Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vichrica
17. dec 2009

danciacik - nehnačkuje veľa. Tak 3x denne. Dúfam, že zajtra už bude O.K.
miavin - gratulujeme k 1. zúbku 😵

miavin
17. dec 2009

Dani, Kati - ďakujeme pekne - veľmi sa vytešujeme, že už aj my sme zubáči 😀

vinka
17. dec 2009

Ahotéééééééééééééééé.Potom vás dočítam idem sa napapať. 😉

lilly2711
17. dec 2009

Ahoj
ADKA, chcela som sa opytat ako sa dari Tani? Ako sa maju jej deticky? Naposledy sme sa rozpravali pred porodom. Dufam, ze ste este susedky 😉

lilly2711
17. dec 2009

Vichrica teraz ma napadlo, ze mame pod. stare deticky. Kedy sa narodila Laurika??? Inak aj Matej kakava zo 3 krat, ale to zo zubov.

vinka
17. dec 2009

Miavin tak gratulujem k zúbku. 🙂 No deti sú šťastné,že boli s tatom lebo aspon nevrešťal ako ja 😀 A mne zas večer nevadilo,že Damián spieva. 😀 Aj mi bytík upratal joj aj by som išla ja do roboty keby som tu zarobila tolko čo on. 😒

danciacik
17. dec 2009

Ahojte kočky. tak Pakťovi som dala ten Dithiaden tak som zvedavá aká bude noc.
Kati no tak to nie je veľa koľko kaká tak sa neboj to je ok, keby mala nejaký problém tak kaká do každej plienky. 😉

miavin
17. dec 2009

vinka - ďakujem, ako bolo v práci? aj ja som dnes bola, už mi z toho zašibáva...
😀

danciacik
17. dec 2009

Maji a ako sa ti páčilo pracovať po dlhšom čase?
Mirka a ty vlastne ako robíš len brigádne na určitý čas alebo už furt.

vinka
17. dec 2009

Joj bolo super.Tak som sa nasmiala,že až. 😀 Som sa odreagovala paráda. 😀 Tak som sa tešila na deti joj fajne bolo.Aj na zajtra sa teším. 🙂

miavin
17. dec 2009

Dani - ja len na dohodu

petikd
17. dec 2009

Ahojte.
Maji to je super,že si si to užila 😉
Mirka pripájam sa ku gratulácii k zúbku 😉
My sme boli najprv pri sestre v telocvični na tréningu,Damčo sa vyšalel,potom pri sestre doma a peši domov,prišli sme o štvrť na 9 😕 Damčo zaspal pri flaši 😀 Uvidíme do kedy bude spať 😉
Ja by som tiež spala,takže pozriem ordináciu a do hajan.Tak dobrú noc 😉

danciacik
17. dec 2009

Peti takže ste mali oddychové poobedie čo? Ja zbožňujem keď Paťo zaspí pri flaši ale nám sa to teraz už nestáva. 😒
Ja som bola poobede akčná, pratala som deťom komody, prezliekala postele, dala som na poličku vianočný obrus a taký malý stromček so svetielkami lebo my tu nebudeme mať stromček tak len taký. Ešte zajtra povysávať a hotovo a cez víkend sa ide piecť. 🙂

danciacik
17. dec 2009

ta kde ste?

miavin
17. dec 2009

dani - ejha, takže veľké pečenie??? to je super, obdivujem baby čo pečú na vianoce, ja som sa zatiaľ do toho nedostala 😀 tak nech sa pečenie zdarí 😉

danciacik
17. dec 2009

to dúfam, uvidíme čo sa podarí, dám vedieť. 😀

vinka
17. dec 2009

Dani a čo ideš piecť? 😕 😉

vinka
17. dec 2009

Mirka to príde ked budeš mať dve tri deti. 🙂

vinka
17. dec 2009

No tak vy už asi spíte.Tak idem aj ja už do postele. 😉 Zamykám papa. 🙂

sipcek
17. dec 2009

ahojte,tak som vas zasa nestihla,no co uz.Mala spala poobede hodinku tak som ju este o 17tej vzala trochu vonku sa prejst,bolo perfektne,som si myslela,ze sa aj viac unavi ale ho..o,ja neviem na co to dieta fici,ale vsimla som si,ze sa zacala bat vselijakych veci,doteraz sa nebala svetiel z aut ked sme uz v posteli a teraz sa az pritulila ku mne a tak rychlo dychala,biedak,neviem co to sa s nou deje.
Dani vy tu vsetke pracete akoby sviatky mali dojst a ja nic 😀 ani nie ze sa mi nechce,ale o tyzden tu bude ako teraz tak si to necham na 2 dni pred stedrym vecerom,nech to nerobim 2x.ale velke upratovanie nerobim,sa mi nechce.Borko ma na to rovnaky nazor ako ja,tak sa nebudem stvat a potom stukat cele sviatky,ze som si natiahla sval 😀
tak sa majte,papa.Domykam

vinka
17. dec 2009

No ja to riadne zamknem a ide sa hajať papa. 😉

danciacik
18. dec 2009

Dobré ránko odomykám 🙂

miavin
18. dec 2009

dobré ránko - odomykám, ja tu už tak skoro asi nebudem, dnes začína "full house" takže budeme mať perno.....
ale snáď sa mi podarí do vianoc vás pozdraviť, prajem krásny víkend 😉

petikd
18. dec 2009

Ahojte,odomykám 😉
Dani hej ani nám sa to často nestáva,že zaspi pri fľaši,iba ked sa veľa unavý 😉 No ale o pol 6 sa už hral 😀
Ja idem skúsiť coookies,majú v škôlke besiedku,tak uvidíme či sa mi podarí 😀

danciacik
18. dec 2009

Tak vyzerá to že Ditihiaden zabral lebo Paťko celkom dobre spal ale obaja s Larkou majú nádchu.
Čo dnes idete robiť? Ja idem teraz navariť a uvidíme či príde klient ak áno chcem ísť do mesta ak nie tak sa pôjdeme sánkovať.
Maji neviem čo všetko idem piecť, veľa nie, lebo budeme na Vianoce u našich takže každý napečie niečo - idem zatiaľ robiť len také keksíky s vínom a chcel a by som vyskúšať tie jabĺčka od Bianky.
Dani ja ani tak nepracem kvôli sviatkom ale kvôli tomu, že som v podstate 2 mesiace v tomto byte nebola tak to vyzeralo katastrofálne.

vichrica
18. dec 2009

Dobré ránko. Vidím, že ste odomkli na 3x.Tak my sme boli už 2x vo Svite. Boli sme zaviesť MM do práce, a potom sme zistili, že si zabudol kľúče v aute 😒 .
Dnes sa chystáme do mesta a večer si pôjdem posedieť s kámoškami.
lilly - Laura sa narodila 11. 10. a Tvoj Maty? No, zúbky by nám mohli ísť, ale predtým tak nekakala. Uvidíme.
danciacik - dík. Dúfam, že dnes už bude Laura v pohode. Fajn, že ste sa dnes lepšie vyspali.
petikd - takže Ti zaspal Damčo pri fľaši? Tak to si ho dobre zničila 😉

vichrica
18. dec 2009

Teda, vy to tu teraz ale flákate 😕

danciacik
18. dec 2009

Ja som tu, ale len na skok, dnes máme doma tatíka tak si ho konečne užívame.
Boli sme Larku potrápiť u zubárky ale aspoň to už máme za sebou, trošku sme sa posánkovali, teraz bambule spia no a uvidíme čo ešte vymyslíme. 🙂

petikd
18. dec 2009

Ahojte.No ja som poctivo piekla cookies,som myslela,že to zbabrem,ale fajné sú 😵
Damušo spí,ešte si umyjem vlasy,zobudím ho a ideme na besiedku 🙂

gajana1
18. dec 2009

Ahojte tak včera som niečo kupila ale to len take guličky a kolky a ešte sa musim vybrať niekedy lebo som už nemala nervy všade plno ľudí.