Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vienesa
27. dec 2009

majka nevies ci ta restika cinska je otovrena dnes pri vas?

vinka
27. dec 2009

Neviem ale počkaj pošlem Dama sa pozrieť.Aspon sa prevetrá. 😉

vinka
27. dec 2009

Už viem.Je zavretá.Aj dvere skúsil či niesú len zavreté. 😀

vienesa
27. dec 2009

jezis vinka ta ty si salena,on ma nebude mat rad...ja som myslela ze len z okna kuknes ci sivetia 🙂 dakujem ti aj tak,idem si zrobit prazenicu 🙂 😝 pazrava som...joj sa teraz citim blbo ze si ho poslala

vienesa
27. dec 2009

no ja uz som po veceri 😀 😀 😀 volske oko som si zrobila aj muzickovi 🙂 budeme jak snehuliaci po novom roku
😀

vinka
27. dec 2009

Moja on bol rád,že sa prebehol.Kázal mi meriať čas,že ako skoro sa vráti.Vôbec ho to nezaujímalo ktorá teta sa to pýta.Ale ak chceš môžem sa ho spýtať či ťa nemá rád teraz 😀 😀

petikd
27. dec 2009

Ahojte.
Dani a čo sa stalo? 😕 Juuj tak prajem nech sa veci otrasú a je všetko v pohode 😉
My sme boli teraz pri starkých,Damčo už asi zjedol mlieko,tak ho utekám uložiť spať 🙂

stresmenka
27. dec 2009

babule ktorej manžel je stolár niektorej ale neviem ktorej ☹

Dani serkaj na to zažiješ aj horšie a keď ti je blbo zajtra príď som sama mm ide do práce ja mám dnes tiež dajaký blbý deň a aj môj spolubývajúci 😀 troška sme si hlasky prevetrali 😠

Dnes som za LG a už ma to serka ☹

vinka
27. dec 2009

Stresmenka Petkin.Snád ma nezabije zato,že som to prezradila 😉

stresmenka
27. dec 2009

nie nie ja som vedela, že niektorej babenky len som si spomenúť nevedela,ale ďakujem 🙂 si zlatá sestre treba posteľ a chce si dať spraviť 🙂 a chce vedieť koľko by to stálo 🙂

vinka
27. dec 2009

A nezaujíma ťa ktorej muž je kuchár? 😕 😀 😀

stresmenka
27. dec 2009

jaaaaaaaaaaj to viem presne hehe

vinka
27. dec 2009

No cica a čože ty tak vo velkom píšeš.Tu okrem Vinky už večer nikto nechodí. 😀 😀 😀

danciacik
27. dec 2009

ahojte
nie je mi veľmi do smiechu ale kontrolná otázka? Ktorej manžel je mechanik 😀 ?

stresmenka
27. dec 2009

jaaaaaaaaaaaj aj to viem presne 🙂 nepoznáte predsa Dankin 😀

stresmenka
27. dec 2009

ja len tak Majka dnes máme s mm blbý deň každý zalezený v inej hyži ja pri majovi a on v obyvke 😀 😀 😀
neboj už tu dlho nebudem obsmrdať 🙂

danciacik
27. dec 2009

Bianka nežartuj ostaň tu s kým budeme kecať?

gajana1
27. dec 2009

Ahojte ja som prišla nakuknuť lebo sa nudim a nechce sa mi pratať hračky asi počkaju na mm.
A vy sa ako mate?

stresmenka
27. dec 2009

no šak som ti písala, že čo zajtra robíš príď k nám keď máš deti zdravé 🙂

a kontrolná otázka neviete ktorej muž je elektrikár 😀 ????? nesvieti mi žiarovka ☹
😲

stresmenka
27. dec 2009

jaaaaj Gabika čaaau ako sa máš ty ???? my sa máme ako po sviatkoch sme dlho s manželmi tak si ideme na nervy 😀

gajana1
27. dec 2009

ja sa mam celkom fajn už len čakam kedy vypadneme k našim 😉
no my s mm si ešte nejdeme na nervy zatiaľ lebo teraz sa veľmi snaži a neprotireči mi aby som sa nerozčulila 😀

danciacik
27. dec 2009

joooj Bianka ak ti mám pravdu povedať tak okrem tvojho muža 😉 aj môj a má na to aj papier 😀
ja by som aj prišla ale Larku veľmi dusí tak nechcem riskovať, nieže vám niečo donesieme aj keď si myslím že je to alergický kašel ale neriskujem

stresmenka
27. dec 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj škoda ☹

Gabika tak máš riadnu výhodu, ale ešte musíš vydržať tak nech sa snaží nemáš a nebudeš to mať ľahké 🙂 ale ty si mladá ty to zvládneš 🙂

gajana1
27. dec 2009

aj môj muž ma papier na to že je elektrikar len škoda že len papier a ked treba niečo tak vola elektrikara 😀 😀 😀

stresmenka
27. dec 2009

jaaaaaaaaaaj aj obuvník chodí bosý nie???

vinka
27. dec 2009

Sranda,že elektrikár volá elektrikára. 😀 😀 No ja to mám už všetko na poriadku.Už aj spia. 😀 😀

stresmenka
27. dec 2009

elektrikárka elektrikára 😀 😀 😀 moja

stresmenka
27. dec 2009

no ale Vás tu dnes je keď tu ja sedím idem preč papa 🙂 už som jak vinka píšem si sama zo sebou

vinka
27. dec 2009

Moja to budeš po 5 príspevku a tri dni po sebe. 😀 😀

vinka
27. dec 2009

Si tu 5 min. sama a už sa ti nepáči.Musela som aj farmu si obrať.čo myslíš,že len kona mám?či čo. 😠 😀 😀 Ja mám roboty a roboty. 😀