• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
no s tym vtipom som nezaprela blondynske vlohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
poznate nie?Prečo nemajú blond. obedňajšiu prestávku ?
Museli by ich zakaždým zaškolovať...
25. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby...dajte návrhy terminov...ja môžem každý deň po 13tej...dovtedy som v robote...záujemkyne hlááste sa :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pozyvam :grinning: :grinning: :grinning: ja mozem tiez v taku hodinu :slight_smile: od pondelka do piatku
25. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..tak niektorý deň na budúci týždeň...nech sa vyjadria aj zvyšné baby :wink: :wink: :wink:
25. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babi piste,lebo ked to pojde takym tempom nikde nepojdeme :cry:
adrina ako ta privital syn doma? :grinning:
25. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo..že mami 10eur a už ho nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimochodom..všetky modré z neba kukáte..či vám vaše polovičky košele prilahli??? :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu Adi ja môžem len okolo 15.00 teda keď vyberiem Larku zo škôlky skôr to nejde
25. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo sikovny to syn :grinning: a ty si mu dala ze? :grinning: :grinning: si si zehlila poobedie :grinning: :grinning: :grinning: ja iba v archive pozeram,u na s ide momentalne futbal.... :grinning: :angry:
25. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani..však ja sa len o 13tej končím..a hádam my dáte čas aj niečo prichystať...ja navrhujem pondelok, môže byť???
25. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dala..lebo som mu dlžila :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: moze byt...adrina mas aj archivne vinko? :grinning:
25. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..kvôli tebe zoženiem..hehehe... :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: hehehehe srandu si robim
25. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vienesa preto Chodí damián do nadanej triedy. :grinning: :grinning: Ale si ma teraz rozosmiala. :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však hádam nebudeme sedieť na sucho:slight_smile:)
25. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vinka..chystaj sa na pondelok na navštevu...výhovorky neberiem..ty si to tiež dala rozkazom :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maji nerob sa isto aj tebe to musel vysvetlovat :wink: :wink:
25. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..tak ten vtip vysvetloval aj mne..tiež som bola za nechápavú...ale ja už om na to doma zvyknutá :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo adrina tak to vysvetluje vsetko : NADANE DETI = BLONDINKY :grinning: :grinning: :grinning: no ja mam pocit ze mne aj keby 3 krat povedal ten isty vtip tak ja ho nepochopim....aspon ze to vysvetlenie som pochopila :grinning:
25. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však mňa tiež chalani občas do úzkych dostanú a som jak za blbúú..alebo ako mi moj puberťák povie..mami,ty tomu nerozumieš...ty už nemáš 15sť
25. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

babule opustam vas,oci klipkaju ....muzicek uz ma opustil tak idem za nim...dobru nocku...zajtra sa tu stretneme :wink:
25. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zamknem..keď tu ani noha :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teraz som dopiekla perníčky.A vás dočítala.Zuzy vy všetke ste to počuli celé ale ja nie.Takže vôbec neviem o aký vtip ide.Viem,že je tam komár čo letel a dosť. :grinning: :grinning: :grinning: Ale zajtra ho požiadam nech mi ho povie. :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka..tak ako..v pondelok ťa čakám aj detičkami :wink: :wink:
25. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi ja viem,že som to dala rozkazom.Lenže mne v pondelok,utorok a štvrtok chodí Damián na tréning. :unamused: A moja mamka robí poobede.tak nemôžem ho nechať doma samého a nechať ho bez kontroly úloh. :unamused: Nedá sa to presunúť o týžden?ked Vlado bude robiť ale mám mamku doma. :frowning2: :frowning2: Joj špekulujem čo. :frowning2:
25. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to prídem s Vivinou aj Chiarou určite.Ale asi nie v pondeloék.Vlado robí a mamka tiež poobede. :frowning2:
25. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta kde si cicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som..cikať som bola:slight_smile:)
25. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však úlohu napíše aj u nás:slight_smile: a potom vás hodím domov..aby stihol trening
25. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok