Poraďte bytové doplnky do bytu

26. mar 2021

Ahojte. Nedavno sme sa nastahovali do noveho bytu ktory sme komplet prerabali a zariadovali. Este stale vsak vsetko nie je doladene, potrebujem poradit. Napr na chodbe mame bielu komodu s drevenym povrchom nad nou zrkadlo, ale neviem co dat na vrch tej komody aby to nebolo take prazdne ale zas ani gycove, nieco jednoduche. Rovnako obyvacka mi posobi velmi chladno pretoze tam skoro nic nie je okrem nabytku stoliku a sedacky, pribudol teraz koberec ale je to fadne,smutne. Jasne, chcem aj zaclony ale na internete som nic nenasla, zavesy mat nebudem. Takisto aj doplnky ale kde mam vsetko nakupit ked je pizatvarane a cez internet nerada kupujem, kedze najradsej vidim vsetko nazivo, predsa realita je iba ako obrazok a celkovo nemam rada nakupovanie cez internet. Pripadne odkial mate dobre skusenosti ze dana vec vyzera tak ako na obrazku pripadne detailne pofotena nie 1 obrazok? Som z toho smutna ze byvam, ale necitim sa tu este tak ako “doma” ak chapete ako to myslim. Vdaka za tipy.

vierkaa0
25. jan 2024

viete co, ja som ani nepockala, ci sa najde niekto, co by ten pribor mal, alebo aspon nejaky podobny 😀 som ho proste objednala. je super, je uplne krasny, aj sa dobre je s nim. tie lyzicky su take, ze treba si na to zvyknut, ze je to iny tvar, ale nic, co by sa nedalo zvladnut 😀

janina1127
1. feb 2024

@vierkaa0 Nevšimla si si náhodou, že či sa to dá aj jednotlivo objednať? Akože nie celý príbor ale že len lyžičky?

zankapetro
6. feb 2024

ake tam bolo postovne prosim ta? a co keby to nebolo ono, da sa aj normalne bez problemov vratit ten pribor? akoze podla reakcie je mi jasne, ze to robit nebudes, ale tak vseobecne sa pytam, ze co keby naaahodou.

ibatanecnica
6. feb 2024

ak to má byť niečo iba vystavené a ničomu to neslúži, ja by som to tam ani nedávala. Zbytočne budeš z toho prach utierať. Ja tiež nemám doplnky a nech to vyzerá ako to vyzerá, upratané mám za pár minút. Nechce sa mi utierať prach navyše ešte aj z doplnkov. Ja som dala na vrch komody 2 košíky. Dávame si do nich rukavice, šály. Je to praktické a využijem to. A potom tam mám taký ,,košík,, upletený z látky, kde sú kľúče. Vyzerá to potom upratano a čisto. A všetko mám po ruke.

tatianna56
8. feb 2024

@ibatanecnica to som na tom podobne. kedysi som to mala ale uplne naopak. to bolo vsade nieco povystavovane, vylozene a cim viac tym lepsie. teraz si to neviem predstavit.

vierkaa0
9. feb 2024

@janina1127 tak to vobec akoze, to mi ani nenapadlo, ze by som len takto objednavala par kusov, takze som to neriesila. ale vsak pozri, to mas rychlo omrknute. ale verim tomu, ze aj tak by si si nieco dalsie prihodila, keby to ides objednavat. vsak predsa, aby sa to oplatilo a neplatila si len tak zbytocne postovne 😎

simonkaa27
13. feb 2024

@vierkaa0 ved ono od neviem akej sumy to teraz je, ale tusim pri 30 eurach bolo potom postovne zdarma.

marika142
16. feb 2024

@1natasa1 par dni to bolo, vobec to netrvalo dlho. jeden den objednas a o dva dni ti vola kurier, ci si na adrese, ze ma pre teba balik 😀 ty si to postihala teda nakoniec?

vierkaa0
19. feb 2024

@simonkaa27 vidis, to som si neuvedomila. vsade to inak funguje, ine tie sumy maju urcene, ak vobec maju. niekde mozes nakupit aj za tisicku a nepustia z toho postovneho. a ked je to tuto od tridsat eur, tak to je pohoda.

1natasa1
6. mar 2024

@marika142 To je úplne ideálne dodanie podľa mňa. No jasné, všetko to pekne vyšlo 🙂 No ale aha, predchvíľou sme tu spomínali svetielka na stromček a tak ďalej a teraz už pomaly jar a Veľká noc je tu.

nuci616
8. mar 2024

Aj riešite nejakú zvlášť výzdobu na Veľkú noc? U mňa je toto také obdobie, že akože jar hej, kvety, babuliatka a takto, to musí byť, ale že by všade zajace, kuratá alebo čo teraz museli byť po poličkách, tak to vôbec.

wetsel
14. mar 2024

@nuci616 Nie je to také ako keď robím vianočnú výzdobu, ale zvyknem aj takto veľkonočnú, ale to ako keby spojím proste s tou jarnou. U mňa musia byť také odlišné nejaké doplnky pre každé obdobie, obmieňam to.

tanalyn
21. mar 2024

@wetsel Vlani som si naobjednávala z Egla takéto somarinky veľkonočné. Zajačiky a také jarné dekorácie. Povedala som si, že tento rok to musím zvládnuť s tým čo mám, že nebudem dokupovať. Zatiaľ sa držím, ale uvidíme, ako to dopadne 😀

janina1127
2. apr 2024

@tanalyn Zvládla si? Veľká noc zakaždým tak rýchlo ubehne, že my to nejak moc neriešime. U mňa je to tak, že skôr sa vyšantím, keď idú vianočné sviatky, no na to si budeme musieť ešte počkať 😀

vierkaa0
3. apr 2024

@janina1127 tak vianoce, to je uplne o inom 😀 ale zatial sa sustredujem na teplo a na leto. to si chcem poriadne uzit. neviem ani ci na leto robim nejaku zvlast vyzdobu. ale co by som potrebovala, to je nejake zrkadlo do chodby. citala som, ze to dokaze ako keby zvacsit a presvetlit priestor.

zankapetro
4. apr 2024

@vierkaa0 mas aspon nejaku predstavu, ake by malo byt velke, aky malo mat tvar atd? ci proste zatial len vies, ze potrebujes zrkadlo? 😀

tatianna56
9. apr 2024

@zankapetro mne sa strasne pacia taketo zrkadla poslednu dobu. ze to je taky neurcity netypicky tvar. a este ten ram ked je takyto ze aj vystupeny do priestoru. keby mam teraz kupovat, tak isto taketo nieco.

simonkaa27
10. apr 2024

@vierkaa0 preto to spominam, lebo je to ozaj taka smiesna cena v tomto pripade si myslim. ale vsak dobre pre nas zakaznikov, no nie? kazde usetrene euro sa pocita. a ja teda mam taky lepsi pocit, ked aspon to postovne nemusim platit 🙂
@tatianna56 krasne je, to musim uznat 😍

vierkaa0
17. apr 2024

@simonkaa27 to je jasne, je to isto lakavejsie. mne je jasne, ze to je nejak rozratane do tych produktov, co kupujes, ale tak je to ine, ked si pozeras priebeh tej objednavky a tu rekapitulaciu, ze co kolko stoji. tak ta nula tam dobre ukaze 😀

juma2
22. apr 2024

ked uz je rec o zrkadlach, tak sa vas opytam, ci mate aj to take podsvietene zrkadlo v kupelni niektora? osvieti to podla vas dostatocne? ci je nutne este nejake dalsie pridavne svetlo mat k tomu zasvietene?

1natasa1
2. máj 2024

@juma2 Tak celú miestnosť ti to asi neosvetlí, ak sa na to pýtaš. Ale keď si ideš ruky umyť, zuby, alebo sa namaľovať, tak to podľa mňa stačí. Ako je to je podľa mňa také doplnkové osvetlenie.

nuci616
Dnes o 09:02

@1natasa1 Však to podľa mňa úplne stačí, čo viacej potrebuješ. Keď sa ideš osprchovať, tak si zapneš veľké svetlo a vybavené 🙂 Už len vybrať nejaké pekné zrkadlo. U mňa by bol problém, že či okrúhle alebo hranaté heh.