• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
ahojte,chcela by som sa opytat,kde sa da v PP alebo KK kupit nejake lacnejsie tehu oblecenie?? potrebujem hlavne nohavice...
3. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sry,ripla som tu hned otazku a az tak citala vase prispevky :grinning: ..zaujimal by ma ten cinak, oproti ktoremu kostolu je?? a o KK neviete nahodou??
3. máj 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk v pp v centre mesta pod zvonicou.Ak poznáš poprad tak tam boli niekedy domáce potreby.Ale už je tam čínan.presne vedla jonn garfieldu :wink:
3. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani nie :grinning: ,ze obchod po obchode, ale dik,skusim sa tam popozerat
3. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je nedaleko ako sú verejne záchody.Tak tam vedla je reštAURáCIA POD ZVONICOU ALEBO TAk dáko sa volá a presne oproti je ten čínan. :grinning: :grinning: Neviem už presnejšie napísať. :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene to staci,len som potrebovala vediet ze ktory kostol...a nenajde sa tu dajaka byvala tehulka,co by predala veci?? velkost 36 ??
3. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norikk a čo by si chcela?lebo ja mám len kraťasy také bordové a takú bielu ako blúzku.z takou striebornou niťou prišívanou.Je taká vzdušná ale aj elegantná takže sa hodí aj na oslavu ale aj na leto :wink:
3. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, hlavne rifle.bo uz nemam pomaly v com chodit :grinning: ...
3. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak tie nemám.Tie som totál vynosila. :wink:
3. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz netreba,dnes som bola s mamou v KK u cinana, a sme nasli tehu rifle :slight_smile: aj s vestou na traky ci co to je :grinning: ..taky set
4. máj 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej to som aj v pp videla. :wink: A letné veci si nejdeš kúpiť?No ja ked som čakala som mala pocit,že to boli najhorúcejšie letá :unamused: :unamused: Bože nohy mi puchli. :frowning2: Hrozne zle mi bolo. :frowning2:
4. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oživujem tému či sa tu niekto nepridá :grinning:
23. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka vedela by si mi poradit,alebo i niekto iny,kolko stji ten 3D ultrazvuk v PP??? a kolko tyzdnov dopredu sa treba ojednat,ci by som to este stihla??
24. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak toto ja neviem.Ja som na 3D ultrazvuku nebola :wink:
24. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale danciacik to bude vedieť určite :slight_smile:
24. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Norikk
No moja 3D aspoň u Vojtaššáka stojí okolo 1500 SK aspoň tak stálo keď som ja bola na 3D ale zrobí ti aj DVD-čko a stačí sa mu telefonicky ohlásiť on je ústretový, myslím že by nebol problém. :wink: A oficiálne bude trvať asi tak 20 minút až pol hodinky ale keď sa drobček nebude chcieť ukázať tak sa s vami potrápi aj dlhšie aby ste mali pekný zážitok :wink:
24. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik dakujem velmi pekne :slight_smile:
24. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norikk a nevieš čo to budete mať? :wink: A chceš ísť na 3D ultrazvuk?
24. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,moj dokt. mi povedal,ze to sa da az v 30 tt zistit,preto chcem ist na 3D,ale je to na moje a priatelove pomery drahe :frowning2:
24. máj 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné ja som to tiež nemala.A ktorý je tvoj gyndoš?Lebo mne už vo 5 mesiaci povedal kelemen,že čo to bude
24. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty si z pp? :wink:
24. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Norikk, mne povedal Vojtaššák už v 23 týždni čo budeme mať, bolo to krásne vidno :wink:
25. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj pri Lárke to dobre videl?Lebo mne dr.povedal,že dievčatá zle vidieť.A Vivien nevidel :grinning: :grinning: Hned mi povedal,že to bude isto dievča.Ale pri dalšej návšteve mi to len potvrdil :wink:
25. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď som Larku čakala tak som k nemu nechodila ale ku Chmelovej a na ultrazvuk do nemocnice takže tam Larku na 100% nevedeli - len tipovali.
25. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk ja som tiež nebola na 3D,lebo sa mi to zdalo dosť drahé :unamused: Ale lekár mi robil ultrazvuk každú poradňu, a vždy hovoril že to bude chlapec, a všetko bolo v poriadku, tak som ten 3D ultrazvuk ani nepotrebovala :slight_smile: Pri dcére nebolo vidno ani raz pohlavie :wink: To bolo prekvapko :slight_smile:
Danciacik a stále chodíš ku Chmelovej?
Vinka zdravím ťa, ako sa máš?????????????? :grinning:
25. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stamoin vítam ťa. :grinning: :grinning:
@danciacik neuveríš ale ja som zabudla,že to som tiež chodila ku Chmelovej a ona robila ale v nemocnici mi povedali,že dievča s istotou :grinning: :grinning: A pri Chiare to som už bola u Kelemena :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte, ako sa máte ? čo máte nové????
stamion - nová tvár - tak vitaj :grinning:
25. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He Maji nevadí.
Stamion nechodím už ku Chmelovej, mala som s ňou zlú skúsenosť tak som od nej odišla.
25. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim do KK ku Novotnemu....ale on neni vobec ochotny mi povedat,ze co to bude,robi mi ultrazvuk zakazdym,co tam pridem...ale ze na pohlavie je este skoro :frowning2: ....tak ma ide rozthnut :angry:
25. máj 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok