• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
tak sa mala hlasi,idem k nej,pa
25. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vas opytat,Saske som nasla za uskom akoby zväcsenu uzlinu,stazuje sa ze ju to boli,co mam s tym robit?to zasa k lekarke mam ist?ci pockat ako sa to vyvinie?uz som z toho na nervy :angry:
25. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sipcek ja by som zavolala Sisákovej a opýtala sa jej čo mám robiť. :wink: Vieš uzlinka môže byť zväčšená aj z choroby poslednej.
25. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve sme sa vrátili z plavárne. Bolo super. Byt hore nohami a zas sa dovalili susedia :angry:
sipcek, zdenocka, vienesa - ďakujeeeem
gajana - pevné nervy s manželom :wink:
vinka - ako bolo na káve?
25. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute tak to vyzera ze zasa tu dakto je :grinning:
25. nov 2009 o 19:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj bolo super.Som sa zas dobre nasmiala.Joj len Damián chudák si nemohol urobiť úlohy lebo chcel kecať a sa šalieť s Alexom Vienesin.Ale už sú v posteli tak dobre. :grinning: Ved pridám fotky. :wink:
25. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoda,že vás neprišlo viac. :frowning2:
25. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som zvedava na tie fotky :grinning:
25. nov 2009 o 19:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule :slight_smile:))
u vinky bolo super:slight_smile:) princezničky su zlatučké a Damiankovi ide pusa neskutočne :grinning: :grinning: :grinning:
dobre mi padlo stretnúť baby z konika aj naživo , tie s ktorými som nemala tú česť :wink: :wink:
nejako mi klipkajú oči...asi dnes skoro zalomím
25. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kukaj moja. :grinning: No idem robiť perníky.Lebo čo som urobila stromček tak sa mi zlomil. :frowning2: :frowning2:
25. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaky stromcek? :astonished:
25. nov 2009 o 19:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super fotky. to kto tam vlastne bol :grinning:
25. nov 2009 o 20:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - no pirohy boli skvelé aj koláčik - len som musela narýchlo od Majky zdrhať, kvôli mojej netrpezlivej mamine - ale vybavila som si to s ňou..... vinka - boli skvelééééé a Chiara aj Vivuška sú úžasné a máš veľmi šikovného syna -buď na detičky pyšná....
25. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :wink: :wink: :wink: čo tu nové???? Vinka a ja som chcela pernikový stromček vidieť :cry: :cry: :cry:

prečítala som vás idem makať :frowning2: ide mi modré z neba a potom radio fresch to su moje celotýždňové srdcovky a popri tom aj pracovať z roboty som si robotu doniesla :frowning2:

A všetkým oneskorencom čo mali a aj majú ( vichrica ) nejaký sviatok prajem, len a len to najlepšie nech sa im všetučko splní čo si želajú :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááááááááá Katarínka - naša - prajem všetko len to najlepšie, veľa veľa zdravíčka, rodinnej pohodičky a šťastíčka...cmuky posielame s Alexíkom :wink:
25. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja nestihla som ho odfotiť a sa mi zlomil. :frowning2: Mirka mna štvalo,že si sa poriadne ani neponúkla a už si aj išla. :frowning2: No na budúce ťa už nepustím. :grinning:
Juliet na prvej fotke je Adriona(Adrianka)
Na druhej je Vienesa(Zuzka) s Alexíkom
Na tretej Dancat(Danka) s Miškom
A na štvrtej je zas Zuzka. :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super,že ste sa zabavili,škoda,že som nemohla prísť,snád nabudúce :slight_smile:
Dani Larka všetko najlepšie :wink: Hlavne zdravíčko,šťaslíčko a lásku,nech vám robí veľa radosti :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak MM si to trošku vyžehlil lebo nas pozval na večeru :wink:
No dufam že nabuduce sa pridam aj ja
25. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zeny,konecne ma tu pustil moj muz...doteraz tukal do pc,objednaval cez net nejake veci .....no tak k dnesnej navsteve : BOLO SUPER,NA FOTKACH VYZERAM JAK ALKOHOLICKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JOOOOJ MIRKA SI MA NAHNEVALA ZE SI NEPRISLA,TAK SOM SA NA TEBA TESILA,ZE VAS UVIDIME ....NO NIC TO SNAD NABUDUCE.... :grinning: ASPON ZE SI SI DALA PIROHY?LEBO MNE MAJKA NEDALAA :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ALE ZA TO SOM POJEDLA TOLKO KOLACOV ,TO SOM SI DALA ZA VAS VSETKY :grinning: :grinning: :grinning: PAAAANA VINKA TERAZ CITAM ZE PISES ZE NA STVRTEJ ZASE JE ZUZKA ... NO KEBY SI FOTILA MOHLA SOM BYT AJ NA PIATEJ :grinning: :grinning: :grinning: MOZNO BY BOLI LEPSIE :grinning:
BABY ADRINA A DANCAT SOM STRASNE RADA ZE SOM VAS VIDELA KONECNE NA ZIVO...SME SA FAJNE ZASMIALI A POKECALI... STE STRASNE ZLATE....LEN DAJAKO KRATKO SME BOLI .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
gajana ahooooooooj ako bolo?mnam a co fajne ste si dali?
25. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac alex spi jak STOLVERK,zaspal v takej polohe jak som ho dala :slight_smile: hahahha mal dnes pestry den,v aute dostal hysak a plakal ze este chce ist ku vam...tak sme ho odniesli este k babke,kde cakal na bratranca SImka a my sme utekali kupit oblek :grinning: a ja mam uz tiez dost ... :grinning:
zase pisem sama?
25. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy kde ste?
25. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
fuha, takže ste si dneska užívali čo. No ja som dobehla len o druhej poobede od sestry a to som rovno pálila po Larku. Biedačik bola taká sklamaná, lebo doniesla detičkám lízatká a pani učiteľka im ich zabudla rozdať takže deti jej ani negratulovali :angry: . Ale sme jej to vynahradili- zobrali sme ju do Maxi - v Dráčikovi sme kúpili omaľovánku kde sa maľuje len čistou vodou a potom sme ju zobrali na poschodie na hranolky tak bola hrozne šťastná.
Peti, ďakujem za gratuláciu :wink:
25. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby pisem vam vtip ... no nie su ti chlapi ......... ???? :angry:

Príde mladík do cukrárne a pýta sa predavačky:
- Máte pernikove srdce s nápisom SI MOJA JEDINÁ?
- Áno, mame.
- Tak si vezmem päť kusov.
25. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa pozabudla - Kati, všetko najlepšie k meninkám :wink:
25. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee dani ahoj...som ti pisala na skypko a ty si off
25. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vienesa...tak 5kusov..heheheh
na budúce organizujem stretko u mňa..budem sa veľmi tešiť....ale pirohy len kúpené a piesť tiež neviem...ale sľubujem,že mám iné prednosti a od hladu neumriete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cipána Zuzi ja som zabudla ho zapnúť idem užžžžž.
25. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee baby u Vinky bolo supeeeer,konečne som spoznala aj nejake žienky z konika na ŽIVO. a tie kolače mňam mňaaaaaaaaaaam................mali by sme taketo stretnutia organizovať častejšie.
Vienesa napiš ten vtip od Damianka o tom komarovi :grinning: :grinning: :grinning:
Oblek ste kupili?
Môj milovany mangel je vam jasne že prd robil kym sme boli prec,hlavne že chumače prachu až vykukuju z každeho rohu že "povysavaj ma" :angry:
No idem,ozaj na tej fotke vyzeram úúúúúúžasne..........
25. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina moze byt,ked nam das najest ,.... my zjeme hocico :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom stretko u mna :slight_smile: :slight_smile:
dancat si ma teraz fajne pobavila ze mam napisat ten vtip od damiana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak ja som to pochopila az potom ked mi povedal pointu ,lebo videl ze som sa nezasmiala...ale ja som nevedela ze je uz koniec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa cudovala ze taky kratky,a on sa uz smeje a ja nic...a on teta vies preco tlieskali?a ja glupa ze nieeeeeeeeeee .... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo adrina este som ti zabudla povedat ze ked pojdeme uz k tebe tak aj s obedarom dobre? :grinning:
25. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok