• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
Tak nič zamknem to tu. :frowning2:
14. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak my sme mali pekne doobedie v plavarni,konecne sa nam podarilo prvy krat ist,Saska nechcela odist z bazena,sa mi podarilo aj nechtiac potopit ju,potom sa mi Borko priznal,ze aj jemu :sweat_smile: Svokra mi teraz dala chrobaka do hlavy,ze ci nahodou nedostane zapal mocovych ciest alebo nejaku bakteriu.Joj som z toho nervozna,ale ved to by potom kazdy mal co tam je,nie?No,kazdopadne sme si to uzili.

Danciacik myslim na teba :pensive:

tak zamykam dobru nocku
14. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoje
tak nas asi chyta choroba marosko ma teplotu je zly neviem ci mu ejdu zubky este 3 stolicky nam treba tak uz stresujem co bude v noci bojim sa strasne lebo nas ked chyti tak poriadne :cry:
sipcek a ty sa neboj nedostane nic to su len bludy :wink:
mm uspava maleho tak uvidime kedy bude MAMA DE JE?
tak drzte nam pace aby sme zas neboli na atb
tak dobru noc a zamykam
14. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj este teraz sme tahali soplik hruza a horuci je jak radiator neviem ci ciku dat alebo vakat panadol som davala o 18.15 a cumel nechce vobec takze si myslim ze zubky
14. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj zamykam uz celkom papa
14. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Sipcek tak Damián už musí byť chodiaci bacil :grinning: :grinning: Ved je tri krát týždenne vo vode.A Vivien chodievala od 2 mesiacov a Chiara už tiež chodí.šetríte ju a potom sa divíš,že je furt chorá. :wink: Moje deti sa kúpu v zimnej vode a to asi zato sú zdravé.Minule moja mama mi povedala či mám to srdce ich nechať v takej zimnej vode.Ja som jej nato odpovedala,že teplá je drahá. :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - dobré ránko
no ja sa musím posťažovať - náš malý síce spinká celú noc, o 5 mliečko ale pred 6 vstane a už nespí....posledný týžeeň asi.....
ale zato sa musím aj pochváliť - náš anjelik už krásne povie r - drrrrrrn drrrrn a dnes ráno len ŕŕŕŕŕ - tak som sa smiala taký bol zlatý keď sa mu to podarilo. Je to asi len náhoda, ale opakuje to každý deň....
15. mar 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak bud spokojná s jeho spánkom.No Chiara nám zato spočíta aj Vivien.Kriste asi 10 krát je v noci hore.ona musí byť pri mne a cítiť mlieko ináč katastrofa.A aj ked je pri mne tak musí si občas urobiť cumel z cici lebo je mäkší ako jej cumel. :angry: :angry: Krásne ked už r hovorí.no šikovný to chalanisko. :grinning:
15. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - veď ja som rada, že bubá celú noc, ale mohol by do tej pol 7 ako doteraz.....no snáď to prejde, hej je šikovný - veľmi - ale len na to čo jemu pasuje.....keď mu poviem a ukážem ako sa odkladajú loptičky do stanu....tak to len ja chodím po štvornožky a upratujem :grinning:
15. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Mirka moja,to máme aj my,damián od možno od roka,spí celúúúúčku noc,ale zato ráno o 5 :wink: :wink: no teraz je to lepšie,niekedy aj do 6 :grinning:
Juuj šikovný je Alexík :wink: nech mu to vydrží,nie ako násmu,on vedel krááásne r,potom akosi sa mu iba niekedy podarilo,teraz začal r,ale to hovorí aj niekedy,ked chce povedal l ale prejde mu do r :grinning: a s tým upratovaním,možno ťa prekvapí,ked to budeš najmenej čakať :wink:
Muž ráno išiel na týždnovku :frowning2: No a Damián ešte týžden bude doma,potom budem volať do tých košíc,teda dúfam,že už bude zdravý :slight_smile:
Anicka dúfam,že malému je už dobre a že to boli iba zúbky :wink:
Sipcek to je super,že ste si plaváren užili :wink:
15. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - no namoj veru - keď ho to s tým vstávaním skorým neprejde ta sa odstrelím :grinning: no a bordelár je po tatinovi :grinning:
15. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a náš je zas poriadny po tatinovi :grinning: :grinning: ale tak bud rada,že sa ti v noci nebudí :wink: zvykneš si :wink:
15. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak jaké krásne rožky som upiekla.Idem sa zblázdniť. :grinning: Aj som ich odfotila ale musím počkať kým príde Vlado aby stiahol do notebooku :grinning:
15. mar 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vichrica a Zdenka sú kde? :confused:
15. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdenka dnes som ťa videla z okna. :grinning: Len som upratovala tak som nemala čas. :wink:
15. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a si obila nejaké plnené? :slight_smile:
Damián ešte spí,v poslednom čase vyspáva do 16,a aj to ho musím budiť :slight_smile:
15. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie normálne rožky.No zajtra ich urobím plnené syrom a šunkou.Ale to najprv musíme zjesť to čo máme lebo máme kopec pečiva. :slight_smile:
15. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby už mám rožky v albume ale tu nikoho niet tak ich ani vidieť. :unamused:
15. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj Maji videla som a dala by som si :dizzy_face: počúvaj šak ty ked si nebudeš môcť nájsť prácu (samozrejme,neprajem ti to :wink: )tak si môžeš založiť pekáren-cukráren-reštiku-výrobu ozdôb-photoshop :grinning: a neviem čo ešte :wink:
15. mar 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ked budeš moja prvá zákaznička tak sa nato dám. :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem či som vám spomínala,že sme Chiare kúpili autosedačku.Od jedných z Matejoviec.Normálne som bola zhrozená aká špinavá bola.že si to tá gazdina nevšimla,že to aj oprať treba. :confused:
15. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj Maji ja vždy a ked bude treba,zamestnáš ma? :grinning: :wink:
15. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo chceš robiť.Piecť torty poťahovať alebo fotky tlačiť? :confused: :grinning: :grinning: Joj som zúfala z Chiari.Neviem či jej zuby idú ale vrieska nielen v noci ale aj cez den. :frowning2: :frowning2: Teraz som vysela nad nou a ked sa odtiahnem a som dalej už ziape a musím sa vrátiť.
15. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji ked by si chcela aby ti krachlo podnikanie,môžem aj poťahovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: By som riady umývala :grinning:
15. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj moja to by ťa chuť prešla.Ja narobím bordelu tolko,že ani moja myčka nestíha. :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okej tak budem tlačiť tie fotky :grinning:
15. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fajn.A ešte mi nájdi priestory a ideme na vec. :grinning:
15. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe počúvaj no na všetky tie tvoje záľuby by ti mal stačiť ten bývalý Prior,nie? :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No možno by to postačilo. :grinning: :grinning: Pôjdem ja do hajan.V noci nespí tak neviem aká bude noc. :frowning2:
15. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja off,tak dobrú noc :slight_smile: Zamykám :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok