Poraďte - čo na seba v tejto treskúcej zime?

szaszanka
17. jan 2021

Ja sa snažím vrstviť, zateplené termo tielko, na to tričko s dlhým rukávom, na to ešte teplú mikinu a zimnú bundu, ale stále ma trasie... Nie je teplejší napríklad vlnený hrubý sveter? Máte nejaké tipy ako sa "zatepliť"?

laila22
18. jan 2021

@szaszanka treskuca zima? Ja nosím tenký top a zimnú bundu.. ráno do auta si sadám rozopnuta, v práci sťahujem jeden radiátor na nulu..😁

rainee
18. jan 2021

Tak každý máme prah teploty nastavený inde. Môj muž chodí v zime v krátkom rukáve a bunde, ja som ako snehuliak v 20 vrstvách a je mi zima. Keď klesne teplota pod 5 stupňov tak už to dosť cítim. Ruky nohy nos nonstop ľadové. A to mam kvalitné topanky a hrubú bundu. Včera sme boli s deckami sánkovať a som myslela ze umrem od zimy. Ďalšia vec ze mam alergiu na chlad a keď sa nadýcham ľadového vzduchu tak ma hneď pália priedušky, preto musím mať aj sal cez pusu. 🙄 Od novembra do marca ledva prežívam a každý mesiac pomaly som chorá.

danica2711
18. jan 2021

@szaszanka nič v zlom, ale doteraz si ako prežívala zimu? Asi nemáš 5 rokov, keď už vieš písať, tak si hádam mala dosť času zistiť, v akom oblečení sa v zime (na jar, v lete, na jeseň...) cítiš najlepšie, či...?