Poradíte osvedčený vonkajší bazén pre celú rodinu?

j.a.n.e.7
20. máj 2013

Chcela by som hlavne kvôli deťom 3 a 5 r. kúpiť už taký väčší bazén, guľatý, priemer asi 3 m a aspoň 1,2 m vysoký. Máme doma psa aj 2 mačky, tak ma lákajú skôr tie s pevnou konštrukciou a aj kvôli tomu, aby sa voda nezačala vylievať z bazéna, keď budú deti vliezať a vyliezať von. Pozerala som už čosi na nete a netušila som že je toľko značiek, rôzne filtrácie, ohrevy, doplnky. Budem Vám vďačná za každý tip, akú značku bazéna máte overenú, čo nutne potrebujeme k prevádzke a čo je zbytočné kupovať. Hlavne nech kúpim bazén čo vydrží naozaj veľa a môže byť vonku od mája do septembra. Ďakujem

aristka
20. máj 2013

pozri si stránku marimex.sk

j.a.n.e.7
autor
9. júl 2013

Tak, nakoniec sme sa rozhodli pre Azuro od Mountfieldu s priemerom 4,6m, už 5 dní stojí na záhrade a 4 dni sa kúpeme, je to úžasné..... jasné, že je to nové a sme z toho nadšení, ale keďže sme to kúpili už aj s príslušenstvom ako piesková filtrácia a solárny domček, tak sa voda z pôvodných 15 za 3 dni vyhriala na krásnych 29 a to už sa dá čľapkať aj hodinu tam. Je to super, deti sa bláznia a my tiež. Mať doma "kúpalisko" je na nezaplatenie.

petraxy6
9. júl 2013

@j.a.n.e.7 my ho máme už 7 rok a som spokojná 🙂 predminulý rok ma zaskočila suma na faktúre od elektrární lebo som maličkej vkuse vyhrievala bazén, ale min.rok som si už dala pozor a v pohode 🙂

zozo111
10. júl 2013

nemate prosim niekto bazen z marimexu Tampa? najlepsie s priemerom 2,44 m.......

j.a.n.e.7
autor
11. júl 2013

@petraxy6 Tak to som rada, že to naozaj vydrží aspoň tých 7 rokov, lebo zase je to dosť veľká investícia... no však aj my sa naučíme ako to obhospodarovať, momentálne riešime chémiu, aby bolo všetko ok.

domostav
8. aug 2016

Dobrý deň, aby sme uľahčili výber vhodného bázenu pre našich zákaznikov sme napísali krátky blog, ktorý nájdete tu: http://www.virivkysaunybazeny.sk/blog/147-masaz... 🙂