Poradíte mi fotografa na fotenie detí v Piešťanoch?

estherka73
28. sep 2010

Poraďte fakt dobrého fotografa na umelecké foto detičiek v Piešťanoch a v okolí.
Ďakujem 🙂

elise
28. sep 2010

mne robila alenka šebová má atelier doma a super sa mi fotky páčili dačo by som mala mať aj v albume. býva v starých piešťanoch.cenovo je velmi výhodná🙂

ajaku
29. sep 2010

Myslím, že ty si sa pýtala na Andreu Považanovú, ja odporúčam určite, pozri si jej stránku, má ju aj tu v reklame 🙂 . Čoskoro bude mať svoj ateliérik a robí aj nádherné exteriérové foto, prípadne sa určite dá dohodnúť aj u vás doma.

estherka73
autor
29. sep 2010

Pozrela som si Tvoj album, skvelé fotky, aj retušuješ?
Ak áno, ako prosím.
Vďaka.

ajaku
29. sep 2010

@estherka73 ja som len začiatočník amatér, retušujem veľmi málo, robím v photoshope.
Čo konkrétne ťa zaujíma?

estherka73
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajaku
29. sep 2010

@estherka73 no je na to klonovacie razítko, to si klikneš na najbližšie miesto na peričke, ktoré je ok, a oklonuješ miesto so znamienkom.
Neželané postavy takisto ale to už je robota pre vraha, bude ti to tam vidieť, že si to upravovala. Radšej myslieť na to už pri fotení. Prípadne použiť textúru, dá sa ešte aj úplne vyrezať postava a vložiť do iného pozadia, ale to už sú také veci, ktoré ako začiatočník asi nezvládneš dobre. Skús sa pozrieť do témy fotografujeme
sem, tam sa toho dočítaš veľa
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ktora-z-vas-rada-foti/

timbu
3. feb 2011

Skus chalanov zo Studia 27maju atelier v Piestanoch.

velvetcat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarohalas
13. feb 2014

Dobrý deň, veľmi radi Vás a Vaše ratolesti pofotíme u nás vo fote kde máme profesionálny ateliér...
Tešíme sa na Vašu návštevu 🙂

mirussa
16. dec 2019

Lenka Vrábliková z Vrbového robí krásne foto detičiek 🙂 má stránku na FB