Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
22. dec 2009

ahojte,tak my sme nakoniec boli skoro 2 hodiny vonku.rano mi svokor vravel aby sme nikam nechodili,ze fuka vietor ale sme sa so Saskou nudili,tak sme sa poobliekali,vzali sane a hajde von 😀 povozili sme si kamaratov po dedine,napapali sa a do 10 minut spala 😵 poobede sa chystame do mesta ale az mam strach ked tak pisete,ze vsade plno ludi.musime brat aj malu,nemam ju kde nechat.
papa

lenocka84
22. dec 2009

pozdravujem

baby mam problem, potrebujem v PP zohnat lekara ktory robi morfologicky usg, a za kolko
nakolko 20tt mi vychadza prave pocas mojej navstevy
dakujem velmi pekne

vinka
22. dec 2009

Ahojte baby.No už som doma aj po večeri.Mužík si všimol cez IB,že chýba 70 eur.A 50 som minula na bossa.Joj ale ma spovedal.Tak nakoniec som povedala,že som si chcela urobiť radosť.Ved

vinka
22. dec 2009

Tým si urobím aj sebe radosť,že sa mu to páči a,že ma radosť on.No musela som to prvé odoslať lebo mi dýchal mužík na krk. 😀

vinka
22. dec 2009

Joj ta vás tu je zas kopec.

sipcek
22. dec 2009

ahojte,ja ze budem zasa citat a citat a tu mrtvo 😀 pozerate rozpravku,co? 😀 my sa chystame dotesca 😀 ked uspim malu,ze budeme mat cas pochodit ci nam nieco este ostalo na nakup ci nie 😀 tak papa.inak mala mi uz pekne spi hodinku poobede,o 15tej je hore,a o 21.v posteli tak je to lepsie.papa

vinka
22. dec 2009

No tak to musím ja prestať robiť aby si mala čo čítať Sipcek. 😀 😀

vinka
22. dec 2009

No nič ked som tu ostala sama.Tak idem ja do hajan. 😉 Zamykám dobrú nocku. 🙂

miavin
22. dec 2009

ahojte
vichrica - kúpili sme si umývačku riadu - tak som zvedavá, či bude aj na vianoce spojazdnená, drahý by mal prísť tak za pol hodky.....no uvidíme čo zajtra, lebo máme toho nejak moc.....no hej dnes už je to ako tak v pohode, no včera to som normálne nechápala čo sa so mnou udialo.... 😒

dancat
23. dec 2009

no ale ste toho popiiiisali,Vinka dufam,že už končíš s tou brigádou, bo to tu barz mrtvo bez teba a nemam co čítat 😝 ináč ahojte
Ja som mala včera zly den,neviem take nervy som mala,ale zase asi aj pravom.Tak mm robil včera rano,pridem z prace oni sa s miškom hojdaju a ked sa ho pytam,ci nejde montovat tu skrinu tak mi povedal,že nevie kedy,bo že dnes (akože včera) musi ist zaplatit poistku za auto.Hned ma vo dverach skoro vystrelo,poistku mu kazem ist zaplatit od zaciatku mesiaca a on mi vždy tvrdi,že este cas do konca roka a naraz včera mu to suuurne treba zaplatiť 😠 a aj keby šiel,poštu mame cez cestu,tak neviem čo by tam pol dna robil 😠 Šak hned mal povedat,že sa mu nechce montovať tu skrinu,tak by nam ju prišli namontovať ti čo nam ju robili a bola by po sviatkoch.........ale tak ani skrina,a bordel v celom byte bo všade rozložene dosky.....jaaaaj moje nervy
Sipcek som rada,že mala už ma nejaky spankovy režim 😉
No idem, včera som začala baliť darceky a došla mi lepiaca paska,chapete mne uradničke,šak to mam mat doma na tony 😀 😀 😀 .....pekny den

dancat
23. dec 2009

ozaj žienočky ak by som sa tu už do zajtra neukázala,tak vám všetkým prajem krásne sviatky,plne lásky,rodinnej pohody a hlavne krásne detské rozžiarené očká 😵
Vianoce sú, keď sme spolu,
keď rodina sadá k stolu.
Mamka, ocko, detičky,
dedkovia a babičky.
Vianoce sú od Ježiška,
dal nam lásku do balicka.
Bolo jej dosť, dostal každý,
rozdelil ju raz a navždy.
Medzi ľudí, kvietočky,
zvieratká aj včeličky.
Kúsok lásky zo srdiečka,
ukry aj ty do balíčka.

juliet221
23. dec 2009

caute. dlho som tu nebola 2 tyzdne som lezala v nemocnici lebo drobec sa zacal pytat na svet a to je este skoro.ale vsetko je uz ok

miavin
23. dec 2009

ahojte
juliet - ejha - tak dávaj na seba pozor, oddychuj veľa a prajem krásne sviatky

juliet221
23. dec 2009

aj tebe prijemne sviatky. my ideme na sviatky k svokrovcom taze sa o mna postaraju 😀

siu3333
23. dec 2009

mmgkbjfdgoirpo oblo b,n oghptgzhopthzphzhôpzh úztpjúzhhpztouhj pj=zujujolkuzjkuuo 😲 😲 😲 😲 ťčtčážtťíízižíuoéýpujp

vichrica
23. dec 2009

Ahojte. Tak pečenie koláčov už mám za sebou a na podiv sa celkom vydarili 😉
miavin - fíha, umývačka? To by sa aj mne zišlo 😝
dancat - no vieš, chlapov asi nikdy nepochopíme ... 😨
juliet - fíha, takže si bola v nemocke. Nepríjemné. Ale hlavne, že si na Vianoce doma a všetko je O.K.

juliet221
23. dec 2009

to hej to som rada aj ja ze je vsetko ok. konecne sa mozem tesit na vianoce.len este mesiac vydrzat. a potom len vsetko dokopat do stastneho konca

danciacik
23. dec 2009

Ahojt babulky.
Juliet tak sa len veľa šestri a veľa oddychuj.
My sme už u našich, stromček už postavený, darčeky zabalené, tak už len vydržať do zajtra 😀 .
Ja sa tu asi už neukážem tak vám chcem všetkým popriať nádherné Vianoc a užite si tie krásne rozžiarené detské očká.
My sa na to hrozne tešíme. 🙂

petikd
23. dec 2009

Ahojte 🙂
Juliet juuuj no najhlavnejšie je,že malý vydržal a je všetko dobré. 😉

Baby no zase bola naša dedina v televíznych na markíze 😵 bolo o chalanovi čo má transplantované pľúca a on je ešte moja rodina 🙂 A zo začiatku natáčali hned tam kde my bývame 🙂

Tak ja sa tu možno ukážemm a keby nie tak vám aj ja prajem krásne sviatky,plné pohody,radosti a veselosti 🙂

mimini
23. dec 2009

Sviečky sú na strome, oblátky pod ním.
Čo si dnes chystala pre svojich rodných?
Či si im zabalila úcty a lásky?
Nech niet na ich tvárach miestečka pre vrásky.
Na stole ryby a iné dobroty,
dnes príde láska, vykroč jej oproti,
nepokaz nikomu ten večer sviatočný,
veď patrí sa každému - je predsa vianočný.

Milé divčatá, prajem vám a celým vašim rodinám krásne a pokojne vianočné sviatky, som veľmi rada, že vás tu mám 😉

vinka
23. dec 2009

Ahojte babenky.No ja ešte zajtra do práce a potom už budem len na konovi. 😀 No idem ja teraz robiť šalátik zemiakový na zajtra. 😉 Tak zatial papa. 🙂 Potom vás prídem prečítať a zamknem to tu.
Miavin a akú myčku ste si kúpili nakoniec? 😉 No je to dobrá vec.Odporúčam. 😀

gajana1
23. dec 2009

Ahojte
Prajem Vám Šťatné a Veselé Vianoce 😉

vinka
23. dec 2009

Ked k štedrovečernému stolu zasadnete,myslíte na tých čo radi máte.
Posielam anjela,aby vás chránil,posielam lásku,v ktorú verím,
posielam plamienok nech vám v srdci blikoce a prajem vám tie najkrajšie vianoce.

vinka
23. dec 2009

Idem ja do hajan baby tak zamykám.Dobrú nocku prajem. 😉

sipcek
23. dec 2009

ahojte,tak som vas nestihla,tak vam chcem len popriat nadherne, pokojne,stedre vianoce,plne radosti z prichodu jeziska na svet a nech si vsetke najdete pod stromcekom co ste si tajne zo srdca zelali.

vinka ty uz nepracuj,treba ti podojit kravicky,pozbierat ovocie zo stromcekov.... 😀 ja som len pred chvilkou sadla,robila som sama stromcek,Borko sa namna vykaslal 😠teraz chrape mi tu pri filme a ja nic nepocujem 🙄
tak papa a julietka drz sa,dohovor drobcovi,nech nesranduje,ma tam teplucko,na co sa do takej zimy hnat 😀
tak pa,uz mi oci klipkaju 🙄
zamykam

vichrica
24. dec 2009

ŠŤASTNÉÉ A VESELÉ 😵 😵

vichrica
24. dec 2009

My sa dnes chystáme všetci ku svokrovcom. Som zvedavá, ako sa budú Laure páčiť darčeky. Zatiaľ iba ošklbáva stromček a hádže ozdoby po zemi 😀
petikd - vy ste ale slávna dedina 😉
Prajem všetkým krásne Vianoce a hlavne, aby boli pokojné a plné smiechu 😀 😀 😀

petikd
24. dec 2009

Ahojte
Kati jooj to som zato taká potešená,lebo som ešte nevidela o našej dedine 😀
No my už máme darčeky pobalené,dom ozdobený 🙂 len vydržať do večera

stresmenka
24. dec 2009

Ahojte babulky🙂 tak konečne som sa tu aj ja ukázala 🙂 no my sme včera stromček postavili a Dado nám ho dnes pomali rozoberá 😀 😀 už salonku zjedol gule dáva dole obyvku som zamknúť musela ☹


Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

vinka
24. dec 2009

Ahojte baby.Tak vám želám krásne a veselé sviatky.No ja mám už darčeky pripravené a už čakám len kedy začneme večerať. 😀 A potom huráááááááááááááá na darčeky. 😉