Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂
sipcek
22. nov 2009
sak som az kukala jak pes na prazdnu misku
vienesa
22. nov 2009
sipcek kto ta sprdne? :-o
miavin
22. nov 2009
vinka - ty si skvelááááá..... no obdiv...
sipcek - hej najlepšie , keď Ti do toho nič nekecá
vinka
22. nov 2009
Sipcek nerozumela som tomu čo si písala o 22:06. =-)
vienesa
22. nov 2009
ta ty ides uz aj prec vinka?? :-o manzela nechaj trosku vydychnut ;- 😃 😃 😃
sipcek
22. nov 2009
chlop,on je lenivy ist sa prejst a on je sofer,tak sa bez neho musim len na busy spoliehat a idu vtedy ked Saska spi :-S
vinka no nevravim ze si kriminalna 😃
vinka
22. nov 2009
Moja po tolkých deťoch budeš aj ty skvelá cica.Nechvál ma tolko. 😉 😉 Viem,že ťa zato platím ale neprehánaj to. 😃 😃 😃
miavin
22. nov 2009
vinka - klobúk dole ako to všetko stíhaš - už som Ti to sto krát povedala-...... 😃
gajana1
22. nov 2009
Ja som čitala o tej žene čo zomrela aj jej nenaroene dieťa. 😢
sipcek
22. nov 2009
reagovala som na Smajdu co vienesa pisala,ze tak pekne spieval az som mala oci nalepene na telke 🙂
vinka
22. nov 2009
Aha už chápem prečo tá prázdna miska. 😃 😃 😃
Gajana tá zo SNV až slzy som mala. 😞 😞 Mám pôrod ešte čerstvo v pamäti tak to asi preto. 😢
sipcek
22. nov 2009
ja som to gajana videla v spravach a mam z toho smutok v dusi
vinka
22. nov 2009
Vienesa ja tu a ty kde. =-)
miavin
22. nov 2009
kriste -aký pôrod? aká smrť????
vinka
22. nov 2009
No budem musieť ísť asi muža zobudiť ked som tu ostala sama. :-|
vienesa
22. nov 2009
uz uz prepac tak krasne spieval smajdik ze z toho este triezvem 😃 😃 😃 😃 😃
vinka
22. nov 2009
Jedna tehotná v piatok rodila v SNV v nemocnici a zomrela ona aj dieťa. 😞 😞 A svokra jej asistovala pri pôrode. 😞 😞
vinka
22. nov 2009
Jáj telku si umývala od slín? 😃 😃 😃
miavin
22. nov 2009
vinka - to nemyslíš vážne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to prečo????????????,, čo sa stalo?????????
gajana1
22. nov 2009
baby ved aj ja som až plakala ked si spomeniem že som tam rodila a tiež nebolo všetko ok dufam že teraz budem rodiť v PP
vienesa
22. nov 2009
baby nepiste take 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 lebo nam bude smutno...a budeme nad tym premyslat este aj ked lahneme do postele 😞 😢 😢 😢
vinka
22. nov 2009
Gajana neboj ked ty budeš rodiť bude všetko ok.Ona mala aj dáky problém.Ale nepočula som dobré lebo vivinka sa prehánala na aute. :-| Neber to tak.Ja ked som mala ísť rodiť Damiána tak tiež dva mesiace pred zomreli v pp nemocnici dvaja novorodenci.A každý sa ma pýtal či sa nebojím a ja som mala prvý perfektný pôrod. 😉
sipcek
22. nov 2009
o tej svokre som prepocula,ona tam bola?boze,to muselo byt hrozne.boze.ja som zazila len ked som bola v nemocnici v 21 tyzdni a prijali tam kamaratku co mala mesiac pred terminom a plakala,tak som sla za nou na zachod,ze co sa deje a povedala mi,ze sa prestalo hybat male babo,joj tak som mala stiahnute hrdlo,ze som ani nevedela co povedat.samozrejme to male nezilo,tak jej museli vyvolat porod a zväzovali jej prsia aby nemala mlieko.tak mi jej bolo luto,na chodbe ju cakal jej muz so syncekom a tak jej muz hrozne plakal.osud si nevybera. 😞
miavin
22. nov 2009
gajana - nemysli na to, ja som šla rodiť do KK a 2 týždne predtým vraj umrelo dieťatko, lebo cigánečku poslali domov, a keď došla na ďalší deň.....porodila, ale bábo sa udusilo šnúrou....jednoucho je to náhoda sprostá a možno nezodpovednosť.....treba otravovať lekárov a otravovať.....
vinka
22. nov 2009
Hej baby idem ja poštekliť chlapíka na jeho libido. 😃 😃 😃 Tak papa dobrú nocku a zamknite potom. 😉
vinka
22. nov 2009
Baby už dosť lebo to čítať nemôžem.Dohodnime sa všetke,že dnes pôjdeme chlapov svojích otravovať. 😃 😃
sipcek
22. nov 2009
jaaj jak fajne ti vinka,ten moj uz spi pri Saske a jeho uz nezobudim ze chcem chcem chcem x-) x-) x-)
sipcek
22. nov 2009
vinka este si tu?ja ze uz hladkas 😃 😃 😃
miavin
22. nov 2009
idem otravovať môjho chlapa - hovorí že hmmm. hmmmm, hmmm - asi chce čajík tak prajem dobrú nocku papapapa
sipcek
22. nov 2009
no jasne,vsetky chodte spat 😃 ale nie,vazne,dobru nocku vam prajem 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli