Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
26. dec 2009

Tami-tami gratulujééééééééééém.Vitaj medzi nami maminami 😀 😀 Joj to je isto krásny vianočný darček.Ale ved ty si mohla aj predtým písať.To nieje určené,že len maminy.My sme vdačné každej dobrej dušičke. 😀

vinka
26. dec 2009

Zabudla som tami malý je nádherný taký tvoj ozajstný poklad. 😀 😀
Joj som sa najedla jak svina.Dnes starký piekol kačku kapustu a robila som knedlu.mnááám. 😀

tami_tami
26. dec 2009

dakujeme 😵 som tááááka stastna z maleho ze tomu ani neverim 😀 este mi to celkom nedochadza - aj ked asi by uz aj mohlo 😀 este sa spamatat zo sekcie e bude vsetko suprove 😉 len ma trapi jeho hnisave ocko - v porodnici mi kazali dat kvapky, doktorka zas masticku - ale po masticek mi tak chudatko opuchol ze koniec - aj strasne mu tieklo z ociek a vyhadzal sa 😒 ostali sme teda pri kvapkach ale nelepsi sa to ☹ som zvedava co mi v pondelok doktorka povie 😖

vinka
26. dec 2009

Tami a má to od narodenia?že mu očko hnisá.To môže byť aj kanálik slzný z úžený.To je potrebné u očného prestrieknúť.Ale nechcem ťa strašiť to je častý zákrok u detí.Nelakaj sa možno ho to prejde.Ak by ho to neprechádzalo a dr.by nič neposielala na očné tak sama sa pýtaj na očné. 😉 No my ideme na cintorín babičke zapáliť sviečku aj dedovi lebo včera sme neboli.Nemala som sviečku. 😒

anickamaros
autor
26. dec 2009

tami gratulujem k vianocnemu darceku drobcek je nadherny.taky maly anjelik.

anickamaros
autor
26. dec 2009

joj zienky ta vam poviem ze tato vianocna pohoda a hlavne NUDA nie je nic pre mna uz aby bolo vsetko v starych kolajach

vinka
26. dec 2009

Anicka a prečo nuda.Ved si musíš den zariadiť aby nebol nudný. 😀 😀 No my sme boli na cintoríne a ešte v kauflande. 😉 Ideme robiť zeleninový šalát na večeru tak robím cesto na pizza chlieb ku šalátiku.Nie furt len mäso budeme tlačiť. 😀

vinka
26. dec 2009

Joj baby som vám nenapísala,že dostali súpravu čiapku,šál a rukavice.A Damián dostal spidermana.A zavesila som to na stromček.Ani si to nevšimol.A ked som mu ukázala čo tam vysí skoro sa zblázdil,že dostal spidermana. 😀 😀 Joj odfotím ho teraz čo mi ukázal v aute. 😀

vinka
26. dec 2009

No nikto tu ešte nebol?No už som pridala fotečku. 😉

miavin
26. dec 2009

vinka - krásna súprava - aj náš Filip dostal spidermana čiapu a župan tak chodí natešený... 😀

vinka
26. dec 2009

Mirka aj ja som bola vytešená lebo sa mi to podarilo kúpiť v akcii.Normálne to stálo 14 eur.Ale ja som povedala Vladovi,že tolko nedám a o pár dní bola akcia na 7 eur. 😀 O dva dni zas bolo po 14 tak som bola vytešená jak lečo,že som to vystihla. 😀 😀

miavin
26. dec 2009

vinka - to je super, my sme kupili taku inu - obyčajnejšiu - v činaku...

vinka
26. dec 2009

No keby som našla aj ja tak by som isto kúpila.Ale ja nemám vela času behať po meste. 😝

anickamaros
autor
26. dec 2009

ahojte babenky.joj vinka aj ked si den zariadim tak pride chvilka nudy.
neviem asi som s maroskom velmi dlho a stale a potrebujem chvilku pre seba lobo som uz v prde

petikd
26. dec 2009

Ahojte.
Tami aj ja ti gratulujem ešte raz ku krásnemu chlapčekovi 😵
Maji to aj môj Damián furt to ukazuje,ten film ani raz nevidel.Ale úžasný je s tou čiapkou,akoby mal masku 😀
My sme boli pri sestre,Damián dostal podobnú čiapku ako má Gregor,tak s Tamarkou vystrájali,som aj fotky pridala 😉

vinka
26. dec 2009

Jáj Petka Gregor jaký čávo na tej prvej fotke. 😀 😀 Joj ale dobre vyzeral.Jak rodený fotomodel. 🙂
Petka Damián mi to ukázal v aute ked sme išli z cintorínu.Bože ale má rozosmial tým. 😀 😀

stresmenka
26. dec 2009

tami tak aj my sa pripájame ku gratulantom nech sa malý anjelik drží a ty aby si mala veľa veľa mliečka 🙂
my sme s tými očkami mali tiež problém poslali nás na očné dali kvapky kázali masírovať a po dvoch dňoch bol pokoj ale kvapky sme museli týždeň poctivo kvapkať 🙂

baby neviete či v kik majú veci aj pre Maja ja som tam ešte nikdy nebola ten chce ísť na nákupy, lebo ečka dostal na vianoce 🙂

vinka
26. dec 2009

Jasné aj pre Maja aj pre teba aj pre starkého.Aj do kucfhyne z každého rošku trošku.Ale to najlepšie podla mna. 😀

vinka
26. dec 2009

A tu zas nikto?tak nič zamykám zatial.Ale ja tu ešte prídem. 🙂

anickamaros
autor
26. dec 2009

ahojte babulky tak co porabate?
ja som doma. sme mali ist s mm niekam vonku ale sme sa pohadali tak sme doma zas a znovu mam depku jak hovado.zajtra rano balim maroska a ideme prec nech si je doma sam.
pekny vecer vam prajem idem ja citat knihu som dostala od jeziska

vinka
26. dec 2009

a akú knihu ti doniesol ježiško?A kam idete zajtra? 😕 No idem ja vyvenčiť psa potom sprcha a do postele. 😉

anickamaros
autor
26. dec 2009

od vasilkovej najnovsiu.
joj vinka ty stihas este aj psa ta ty si raketa ja uz by som bola na pakarni 😀
no nic tak pre istotu zamykam keby nahodou neprisla sipcek

vichrica
27. dec 2009

Ahojte. Včera bolo na plavárni strááááášne veľa ľudí a navyše som si zabudla aj plavky 😠 😠
Dnes sa začínam učiť, takže tu nebudem už tak často chodiť 🤐
tami_tami - gratulujeme ku krásnemu synčekovi

vinka
27. dec 2009

Ahojte baby.No ja už upratujem lebo po tých sviatkách tu mám katastrofu.Už Damián upratal izbu svoju.Joj aspon chvílu tam bude poriadok. 😀 😀 Najradšej by som ju nafotila 😀

miavin
27. dec 2009

ahojte
vichrica - krááásne fotky, a aký strašiak je Laurinka - úžasná je
prajem krásnu nedeľu

petikd
27. dec 2009

Ahojte
Juuj Anička tak nech ti depky rýchlo prejde.Ja som tiež dostala knihu.Od vasilkovej som dlho nečítala,čo som čítala tie jej novšie knihy,tak furt,tam alebo v base muža mala,alebo čo.To nemôžem,ja teraz ked damián začal do škôlky a som sama,musím sa rozvesseliť,takže hľadám také čo sa na nich nasmejem,Vasilkovú prečítam,len ked nemám čo 😉
Kati príjemné učenie 😉

vinka
27. dec 2009

Joj krásna je Laurinka.No ja zásadne nechodím medzi sviatkami na plaváren lebo je tak spúúústa ludí.A ja takú masu nemusím. 😝

tami_tami
27. dec 2009

ahojte pozerala som fotky vo vasich albumikoch - deticky su uzasne 😉 moj maly je od vcera dost zaplackany - stale pyta papat - skoro kazde dve hodiny - doteraz vyspal 3 aj 4 😒 nechcem ho nejak nalievat lebo mam pocit ze on by tahal a tahal aj keby som mu dala neviem kolko... a ja ho aj kojim aj prikrmujem lebo mam malo mliecka - ale nikdy neviem kolko vytaha a kolko mu prirobit... zajtra mame ist k doktorke aj ked nie k nasej lebo ma dovolenku - ide ma vystriet z toho 😠 nemam dobry pocit z tej doktorky ohladom jej pokynov - kazala mi ho natierat indulonou miesto olejceka - co je totalny blud pri jeho lupajucej sa a suchej pokozke - by som ho zdrela a potom hodinu umyvala.... a aj s tou mastickou na oci... davam mu kvapky a myslim ze sa to lepsi... uvidime zajtra... a som zvedava ci aspon trosku pribral... + uz dnes treti den nekaka... citam vraj je to v pohode u takeho drobca ale nemam z toho dobry pocit... redtym kakal do kazdej plienky az som bola na nervy z toho... ale pocvicili sme a brusko ho neboli tak neviem... 😖

vinka
27. dec 2009

Tami s tou indulonou má pravdu lebo na indulonu nieje alergia.Zvyčajne po olejčekoch sa deti vysypú.A po akomkolvek olejčeku.Ked máš indulonu pri izbovej tepolote ju pekne rozotrieš aj ked sa lúpe.To je normálne u tak malých detí.No kríkrm nemôžeš dávať častejšie ako raz za tri hodiny.Ale ak ešte kojíš.Tak kludne pomedzi to môžeš dojčiť.Ak si pýta aj každú hodinu.Ako dlho dijčíš z jedného prsníka?Lebo by si mala kojiť do prázdna.Ked vyberieš tak nesmie vyjsť ani kvapka mliečka.Vtedy na druhý prsník.A ked ho vyprázdni a ešte chce tak môžeš zas na prvý.Už tam máš mliečko natvorené. 😉 Hlavne pokoj a nestresuj sa lebo vtedy detičky sú tiež nervozne a nedáš si rady. 🙂

vinka
27. dec 2009

A ked nekaká tak to nevadí.On aj rastie a tým aj čievka rastú.A to sa musí posunúť až na koniec.Ak ho nič nebolí tak je to naozaj ok.Neviem ako často prikrmuješ ale kojené deti nemusia aj 3 týždne kakať.Neboj on sa vykaká. 🙂