• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
Ahojte babenky
ako sa máte?
my sme mali stretávku zo strednej po 10-tich rokoch, bolo fajn, len som musela ako prvá ísť domov, ale bolo fajn.... ešte stále sme choručký, ale je to lepšie..... a čo tu nové?
22. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka nič.Joj pošli boštek na noštek môjmu krásavcovi.Joj vyzdravte sa,že prídeš a vyboskám si ho sama.Krásny to chlapček.To ste sa museli namakať na takom chlopovi. :wink: A to je len začiatok.No tie dalšie deti už budú asi ukážkové. :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - hmmmm no sme sa s Alexom bavili, že kedy druhé....tak mi "zarval" že o týždeň :grinning: , tak som mu povedala, že vážne.... a on že - tak potom o mesiac :grinning: :grinning: :grinning: no si predstav, že on na budúci rok by chcel.....no musím ho usmerniť. No prídeme určite - auto máme, malý je o.k., len musí prestať kašlať, aby snúbenicu nenabral....a dojdeme na tie mrazenééééé :grinning:
22. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslíš pirohy? :confused:
22. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo si mi sľúbila?????? :astonished:
22. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved sa ťa pýtam.Pirohy? :confused: Moja ja trpím hosipom tak mi pripomen. :wink:
22. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooojte mnam pirohy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzíííík -ahooooooooooooooj, hej pirohy - príď - Majka má namrazené :grinning:
Maji - no jasné.....sa teším na pirohy
22. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - no ale som drzá, nie???? pozývam aj Zuzku na moje mrazené... :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre a kedy??? :grinning: nie si drza miavin, majka ma rada prepadovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik - dohodneme???? :grinning:
22. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj vidíš a ja som vedela,že sú pre niekoho a nemohla som si spomenúť,že pre koho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Hej kludne prídte obe.Mám na dve porcie zamrazené. :wink: No ak nezje jedna na porciu 20-30 :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - ja spapááám takých 10 isto...... zuzka len pár - lebo drží líniu - ostatok zoberiem do dózy :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nei moja vinka ja takych 8 maximalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala prísť až na sviatky zavinšovať. :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked chcete ešte do obedáru tak idem ešte dorábať. :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj moja ja som to zase porusila :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale musim musim musim trosku plavacie koleso dat dole,lebo na vianoce chcem saty si obliect :slight_smile: :grinning:
no nič vinka - teš sa na prepadovku cez týždeň...... prídeme :grinning:
kto ja zavinsovat? :grinning:
22. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtista Zuzka ja ťa bud za uši vyťahám alebo zbijem.Som sa ťa už pýtala,že či si z nás tludtých srandu robíš.Máš postavu jak modelka a ja som už jak bočka.Pomaly ťahám na byčí pas a ty tak,že schudnúť musíš?Neviem z čoho chceš chudnúť moja.Ved ťa Radko už potom nenájde. :wink: On chce mať ženu vedla v posteli nie kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj Zuzik - nepreháňaj - keď ma uvidíš, budeš spokojná ako vyzeráš..... netráp sa s pár gramami..... ideme na pirohy a hotovo... :grinning:
22. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dajte vedieť,že kedy,že popratám ten náš bordél. :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: moja zlata ked si dam dole opatky (cizmy) som jak tulenik.. ja mam velke boky a to nevidno ked sa obleciem ...ale ked sa vyzleciem tak mam boki zarovno z prsiamy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik - netrep..... máš postavu - tip-top...každý mi to potvrdil....tak nestresuj...... aby si sa nehanbila na uliíci za mňa ešte :grinning:
22. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nepohrdnem dobrym jedlom.....preto to tak dlho nevydrizim.... vinka este otazka : ako dlho ich mas uz v mrazaku??? a to ty si robila?ci v slovenskej si bola nakupit ? :grinning:
22. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Som sa zasmiala lebo neviem kde máš prsia či na boku alebo boky v predu. :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste zlate vy viac stresujete jak ja...ved ja to tu s takou lahkostou pisem .... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja robím pirohy.Mám ich tam asi pol roka.Ved musí niekto schasnovať.Tak návšteva je nato najlepšia. :grinning: :grinning: :grinning: Nie pred týždnom alebo dvoma som ich robila.Ale ja hned mrazím a tak vyberám. :wink:
22. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukazem ti vinka? :grinning: no na boku mam uz skoro zarovno s prsiamy..skoda ze sa tie boky musie byt na bokoch...skoda ze ked sa tak krasne posuvaju tie boku do hora ze nejdu aj na prsia.... :grinning: pochopili ste ma?
22. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem kojiť lebo sa mi hladoš ozýva. :wink: Ale ja prídem baby neujdite mi. :wink:
22. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok