Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
27. dec 2009

No a teraz som tu sama ja.A čo synátora kde máš na rande? 😀

vinka
27. dec 2009

Joj teším sa ked za mojím synom tu budú baby behať. 😀 😀

stresmenka
27. dec 2009

nie majka nevedel čo zo sebou tak šiel do tesca si niečo kúpiť dúfam, že to nebude chlast včera bol na disce a bola razia tak je s toho vys..., ale on nepije a ani nenafúkal tak neviem čoho sa bojí, ale bolo by to nepríjemné aj premňa
😉

vinka
27. dec 2009

Bia on bol vys.z tých fízloch.To sú svine ked robia nraziu.Ja som to za mladí tiež zažila ale mala som komédiu a bohový zážitok z toho.Ja som taký adrenalínový tip. 😀 😀

stresmenka
27. dec 2009

majka ale ja to schvalujem 🙂 už je nazad musím mu odovzdať notebook tak papa

vinka
27. dec 2009

čo schvaluješ razie?hej to aj ja.Ja len hovorím,že ako narábajú zo všetkými. 😀 😀 Ale mala som komédiu z toho fakt. 😀

sipcek
27. dec 2009

ahojte,malu som supla tatikovi,nech ju ide dat spat.som pridala fotky 😉
stresmenka moj synovec bol prichyteny ako kradol ceresne s kamaratmi a ver-never,bol z toho sud!keby nieco vazne,ale ceresne!to my za mladi sme bezne kradli zo zahradiek ovocie,tak to by som mala aky zapis 😀 keby si ho videla aky bol vy..ty on z toho,dufam,ze sa poucil

vinka
27. dec 2009

Sipcek a mal aj dáky zápis z toho? 😕 No tak toto som ešte nepočula.Aj my sme kradli dokonca aj farárovi evanielickému. 😀 😀

vinka
27. dec 2009

No myslela som kradli v záhrade. 😀 😀

sipcek
27. dec 2009

vinka moj svagor je policajt 😀 tak neviem ci ma z toho zapis,to zalezi na prokuratorke

vinka
27. dec 2009

Sipcek Saška dostala takého koníka ako Vivien minulé vianoce. 😀

sipcek
27. dec 2009

vinka ja schvalujem razie tiez,hoci som nezazila ani jednu,skoda 😀 ale detiska do 18 rokov by nemali co pit alkohol po baroch,potom su ako utrhnuti z retaze.tomu mojmu je dnes zle jak psovi,tak mu treba,ked nevie kedy prestat 😠 ani vody som mu nedoniesla,nech sa stara sam,nech je rad,ze som mu nedala malu na krk cely den.
musela som nakoniec malu uspat poobede sama,s babkou sa salela.svokra mi nepovedala,ze jej Saska hovorila,ze kaka,ja som nic necitila a ked vstala tak hovorila,ze ju dupa boli a ona biedak zaspala pokadena.joj som to ja ale mater 😠

sipcek
27. dec 2009

Zinka ho mala ked sme tam boli naposledy nechcela z neho zist a teraz sa boji,ked erdzi a cvala.ale hojda sa aspon na nom,tak super,ze ho mate,usetris na Chiarke 😀

sipcek
27. dec 2009

vinka to kde mate postaveny stromcek?Damko aky fesak spidermansky 😀

vinka
27. dec 2009

Jasné,že nemajú čo piť.Lebo aj ten organizmus nieje ešte nato pripravený.Aj ja to schvalujem.No to keby môj starý sa tak zrúbal,že mu bude zle na druhý den tak sa stará sám o deti 😀 😀 Ja som svina v tomto. 😉

sipcek
27. dec 2009

on sa uz trapi tym,ze mu nedam ani najest,nech si vezme sam.ale to je vzdy,ked pije,akoby nevedel kedy ma dost 😠 som chcela,nech mi pomoze umyt vlasky malej,tak ze nie,ze mu je zle.tak som mu povedala,ci aj on bude galantny ked mne bude zle.aj by som mu urobila napriek,ze sa najblizsie ozeriem ja a budem vyspavat druhy cely den ale ked si predstavim ako by mi bolo zle,tak to ani neskusam.

gajana1
27. dec 2009

sipcek to je tak s chlapmi môj šiel dnes oslavovať s kamošmi a už som mu volala ale ma 10 min.na to aby prišiel domov lebo všetci poletia s krčmy. 😀
a zajtra bude mať cely deň maleho

vinka
27. dec 2009

No to len ja čakám chlapa z práce? 😕 😀 😀 Joj Sipcek ja sa divím čo ty tak málo tu píšeš.Ked to ty si na farme.Teraz večer posielaš darčeky. 😀 😀

gajana1
27. dec 2009

vinka ty čakaš chlapa s prace ale ja s krčmy 😠

sipcek
27. dec 2009

ked som nemohla cez den 😀 ale nejak ma to uz prestava bavit,zistujem,ze zavislost uz kvitne 😀

sipcek
27. dec 2009

ja aj chlopovu farmu obrabam 😀 svokre s tym uz riadne lezieme na nervy,ale nech si zvyka 😀
gajana neviem si predstavit ako by chlapi reagovali keby aspon na tyzden s nami vymenili strany,jaj tak by som si oddychla a aj napila by som sa,aj....som chcela napisat ze aj zasexovala by som si,ale on mi je verny,tak to vela sexu nema 😀

stresmenka
27. dec 2009

n o baby ja zas musím môjho pochváliť mne bolo min. sobotu po fláme tak zle že brrrr ešte aj teraz ma strepáva a fakt klobúk dole staral sa skoro celý deň ešte aj nakrmil uspal aj vonku bol keď mater ,, triezvela " a to nepamatám kedy sa on ožral aby mu zle bolo možno aj 5 rokov je tomu on krčmi vôbec tuším tam za 18 rokov manželstva ani nebol 🙂 chvala bohu, lebo ja som iná svinka v tomto to by som mu tam malého nosila nech sa stará a nie slope ale klop klop nestalo sa 🙂

sipcek
27. dec 2009

tak to klobuk dole Bianka nad tvojim muzom,ticho zavidim 🙂 niezeby ten moj bol horsi ale preco vzdy ked niekde ide posediet musi sa tak dozrat,a potom len stuka.ved mu nikto nekaze tolko pit.ked on s kazdym kamarat,dlho sa nevidia,lebo robia mimo SR,pride koniec roka a chlop nevie s kym skorej strngat 😀

gajana1
27. dec 2009

ten môj je už na ceste ževraj tak ešte čakam a zajtra môže cely deň sa starať o maleho.
Bianka ja som v lete sa tak opila že som ledva domou prišla on dal maleho spať a cely deň sa staral o neho aj navaril no všetko porobil lebo som nebola schopna ale ja jemu nedarujem ked sa opije aj ked to je teraz už len malokedy

stresmenka
27. dec 2009

Gabi ja som nebola opitá, ale zle mi bolo nesadlo mi žrádlo 🙂 hoc aj vínko som si dala ale z mierou 😉

stresmenka
27. dec 2009

sipček to je tak keď sa urvú jak keby celý rok na reťazy boli to sestra ma takého hlopa, že nespraví za ňu ani .... ☹

sipcek
27. dec 2009

babky tak pozamykajte,idem sa najest a spac 😀

gajana1
27. dec 2009

aha mne je z jedla furt zle ja už nemôžem pomaly nič jesť musim si davať taky pozor
ja som v lete mala poriadnu depku a tak to skončilo 😀

gajana1
27. dec 2009

tak ja idem prajem Vám Dobru noc 😉

sipcek
27. dec 2009

bianka on urobi,ked ho popytam,ale sam od seba zeby ju vzal vonku alebo sa siel hrat tak to nie.on nie je zly,to len ja by som si ho chcela domestikovat podla mojich predstav 😀