• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
vinka - no vidíš, ja som sa to snažila obmedziť, keďže mi bolo zle a bola som v nemocke....ale asi to bude z mliečnych výrobkov - aspoň mám taký pocit.... :unamused:
6. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, chcem sa spytat, tie co mate uz deticky, kedy ste zacali dokrmovat a cim? My uz mame za sebou mrkvu, zemiak, nejake vyzivu, len neviem co mozem varit dalej.
6. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kludne zemiak s mrkvou.Alebo ryžu s karfiolom.Môžeš tie základné zeleninky.brokolicu,karfiol, s striedať to ale každú novú tri dni podávať a potom zmena. :slight_smile:
6. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fenikel čerstvý zo zemiakom je dobrý.Moje detito mali velmi radi.Krásne to vonia. :slight_smile:
6. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mafia - no my sme dávali aj príkrmy, lebo nie som až taká kuchárka, ale rá zeleninka - mrkva, karfiol, brokolica, ryža, krupica - ja som varila čo ma napdlo so zeleninky - mrkva, kaleráb, k tomu ryža - rozmixovať....ale vinka viac poradí - je to skvelá kuchárka naša :slight_smile:
6. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze uz mu mozem mixovat aj ryzu? a nezapecie ho z ryze?
6. apr 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte popradčanky, keďže ste už mamičky tak určite máte skúsenosti so všelijakými chorobami. Môj malý ma problém s očkom,na tretí deň po pôrode sa mu zapálilo očko,to bolo tým ako ho prenášali hore dole,keďže som mala cisársky. A dodnes má to očko zahnisané,keď mu dám na noc masť tak cez deň ho má pekné a ku večeru má zase hnis.Dávala som mu kvapky optalmo-septonex,a antibiotikovú masť čo nám predpísala lekárka,veľmi by som nechcela ísť ku očnej :unamused: Ďakujem za rady
6. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mafia ale nedávaj len ryžu daj k tomu nejakú zeleninku napríklad brokolicu a nezapečie ho neboj sa.
No Stamion ja by som na tvojom mieste išla ku Dr. veď Gibalová je zlatá doktorka, určite by vám nejak pomohla.
6. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stamion chod ku gibalovej ako ti radí danciacik.niektoré detičky môžu mať upchatý slzný kanálik.Tak preto hnisá.A ak nepomôže medikamentozna lôiečba je nutné to prestrieknúť dr.je v tom fakt profesionálka.vôbec sa nemusíš obávať.Aj jedna z nás má malú čo má tento problém.Má to dosť detičiek.Ale najlepšie tio fakt poradí gibalová.
Mafia ryžu môžeš ale nie čistú.Ona ani čistá nechutí. :grinning: :grinning: S feniklom je super. :slight_smile: Ale s ktorou kolvek zeleninkou môžeš.Ja by som ju nekombinovala s mrkvouz.Lebo zapekajú obe.Aj mrkva aj ryža. :wink:
6. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, ja malemu varim ryzovy odvar vecer, tak skusim tu ryzu vymixovat aj na obed s nejakou zeleninoou.
6. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prečo mu varíš ryžový odvar? :confused: To mu dávaš miesto vody? :confused:
6. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navarim mu ryzovy odvar, taky hustejsi, potom uz len pridam do toho nutrilon a trochu glukopuru, malemu to strasne chuti, ale to mu varim len tak 2x do tyzdna, striedam to s vlockovym odvarom, alebo mu dam instantne kase, alebo puding. Ale ked mu uvarim puding, tak nespi celu noc, to ho asi tak nezasyti.
6. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha to máš ako kašu. :slight_smile:
6. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej je to ako kaša a ty co davas malej vecer papat?
6. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No mafia ako kedy ale ja zväčša chlebík s jogurtom bielim.Alebo ked ostane jej menej od obeda tak aj toto nech to nevyhodím. :wink: Ale aj kašu.Dnes som kúpila akurát hami na dobré sny.Tak som zvedavá. :unamused:
7. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mafia - no náš mal tiež zapálené očko, potierali sme harmančekom od kraja očka k nošteku - a vytláčali ten hnisík a tiež sme mali septonex...prešlo to asi po týždni - no a dávali sme pozor na prievan.....
a ja malému dávam na večer kašu - Nestlé - pridáva sa do mlieka, takže buď mu dám normálne mliečko a kašu, alebo vodu, nutrilon a kašu....
7. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miavin ale to sa pýtala Stamion na hnisanie očka nie mafia. :grinning: :grinning: Ale isto to pochopili. :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj - tak soráč, už mi hrabe z toho niekedy.... :grinning: popri aktívnom sopliačikovi už neviem čo píšem :grinning:
7. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to nevadí moja.Oni to isto pochopili. :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, vinka ako chutila ta Hami kaša na dobre sny? Ja som skusala nutrilonovu kasu, ale bola dajaka bez chuti...
7. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som ju ochutnala a je fajná pre mna.Chutila jej zjedla všetko. :slight_smile: Aj mlieko si dala po nej a teraz spí.Som zvedavá do kolkej. :unamused: Lebo mi máme hrozné noci. :frowning2: :frowning2:
7. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mafia a kde máš album?Hm?aj ja chcem vidieť nielen teba ale aj Marka. :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, nakukujem ci je Gajana stale 3v1 :wink:
7. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki, daco poriesim
7. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my uz asi tyzden spime celu noc, konecne po pol roku sa aj vyspime :slight_smile:
7. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mafia som videla fotečky,zlatučký je Marko :wink:
Helka gratulujem k Samkovi :wink:
7. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no album je hotovy :slight_smile:
7. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helka hej gajana je ešte tri v jednom. :grinning: :grinning: Ale už nevládze nič ani vstať. :unamused:
7. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mafia no krááása.Fakt je kráásny ten synátor váš. :grinning: Aj mamina fešanda. :grinning:
7. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Vinka, aj ty mas nadherne deticky, len mi povedz ako to zvladas s 3 detmi, ja mam niekedy problem zvladnut jedno.
7. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok