Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sissi
11. dec 2011

Ahojky, byla jsem přihlášená do soukr. popraďácké skupiny, ale měsíc jsem tam nebyla a nejdnou kokám, že téma zmizelo 😒 Jsem tady cca 2měsíce a moc nikoho neznám, tak nevím koho se na některý věci zeptat.
Můžu mít tedy dotaz na vás? 😅
Jak to funguje v městké hromadné dopravě - koupila jsem ti tu čipovou kartu, ale paní za přepážkou mi nebyla schopná moje dotazy zodpovědět víc než "ano-ne". Ta karta se někam přikládá a z toho si vybírám jaký chci lístek? A když pojedu s kočárkem co si mám zvolit - to platím já, i dítě i kočárek?
Moc děkuji za odpovědi na moje trapný otázky 😖

onellyo
16. dec 2011

@jendralka ak ma niekt z vas doma zivnostenky alebo niekto znamy tak
v huncovciach je velkosklad periny paplony obliecky od vymyslu sveta za super ceny??
andreansky sa vola s 🙂 klad

jendralka
16. dec 2011

@onellyo 🙂 dakujem za info, vyuzijem ale asi az neskor, lebo uz som si kupila v tom malom obchodiku v tescu, mali tam tie co siju na hozelci a este lacnejsie ako cez eshop 🙂 no bude mi treba pre syna asi tiez novy paplon na buduci rok, tak skusim tam mrknut na dedov zivnostak 😀

danciacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denka_k
9. jan 2012

@danciacik ahoj, kontaktovala som ju telefonicky uz skor (vtedy ako sme sa o nej bavili). Dohodli sme sa. Este sme sa osobne nestretli, lebo maly este nenarodil. Je mi luto, ze ta sklamala.Uvidim aka bude, ked tak ju mozem zmenit 🙂 ....A ku komu si odisla?

danciacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denka_k
9. jan 2012

@danciacik dakujem ti velmi pekne 😉 ..tak uvidime, ci to bude zajtra.....
Dufam, ze budes s novou lekarkou spokojna 😉

danciacik
9. jan 2012

@denka_k dúfam aj ja, ja ju už poznám, moja Larka bola hospitalizovaná n jej oddelení v Smokovci

jarkazm
11. jan 2012

napísala si ten príspevok strašne jednostranne a arogantne, len preto som reagovala lebo Ťa poznám ´Daniela_danciacik a od Teba sa ani nič priateľské nedá čakať. Poznáme sa ešte z práce, tam si tiež ... už si zmenila asi štvrtého lekára v Poprade, možno je čas sa zamyslieť nad sebou ..., veľa šťastia v ďalšom živote. ☹

gia111
11. jan 2012

Ahojte kočky, my sme z Veľkého Slavkova, skoro z PP 😀

santerra
12. jan 2012

Kočky, neviete mi poradiť kde prípadne kto robí v Poprade dobrú a kvalitnú masáž? Vopred dik za odpovede. Prajem pekný deň. 🙂

danciacik
12. jan 2012

@jarkazm a z ktorejžeto práce sa poznáme zlatíčko? 😀 Ja som poväčšinou robila s chlapmi ale skús sa mi pripomenúť, lebo mám pocit že z práce to nebude 😀 A okrem toho ked som chodila do práce som deti ešte nemala. Žeby sa pani doktorka nudila?

danciacik
12. jan 2012

@gia111 ahoooj. napíš nám niečo o sebe 😉

@santerra áno jedného poznám Paľo Javorský robí výborné masáže. Ak chceš kontakt napíš mi IP 😉

gia111
12. jan 2012

@danciacik Tak teda sa v skratke predstavím. Volám sa Kamila Olejníková (Grigušová) s manželom Ivanom máme dcérku Ivanku. Dcérka mi zmenila život a okrem práce sa na materskej venujem hlavne zdravému životnému štýlu, budovanie istej nezávislosti a radosti z prirodzeného života. Na koníkovi mám diskusiu Naturálna rodina, kde sa nám to pekne rozrastá. Začalo to tým, že som prišla na krásu a slobodu pri látkových plienkach a tento smer mi pomáha v mojej rodine prežívať skutočné hodnoty a postupne sa odbremeňovať od konzumného životného štýlu. Milujeme prírodu, šport, gitaru, umenie. Radi by sme sa zoznámili s rodinkou podobného zmýšľania. 😅

Paľka Javorského poznám, je to skvelý človek, príjemný a výborný masér, má ale véélmi plno. Kvalitný masér je aj pán Tkáč a vie prísť aj k Vám domov.

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danciacik
12. jan 2012

@gia111 jeeej tak to je super, máme aj súkromnú diskusiu kde sa nájde kopec skvelých mamičiek
@vinka prosím môžeš ju k nám pridať ďakujem

gia111
12. jan 2012

hmm tak to som zvedavá

mafia102
12. jan 2012

@gia111 Ahoj, aj ja som zo Slavkova 🙂

sissi
13. jan 2012

Ahoj, opravdu mi nikdo neporadí s dopravou autobusem? ☹

danciacik
13. jan 2012

@sissi ja autobusom nechodím tak ti neporadím ale viem že priložíš tú kartu a tam si asi volíš možnosť ale je tam aj šofér ten ti najlepšie poradí

sissi
13. jan 2012

@danciacik i tak díky!

danciacik
13. jan 2012

@sissi a bývaš priamov Poprade?

sissi
14. jan 2012

@danciacik jojo, přímo v Popradě vo Velkej, takže bez auta je pro mě spousta věcí hůř dostupná. No zatím statečně tlačím kočár pěšky 😉

danciacik
14. jan 2012

@sissi tak to ti nezávidím, ja si neviem predstaviť fungovať bez auta - asi som pohodlná veľmi 😀

sipcek
14. jan 2012

@sissi ahoj,neviem ci ti poradim dobre,pri vstupe do autobusu je pri soferovi taka skrinka,vyzve ta aby si prilozila kartu a vypluje ti to potom listok,z karty sa ti odrata suma listka,zostatok na karte potom zistis aj na listku.Ja uz kociar nepouzivam,ale ked idem s malou busom,pytam 2 polovicne.jeden za malu a jeden ako doprovod.Co sa tyka kociara,len povedz soferovi,ze mas kociar,on si na svojom pristroji naťuka a potom tu kartu prilozis po vyzvani.Najlepsie je to vyskusat,budes vediet casom. 😉

sissi
14. jan 2012

@sipcek moc moc děkuju! Asi se brzo odhodlám, veřejnou dopravu zrovna nemiluju 😝

@danciacik no tak do teď to šlo v pohodě, ale jak napadl sníh, tak to je bez auta fakt za trest 😖
Moc vám holky děkuju! 😵

jankadanko1591
17. jan 2012

Baby potrebujem poradit...Neviete o nejakom fakt dobrom ortopedovi v PP??Bola som s dcerkou u dr.Parakovej a nepacia sa jej nozicky tak nas poslala do nemocnice.Chcela by som vediet este ine nazory od inych lekarov..V piatok mame nastupit do nemocnice na zavazia tak chcem vediet ci je to fakt nutne...Je mi do placu ked si predstavim svoju bambulu ako ma 10 dni nonsto zavazia na nozickach a potom este aj sadru...:(

danciacik
18. jan 2012

@jankadanko1591 skús dr. Katiala on je zlatýý

dejka
18. jan 2012

ahoj alebo Varholíka aj on je ortopéd.