Poraďte 7 miestne auto

bublina83
30. okt 2012

Pekny den prajem, mame doma 4 deticky a ideme kupovat 7-miestne auticko - ojazdene. Poradte prosim ak mate skusenosti typ, model a rocnik auta, vsetko co sa vam paci a nepaci. Dakujem 🙂

kikushka2386
17. júl 2014

@petronela227 chceli sme opel zafiru,ford galaxy w,sharan je uz drahsi.zhanali sme narychlo nakoniec sme si povedali ze mojmu sa neoplati nic auto do roboty 7 miestne.tak sme kupili opel omega caravan r.2003 ani podobny obrazok som nenasla ake sme kupili.je dost dlhe a celkovo lepsie sme nemohli kupit.do auta som sa hned zalubila 🙂 kupili sme jazdene ako som spomanala mm chodi na nom do prace tak nove sa neoplati spinit 😀

kikushka2386
17. júl 2014

@petronela227 inak mali sme este vybrate ford focus combi mne sa velmi pacia ale ako ma mm presviecal nestrcili by sme tam 3 sedacky......a na nasom je super spotreba cca 6 l niekedy menej

lerinka
17. júl 2014

@petronela227 orlando je priestrannejšie, len vzadu majú nejak divne vyvýšené miesto na nohy a malé okienka mi to pripadá ako v tanku 😀 ...a našli sme za super cenu ako nové, len sme si to nakoniec rozmysleli...sedačku v citroene potrebujem len jednu pre babeno, tak som neskúšala...ale isto sa zmestia

petronela227
17. júl 2014

Nám by zatiaľ stačilo 5 miestne ale čakáme prírastok 🙂 a často s nami chodí aj babina, preto chceme 7 miestne. Keď sa ten renault kazí, skúsime pozrieť ešte niečo iné, citroen vyzerá fajn 🙂 a ako je to so spotrebou na vašich autách?

petronela227
17. júl 2014

Aha už vidím 6 l je super ! To by som brala :D
@kikushka2386

kikushka2386
17. júl 2014

@petronela227 http://www.autoevolution.com/cars/opel-omega-ca... taketo mame na par detailov 🙂 inak presne take iste ani za svet neviem najst 😀 a samozrejme rocnik mame 2003

kikushka2386
17. júl 2014

@petronela227 myslim ze vam v pohodke staci aj 5 miestne.

miroslav098
24. sep 2016

co tak volvo xc90

kp7333
24. sep 2016

@bublina83 no pri 4 detoch by som uvazovala nad niecim vacsim -napr. Peugeot Partner Tepe. Je to 9 miestne auto s tym, ze treti rad sedadiel sa da vybrat. Vpredu sa odvezu traja, v druhom rade tiez traja a po vybrati tretieho radu sexadiel exte zostava kopec miesta na batozinu. My sme 4 clenna rodina a mame Citroen C4 Grand Picasso, co je sice 7-miestne auto, ale ak sa pouziva treti rad sedadiel, tak batozinovy priestor je takmer nulovy. 4 alebo 5 clenna rodina sa donho v pohode zbali aj na dovolenku, pre 6 clennu si to neviem predstavit.

rombor1099
24. okt 2016

my ficime na Ford S-Max, 7.miestne a manzelka si to nevie vynachvalit ... sice sa troche bala vacsich rozmerov, ale zvykla si ... odporucam (alebo aj Ford Galaxy - co je o par cm dlhsie ako S-Max a troche viac priestoru na 6 - 7 sedadle)