• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
@jendralka my sa kojíme ale je strašný papkáč, vkuse by na mne visela, :slight_smile: Nelka sa pomaly chytá aj lozenia len rúčky ju v tom ešte nepodporujú :grinning:
1. nov 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: Mam takmer 6 mesacnu dcerku Sofinku a potesila by som sa, keby sa nasla tiez nejaka mamicka na spolocne kocikovanie a pod.:slight_smile:
1. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victoria87 ahoj a odkiaľ z PP ste - my budeme mať o 6 dní 4 mesiace :wink:
1. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik spisska sobota:slight_smile:
1. nov 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victoria87 jaaaaj a chodíš aj do mesta alebo na Juh? my sme z Juhu 3
1. nov 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cerstvapopradcanka , nemáš za čo. :wink: Nemôžeš to vedieť, keď si "čerstvá popradčanka" :wink: Inak aké vetry ťa tu priviali do tejto mrazivej a chladnej oblasti??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2011 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrejka10 @danciacik ... poradte kde kupim v PP paplon + vankus /okrem toho obchodika v Tecso/ kvalitne a za rozumnu cenu ... viem ze aj na Hozelci siju, a kvalitne, mam odtial paplonik do postielky, ale to mi dala svokra po znamosti usit ... :slight_smile:
4. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jendralka tak to ti asi veľmi neporadím lebo ja som mala tiež šité na Hozelci
4. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik .. a nevies, ci sa daju kupit aj priamo tam, kde siju ?? ci len v tom obchodiku v Tescu .. Golden eck je ich znacka vsak :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jendralka , oproti tescu je Jysk. Skús pozrieť tam :slight_smile:
4. nov 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 ... tam som uz bola, ked ja neviem, mne sa to zda take ... uz som mala z jysku vankuse a to vnutro sa dalo do jednej guli a po polroku som ich vyhodila :angry:
5. nov 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jendralka neviem ak ti to nesúri skúsim sa spýtať svokra on by mal vedieť
5. nov 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik .. jej dakujem, nesuri mi to :slight_smile:
5. nov 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jendralka :grinning: :grinning: :grinning: , nemám vlastnú skúsenosť s paplónmi z Jysku. :grinning: :grinning: :grinning: Ale videla som, že ich tam majú, keď som bola kupovať uteráčiky Andrejke do školy. Inak, tie "zgrcnuté" si nemala vyhadzovať. :grinning: :grinning: Mala si aspoň pekné vankúše tvaru lopty, mojim deťom by sa určite veľmi páčili. Spať by síce na nich nespali, ale určite by hrali futbal a ohadzovali by sa. :wink: U nás frčia vankúšové vojny. :sunglasses:
5. nov 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejka10 ... :grinning: mam este jeden taky... spi na nom nas retriever :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrejka10 klasika .) vydala som sa tu... co zena neurobi pre muza .))) inak som z vychodu a tam mi bolo veru teplejsie .)
6. nov 2011 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa poinformovat na dobreho detskeho lekara - pediatra. Koho by ste mi odporucili, resp. s kym ste spokojne? :slight_smile:
14. nov 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jendralka zisťovala som u svokra ale nevie tak ma to mrzí no nepomôžem ti. :unamused:

@denka_k no závisí v akej lokalite hľadáš dr. alebo ti je jedno kde sídli. Dobrá je dr. Papcúnová v Aduse ale aj na starom Juhu dr. myslím, že sa volá Miškovská alebo tak nejak.
14. nov 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik dakujem velmi pekne. O Dr.Papcunovej som pocula, ze je dobra :wink: Momentalne byvame blizsko centra, pri nemocnici.
14. nov 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka_k my chodíme k dr. Papcúnovej, je super,veľa nám pomohla, jedine v očkovaní sa nezhodneme ale to asi so žiadnou dr :grinning:
14. nov 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik mozem sa este opytat na ordinacne hodiny, ked vies, lebo to nemozem najst na nete :slight_smile:
14. nov 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka_k no presne ti ich asi nepoviem lebo si nepamätám, viem že utorky má poradne, ona je už okolo siedmej v ambulancii a robí tak do pol tretej približne, aj keď má niekedy kratšie vždy sa tam dlhšie zdrží.
Inak neviem či si našla tu je číslo ku nej na mobil: 0904963479 mne sa už stalo že som jej volala aj večer, lebo môj syn dostal silnú astmu a mal záchvat a ja som v panike nevedela čo robiť tak mi radila cez telefón. :wink:
14. nov 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik jeej dakujem ti velmi pekne :slight_smile: skusim tam zajst asi osobne.
14. nov 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka_k len ak ti môžem odporučiť, nechoď skoro ráno vtedy je tam veľa ľudí, choď tak okolo 11.00 - 11.30 vtedy je to lepšie :wink:
14. nov 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik mozno aj pred zaverecnou pojdem. Chcem si ju zajednat ako detsku lekarku pre moje dieta :wink:
14. nov 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denka_k no zajtra má poradňu pre detičky poobede ale kľudne môžeš aj na mobil zavolať, zdvihne ti asi sestrička, je milá a ochotná
14. nov 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik dakujem za infosky, uz to skusim zajtra poriesit :wink:
14. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik ... nevadi ... uz mam vybrane, vo stvrtok idem kupit do tesca do tej predajne, maju tam tie co siju na Hozelci ... a cena je rovnaka ako cez internet keby som kupila :slight_smile:
15. nov 2011 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som este dala tip doktorka tamašova, velmi prijemna osobka v alexandrii
2. dec 2011 o 16:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok