozvánkami.Aj ich rozpošlem. :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, ja zase len na skok. Potrebujem napísať životopis a sa mi neeeeechceeeeee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radšej surfujem po nete. :dizzy_face:
Robka vitaj. :wink: Takže z nového juhu??? Super, budeme spolu kočíkovať :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robka aj moja sestra robila v Maxe.Neviem či by si ju mohla poznať.Predávala bižu.Swarovského krištály. :wink:
24. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robka hej som to ja,dakujem a že aj pozdravujem :wink:
24. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zenulky ako sa mate??? hej aj ja som z noveho juhu........bola.vitaj Robka :sweat_smile:

moje dieta odkveclo o pol osmej,pana to uz o siestej bude kikirikat ale aspon budem hokej pozerat :confused: ci kedy to hraju?? Peti ty iste budes vediet :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej o 6 hrajú :wink:
24. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mammy,že si z juhu. :grinning: :grinning: Moja ale z východného. :grinning: :grinning: No kedy sa chystáš na sk? :slight_smile:
Andrejka tak píš.surfovanie ti to nenapíše. :grinning: :grinning: No idem dorobiť pozvánku. :wink: Aspon niečo a potom dopíšem dátum :wink:
24. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, aj moje dieťa už spalo "na noc" a pozrime sa už je horééééé. Ach joj, ďalšia ťažká noc nás čaká.
Mammy, hokej je ráno o 6. :wink: Ale keď nebudeš môcť spať tak Rusi s Canadou začínajú o 1,00 hod a potom až do rána. :grinning: :grinning:
A predtým rusko-kanada o 1,30 a o 4 česko-fínsko,keby si náhodou nemohla spať :grinning:
vinka a kde to bolo na prizemi alebo na poschodi lebo si vobec nespominam na taky obchod :slight_smile:
andrejka kludne mozme :grinning: ja rada
24. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrejka si ma predbehla :wink: môj otec na marodke tak povedal,žeôže aj do rána pozerať :grinning: :grinning: :grinning: a za chvíľu hraje USA :wink:
24. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, Vinka, keby sa mi chcelo. :frowning2: Aspoň trochu pošli z tvoje energie. Tu nááádherné torty vypekáš, tu na prechádzke, tu pozvánky, ..... brrrr som lenivá voš. Ale keď som už nespala 3 noci. :unamused: Neviem, či malej nerobia dobre príkrmy, či už zúbky idú.
24. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby vdaka uz aj budik nastaveny :grinning:

Vinka ja som popradcanka jak repa :grinning: joj som chcela v aprili dorazit bo sesterka ma termin ale Sophie ma zapis do skoly takze asi az maj :rolling_eyes: uvidim

a kde ma Damian prijimanie viem ze sestrina dcera ma vo Velkej a ma to 30 maja.(aspon sa mi zda)

dodala som fotky baby.... :wink:
24. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mammy a tie foto či sú upravené,to máš progrem alebo si to na nete?Joj bo hľadám ešte okrem imikimi a raz som mala aj iný a neviem si spomenúť :wink: A tú pizzu by som si dala :slight_smile:
24. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robka na prízemí.Oproti parfumérii Fann.Vedla kaviarni čo je pri lezeckej stene.Pochopeno? :grinning: :grinning:
Andrejka nemyslí si,že je to len tak.Ja fičím na cukre.Všetko čo je sladké konzumujem.Aby ma deti neskolili. :grinning: :grinning:
Mammy asi bude mať v Konkatedrále sedem-bolestnej panny Márie :wink: To je pri VUB-čke.
Baby na pozvánku mám dole napísať svoju adresu alebo adresu kostola. :grinning:
24. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robka aj ja som z nového juhu, super a som len o 2 rôčky staršia od teba.
No baby ja som teraz prišla z pohotovosti - zápal močových ciest - hurááá :angry:
Dúfam, že do soboty budem fit.
24. feb 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce mi posielat odpovede :angry:
24. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani no to je o riti.Ked chodíš čurať každú min.a nič nevijde okrem kvapky.Mala som to moja. :frowning2: Mne mrzne celý pc.Asi pôjde von oknom hajzel jeden. :angry: :angry: :angry: :angry:
24. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mammy krásne fotečky.Z tej dievky tvojej isto bude fotomodelka. :wink: Vivien chodí po byte a kričí šom modelka,šom modelka :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka adresu kostola naco pisat,ved taky je len jeden v PP,nie?to vpis do textu pozvanky a dole potom svoju ak by si cakala nejake priania,nie?

dani ta co to?pi vela urologickeho caju a tekutinu vseobecne.a mas lieky?biseptol?
24. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani a este cipky by si si mohla pozhanat,boze ale neviem ako sa volaju,proti bolesti,ja som to mala a za den ma ta nejhorsia bolest presla.mala som ist vtedy lezat ale nemala som teploty tak ma pustili domov.ja to mavam bezne po kupacke.
24. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji ani nehovor :angry:
Dani, nemám biseptol ale Ciprinol a algifen k tomu ma ide šlahnúť, no ničale našťastie povedala, že stačí brať tri dni, takže do soboty stíham. Hej a som sa vám zabudla pochváliť v piatok idem na gelové nechty :grinning:
24. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spasmopam ci tak nejak
24. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani dík ale nemám nejaké silné bolesti - zvládam, len cítim spodok ako po pôrode keď ma Paťko dotrhal pri močovej trubici či kde.
24. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono to je neprijemne aj pri lahkej bolesti.mna zasa boli cela huba,jazyk hlavne z toho zuba bez plomby.ma tam tak hnusne reze. :angry: som taka nervozna ze na vrazdu :angry:
24. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj no to ti verím, čo nejdeš ku zubárovi?
24. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som mala ist ale mi volala sestricka,ze je zubarka chora tak ma preobjednala na 24.3. :angry:
24. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok