Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
17. mar 2010

No dobre moja.Ale ved im bude na slnku teplo. 😀 😀

petikd
17. mar 2010

Hej,len oni ešte v jeseni budú,ved mi sme dlho zbierali,myslím.A aby dážd neobil a tak,môj názor 😉

vinka
17. mar 2010

Baby mi pôjdeme zbytočne na tú ortopédiu.Chiara si sama teraz z lahu sadla.sedí a hraje sa s Alexom vienesinim. 😀 😀

petikd
17. mar 2010

Jeej Maji ti je super správa 😵 😵

tami_tami
17. mar 2010

juliet ked si maly sucha ocka tak to je unaveny a place ti lebo nevie zaspat... skus ho hned ulozit ked vidis ze je nervozny alebo si sucha ocka a uvidis ze ti krasne zaspi... take male deti ked presvihnu svoj cas tak potom maju problem zaspat a placu, mrncia... ja davam maleho najneskor po dvoch hodinach od zobudenia naspat lahnut - dlhsie by nemali byt hore... lebo inac mame tiez poplach.. aj dnes sme mali... bol dlhsie hore a kym som ho nezaviazala do perinky tak volne nezaspal... 😉

juliet221
17. mar 2010

ahojte baby tak sme sa prave vratili z poradne. doktorke sa zda ze malo papa ako som aj cakala.aj ked pribera doktorka mi vravela ze by mal vypit aspon 80 8xdenne a on pije cca tych 60. sak ked ho budem stopkat tak sa mi za kazdy zbluje.a o tyzden mame prist na prevazenie.tak ja neviem.
tami ja viem ze to znamena ze je unaveny ale mohla som robit co som cela nezaspal mi. a u neho take daco ze ho dam spat a spi nehrozi.on cez den nespinka vela, jedine ze sa napapa a zaspinka ked ne tak sa hraje a ano do postielky ho nemozem dat lebo neznasa bit sam ako nahle zisti ze je v spalni sam konec.rev krik na zive raty. no dneska to bol horor.

petikd
17. mar 2010

Jualiet,len vydrž on sa naučí sám zaspávať 😉
Pôjdeme s Damčom na prechádzku o chvílu 🙂
Zajtra spúšťajú novú verziu 🙂 som zvedavá

juliet221
17. mar 2010

poradte co s tym papani sak ho nemozem stopkat jak husu sak mi polovisu vyvraca a to nema vyznam ☹ ☹ ☹

petikd
17. mar 2010

Juliet ja si myslím,že on vie koľko má dosť,kým to nieje extrémne málo.Ved ked ti potom zvracia,tak mu to asi stačí a ked nechudne tak je dobre 😉

juliet221
17. mar 2010

no hej len vysvetli to doktorke ze nemoze bit kazde dieta tabulkove. furt daco ked sa od nej vratime

andrejka10
17. mar 2010

Ahojte maminky. Ja som vás prišla na rýchlo len pozdraviť. Večer si vás určite dočítam. 😉
Teraz máme nejaké uponáhľané dni. V pondelok sme poli na pasovom, dievčatám pasy vybaviť, včera maturoval Lukáško, takže nervozita preveliká a dnes sme boli v poradni. Sárina má 7 mesiacov a váži 8900g. 😀 😀 😀

juliet221
17. mar 2010

to mas krasne. moj tomasko ma 7 tyzdnov a dneska v porani mal 4770g.a doktorke sa to furt len malo zda.

stresmenka
17. mar 2010

ahojte maminy
juliet čo sa jej nezdá naš david mal 1 rok a vážil 7200g zbožňujem také doky čo robia podľa tabuliek dieťa vie kedy je hladné raz vypije viac raz menej a ja som za to menej a viac krát denne ako vybudovať dieťaťu reflux z prejedenia. Kašli naňu má super váhu na svoj vek 🙂

stresmenka
17. mar 2010

baby neuveríte čo mi ten sopliak vystrojil ja sa trápim jak debil Mirke vajcia polystyrénové zdobiť jedno som dorobila a mladý mi ho rozkusal joooj teraz by som ja rozkusala jeho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 joj ten mi povystrája poviem Vám ☹

Andrejka Tomáškovi držíme palce

Vinka ta Chiara jaka šikula 🙂, len tak ďalej

juliet221
17. mar 2010

no mozno ma problem s tym ze jeho porodna vaha bola 4780g . ale mne sa to tiez zda pekne a on vie kedy ma dost.naco ho nasilu tlacit a potom mi vsetko vygrcia. od kedy som ho prestala tlacit grcal raz aj to neviem preco , nebolo to po napapani ale len tak sme sedeli na gauci a mala som ho na rukach. no nic povedala som jej ze skusime.ale nasilu ho nebudem tlacit.dakedy hoc maaaaaaaaaaalo mi vie stiahnut aj 100 dakedy aj 70 ale jeho davka je catial kolo tych 60.rozhodla som sa ze si skusim 24 hodin pisat kolko spapa.schvalne kolko to bude som zvedava.

stresmenka
17. mar 2010

juliet kašli na ńu ona to asi fakt berie s pôrodnej váhy, ale zas nemôže mať napr. 8kg šak sama by mala byť rada, že nie jen strášne silný, ale taký akurát, lebo zbytočne by mal potom len problémy či pre sedení či pri lezení, alebo by neskoro začal chodiť 🙂 môj dado spapal tiež 60tku a teraz má rok aj 8 mesiacov a viac ako 180 - 200ml nevypije a to pije len rano a večer mliečko a medzi olovrantom a jedením večer má 3 hodky prestávku hoc on má takú ptrestávku medzi každým jedlom ani obed nezje naraz ale polievku a po 3 hodkách druhé tak chce tak papa keď je hladný pýta skôr.

netráp sa Tomi má dobrú váhu 😉

zdenocka
17. mar 2010

Ahojte maminky,
prisla som Vas pozdravit.
Tiez mame dost uponahlane obdobie, Janicko je coraz vacsi betar a zacal hrooozneee trucovat 😖 . Bud bude ako on chce, alebo urobi taku scenu 😠 . Verim, ze casom ho to prejde a vyrastie z toho.
Stresmenka, Davidko je fesacik 😉 .
Andrejka, Lukasovi drzim palce na maturach. Janickova krstna tiez maturuje, tak jej drzim palceky, ze ma az bolia 😅.
Juliet, urcite sa netrap, Tomasko ma krasnu vahu na svoj vek. Deticky maju rozne obdobia, raz jedia, inokedy nie.
Petikd, este mas Damianka choreho? Ako bolo na prechadzke?
Vinka, citam, aky si krasny darcek od manzela dostala 🙂 , prajem Ti aby si si na zahradke vypestovala vsetko co Vam chuti. A Chiarinke blahozelam k takym velkym pokrokom 😵 .
Sipcek, takze sa Saske pacilo na plavarni? Niekedy sa mozne k nam pridat, bude nam veselsie.
Anicka, Maroskovi prajem skore uzdravenie.
Miavin, krasne fotecky mate 🙂 .
Prajem Vam krasny vecer.

petikd
17. mar 2010

Zdeni no už nieje chorý,ale tento týžden je ešte doma a ked zase neochorie,tak v pondelok do škôlky 😉 a potom už volám do KE
Andrejka,Lukášovi držíme palce 😉
Zdeni určite to Janíčka prejde 😉 Na prechádzke bolo dobre 🙂 🙂

andrejka10
17. mar 2010

Ďakujeme dievčatá. Ale Lukáš už má po mature. On tento rok maturuje iba zo slovenčiny a na rok má nemecké matury. Takže tento rok ešte v máji ústne a hotovo. 🙂

Juliet, mne sa zdá, že malý má peknú váhu. Pokiaľ prosperuje, si myslím, že všetko je v poriadku. A ani ja nemám rada, keď všetky deti strkajú do jednej tabuľky. 😠 Naša bola podľa tabuliek tučná. 🙂 No nedaj jej cicať, keď si pýta.

vinka
17. mar 2010

Pozerám modré z neba a revem jak ttúr.Jaká som ja bola sprostá ked som nečakane ostala tehotná s Chiarou a som sa rozrevala,že čo budem robiť.Bože môžem bohu dakovať,že mám tri krásne zdravé deti.ježiš aký je ten život nespravodlívý.Joj plačem jak divá.Ani už nevidím.Pôjdem asi spať lebo sa urevem. 😢 😢 😢 😢

petikd
17. mar 2010

Maji no a niekto si svoje detičky neváži ☹ ja som tiež revala,dúfam,že budú znovu šťastný
No baby lúčim sa,ktovie tak sa uvidíme,ked bude koník rozbehnutý 😉

vinka
17. mar 2010

Nerozumiem tvojej poslewdnej vete ale nevadí.No s tými detičkami máš pravdu.Je to nespravodlivé na tomto svete. 😢

petikd
17. mar 2010

Maji a niesi sama kto si poplakal pri neplánovanom tehu 😉 ,ved aj ja som že čo budem robiť,ale detičky sme porodili a veeeľmi ich ľubime 😉
No dobrú noc 🙂

petikd
17. mar 2010

Maji si nevidela na hlavnej stránke,že sa máme obrniť trpezlivosťou,lebo spúšťajú novú verziu a stránka bude skoro celý den nedostupná 😉

sipcek
17. mar 2010

zasa mi neposlalo odpoved 😠 ahojte

sipcek
17. mar 2010

Julietka,stresmenka ma pravdu co sa jedla tyka a ak mu davas UM je aj sytejsie.Ked sme my presli na UM som si myslela ze bude papat viac ale nepapala a malokedy mi vypila 80.a vahu ma suprovu.Nic nevyriesis ked ho budes pchat a potom ti grcka z toho.Kym nechudne je to ok.proste to neries,ja som si aj vahu kupila ked som malu kojila a vazila den noc ako hlupa,teraz sa z toho smejem.

Vinka ja modre z neba pozerat nemozem,lebo sa rozrevem a potom hlava boli,ale dnes som zasa na tabletkach,hrdlo ma boli tiez,no,hadam vydrzim do nedele,mame oslavy.

Zdeni no tak sa jej pacilo,ze nechcela odist z bazena.ale ked sme tam boli,tak ma poprehanala,lebo ked sme vysli von,chcela ist dnu a ked sme boli v bazene chcela ist von,a to nie je vaha ale vodnar 😀

petikd
19. mar 2010

Jeeej huráááá 😵 😵 😵 Ahojte
Baby ja som zas chorá,ráno som bola na výter,Damián sa zas z dačoho vysipal.No snažím sa k nemu veľmi nechodiť,aby mohol v pondelok do škôlky. 🙂 Dneska sme mu boli kúpiť boty na leto,aj papuče no a v kenvele mali mikiny za 5 eur tak som mu kúpila,konečne som mu našla bez kapucni 🙂
Maji pýtala som sa o tie paradajky,tak si máš vypestovať alebo kúpiť priesady a v pohode by si mala vypestovať,len musia byť niečím chránené 😉
No idem papa 🙂

miavin
19. mar 2010

áááááááhojte - vitáááme na novom koňovi - konečne. ako sa máte?????

anickamaros
autor
19. mar 2010

ahojte babule
ako sa mate?
marosko uz celkom fajn no ja horsie.ale aj tak sa mi bz niecoho vyhodil a neviem z coho a v noci mi nechce spat uz som hotova. ani vam nehovorim ako som nervovo mimo normalne idem v pondelok ku doky nech mi da nejake tabletky na nervy lebo to dopadne velmi zle.
tak idem nieco robit lebo len vtedy som ako tak kludna

danciacik
19. mar 2010

Ahojte kočky. No hurá, nový koník.
Ako sa máte?
My máme s deckami posledné dva dni nákupné, pripravujeme sa na jar a konečne som si objednala moje vysnívané Dolce )Gusto a dala som si urobiť okuliare hurááá.