• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
jaaaj vinka ta rovno povedz ze sa chces zbavit piroh.... :grinning:
22. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik - ja absolútne nechápem - ale keď sa stretneme - tak si môžme ukazovať a porovnávať :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,co porabate?
22. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooj Daniiiiiiiiiii
22. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj aaaaaaaaaaale pozyvame sa na navstevu k vinke....sa tu vtierame a uz aj pirohy mame slubene :grinning:
22. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhhoooooooojte,to si myslela mna mirka? :grinning: :sweat_smile:
22. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej - niesi Danka? :astonished:
22. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,no to ja som uz vela krat vravela,ze pridem k vinke ale to cez leto,ze Saska bude zdrava :grinning: potom si popytam urobit ten pernik co som u nej jedla,nie som narocna,a ona rada pecie :grinning: vsak?
22. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej rada pečie - a perník robí parádny - aspoň koláč......mňááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej vinka nejako sa ti objednavky rozmnozuju :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne,ze som :grinning: len som bola v rozpakoch,som si myslela,ze nevies moje meno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prepac :sweat_smile:
22. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sipcek ako vikendujete?
22. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak stiha 3 deti lavou zadnou,muzicka vystiskat,ved my sme ako jej druha rodina,tak nech sa aj o nas trosku postara,nie?ved ona je az kriminalne sikovna :grinning:
22. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm - nepodceňuj ma mojko..... ale v pohode , niekedy mi to vypadne...ale snažím sa zapamätať......tak čo - ideš aj ty s nami k Majke na pirohy???? :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj baby - len tak od veci -koľko platíte povinné na rok? - auto?
22. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod s nami sipcek ,vinka rada dorobi aby sme mali dost :grinning:
22. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poho,ani neviem ze je nedela,Saska vystraja,vidno,ze je jej lepsie :grinning: ma len bije dneska potvorka,no musim jej ukazat kto je sef :grinning:
22. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj mirka to by som si v zivote nedovolila ta podcenovat :wink:
dohodneme sa ked budeme zdravi aby sme nenakazili princeznu najmladsiu.
Saska dnes zjedla polovicu paradajky :dizzy_face: som hapyyyyy
22. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
mi sme dnes skoro cele poobede boli u svokry a prišli sme až o 20tej. Mužička som si vyprevadila do prace a ja môžem konečne byť na nete
22. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani - to je jasné..... my keď budeme tip-top - ozveme sa, ale už teraz skoro sme....len končíme s odkašliavaním....ale no...
22. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gajana ahoooj :grinning:
mirka Saska dnes uz vobec ziaden kasel,len asi jej zabehlo ked pila vodu,ale predsa este kym sa da dokopy,musim potom nejak dat dokopy muza,lebo on ma teraz blok kdekolvek ju brat :unamused: strazi ju ako zlate vtacatko v klietke,ja by som ju najradsej len po navstevach viedla :grinning:
22. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Zdenka je kde?nejak som ju tu uz davno nevidela
22. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sipcek - no to Ti verím, ja tiež by som už išla aj na plaváreň......ale nedá sa..... no som naňho sama - aspoň mi do toho nik nekecá :grinning:
22. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste mi usli?
vinka este kojis,ci uz dojis na FB?
22. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem kde je Zdenka - ani na skype sa neozvala - asi romantiku má :grinning:
22. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som odsatá a môžem debatovať. :wink:
22. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooooooooj zeny ta toten smajda krasne zaspieval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka si aj zasoby robila do flasiek? dajako dlho si bola :grinning:
22. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna vyhoda ked ti do toho nikto nekeca kam ides a preco a kedy prides a "no neviem ci je to dobry napad" atd.
ja uz som tolko krat chcela ist sa len tak prejst do mesta s malou ale ma furt sprdne,ze naco. :confounded:
22. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie moja ja som už dávno podojila aj zasiala.Už mám aj odkojené a ešte psa vyvenčím a môžem ísť starkého zobudiť nech si splní manželskú povinnosť a môžem si ísť potom zdriemnúť lebo ráno začína škola a bieli deň. :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja prečo chceš jednu flašku? :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok