• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte! Ako predávať na mimiaukciách?

22. apríla 2008 
Som tam zaregistrovana ale vobec neviem ako mam pridat inzerat?vdaka
11. apr 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nova inzertna fotografia na pravej strane a uz...
11. apr 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na aukci musíš mít placený členství, jinak smíš jen na MMB :wink:
11. apr 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj , najskôr sa musíš zaregistrovať , ak chceš len kupovať .Ak chceš predávať na aukciách musíš mať zaplatené členstvo. To najmenšie je tuším 78,- Sk/mesiac. V tom máš 1 aukciu týždenne + môžeš predávať v mimibazáre (100 inzertných foto) Okrem toho sa dajú dpolatiť extra aukcie 25 za 200,- Sk napr. Musíš si preštudovať ich pravidlá , členstvo , všetko to tam je , spočiatku to vypadá náročne , ale nič to nie je.
11. apr 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, zaregistrovat sa nestaci, musis ist na stranku mimiaukcie a na pravo v ponuke je Objednavka balicka aukcií, klikni na to a objednaj si svoj balicek, zaplat ho prevodom z uctu a tak do 3-5 dni sa ti opat napravo v ponuke zjavi Mate napr 25extra aukcii
Najdi si tam nova extra aukcia a mozes vkladat....je to jednoduche
A ak chces vkladat inzeraty na mimibazar, tam si to musis platit mesacne, co sa podla mna neoplati.....
12. apr 2008 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem vam za rady.ste zlate
12. apr 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrebeka • Dnes o 16:05
Ako mam postupovat ked som si kupila balicek aukcii ten za 200sk.Ako mozem podat inzerat na ponukany tovar?Dakujem
16. apr 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrebeka
nova extra aukcia - nazov aukcie - kategoria - vyvolavacia cena - prihoz - popis - vyrobca - velkost - postovne - fotografia - (rozmer musi byt max. 640x640pix.) nastavis datum a cas ukoncenia aukcie - vytvroit aukciu - a mas to hotove
22. apr 2008 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok