• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
majka nevies ci ta restika cinska je otovrena dnes pri vas?
27. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ale počkaj pošlem Dama sa pozrieť.Aspon sa prevetrá. :wink:
27. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už viem.Je zavretá.Aj dvere skúsil či niesú len zavreté. :grinning:
27. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis vinka ta ty si salena,on ma nebude mat rad...ja som myslela ze len z okna kuknes ci sivetia :slight_smile: dakujem ti aj tak,idem si zrobit prazenicu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pazrava som...joj sa teraz citim blbo ze si ho poslala
27. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som po veceri :grinning: :grinning: :grinning: volske oko som si zrobila aj muzickovi :slight_smile: budeme jak snehuliaci po novom roku
:grinning:
27. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja on bol rád,že sa prebehol.Kázal mi meriať čas,že ako skoro sa vráti.Vôbec ho to nezaujímalo ktorá teta sa to pýta.Ale ak chceš môžem sa ho spýtať či ťa nemá rád teraz :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dani a čo sa stalo? :confused: Juuj tak prajem nech sa veci otrasú a je všetko v pohode :wink:
My sme boli teraz pri starkých,Damčo už asi zjedol mlieko,tak ho utekám uložiť spať :slight_smile:
27. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ktorej manžel je stolár niektorej ale neviem ktorej :frowning2:

Dani serkaj na to zažiješ aj horšie a keď ti je blbo zajtra príď som sama mm ide do práce ja mám dnes tiež dajaký blbý deň a aj môj spolubývajúci :grinning: troška sme si hlasky prevetrali :angry:

Dnes som za LG a už ma to serka :frowning2:
27. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stresmenka Petkin.Snád ma nezabije zato,že som to prezradila :wink:
27. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie ja som vedela, že niektorej babenky len som si spomenúť nevedela,ale ďakujem :slight_smile: si zlatá sestre treba posteľ a chce si dať spraviť :slight_smile: a chce vedieť koľko by to stálo :slight_smile:
27. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nezaujíma ťa ktorej muž je kuchár? :confused: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj to viem presne hehe
27. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cica a čože ty tak vo velkom píšeš.Tu okrem Vinky už večer nikto nechodí. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nie je mi veľmi do smiechu ale kontrolná otázka? Ktorej manžel je mechanik :grinning: ?
27. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj aj to viem presne :slight_smile: nepoznáte predsa Dankin :grinning:
27. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak Majka dnes máme s mm blbý deň každý zalezený v inej hyži ja pri majovi a on v obyvke :grinning: :grinning: :grinning:
neboj už tu dlho nebudem obsmrdať :slight_smile:
27. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka nežartuj ostaň tu s kým budeme kecať?
27. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som prišla nakuknuť lebo sa nudim a nechce sa mi pratať hračky asi počkaju na mm.
A vy sa ako mate?
27. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šak som ti písala, že čo zajtra robíš príď k nám keď máš deti zdravé :slight_smile:

a kontrolná otázka neviete ktorej muž je elektrikár :grinning: ????? nesvieti mi žiarovka :frowning2:
:astonished:
27. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj Gabika čaaau ako sa máš ty ???? my sa máme ako po sviatkoch sme dlho s manželmi tak si ideme na nervy :grinning:
27. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam celkom fajn už len čakam kedy vypadneme k našim :wink:
no my s mm si ešte nejdeme na nervy zatiaľ lebo teraz sa veľmi snaži a neprotireči mi aby som sa nerozčulila :grinning:
27. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj Bianka ak ti mám pravdu povedať tak okrem tvojho muža :wink: aj môj a má na to aj papier :grinning:
ja by som aj prišla ale Larku veľmi dusí tak nechcem riskovať, nieže vám niečo donesieme aj keď si myslím že je to alergický kašel ale neriskujem
27. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaj škoda :frowning2:

Gabika tak máš riadnu výhodu, ale ešte musíš vydržať tak nech sa snaží nemáš a nebudeš to mať ľahké :slight_smile: ale ty si mladá ty to zvládneš :slight_smile:
27. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj muž ma papier na to že je elektrikar len škoda že len papier a ked treba niečo tak vola elektrikara :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj aj obuvník chodí bosý nie???
27. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sranda,že elektrikár volá elektrikára. :grinning: :grinning: No ja to mám už všetko na poriadku.Už aj spia. :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elektrikárka elektrikára :grinning: :grinning: :grinning: moja
27. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale Vás tu dnes je keď tu ja sedím idem preč papa :slight_smile: už som jak vinka píšem si sama zo sebou
27. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja to budeš po 5 príspevku a tri dni po sebe. :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si tu 5 min. sama a už sa ti nepáči.Musela som aj farmu si obrať.čo myslíš,že len kona mám?či čo. :angry: :grinning: :grinning: Ja mám roboty a roboty. :grinning:
27. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok