Poraďte darček pre budúcu maminu

thimoty
19. apr 2021

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť u Vás, mamičiek. Čo by vás najviac potešilo ako tehotnú pred narodením prvého dieťatka ?
Mame tehotnú pani učiteľku a chceme ju prekvapiť balíčkom darčekov.
Avšak vecí pre bábätko dostala od všetkých veľa . Ale nikto jej nedal nič len pre ňu. Máte nejaké tipy?
Chladivá maska pod oči? Čo by ste vy ako budúce mamičky uvítali pred odchodom na materskú ?
Ďakujem za každý jeden návrh 🙂

evamea
19. apr 2021

Ojoooooj, keby mi niekto dá chladivú masku pod oči, tak minimálne jednu noc rozmýšľam nad tým, čo mi tým dotyčný chcel naznačiť. Čo tak radšej poukážku do DM? Hlavne keď netušíte, čo by ju mohlo potešiť..

suzie28
19. apr 2021

Kozmetiku alebo wellness či masáž pre tehotné by som privítala asi najviac ( som v 28 týždni 😂)

brezza
19. apr 2021

@thimoty ja by som privitala poukazky na donasku jedla 😀

jazula
19. apr 2021

Ja som takto kolegyni kupovala takú sadu sprchac a pena do kúpeľa (s čo najjemnejsou vôňou, môže všeličo dráždiť) a mna by potešila nejaká knižka (čokoľvek nie o deťoch a tehotenstve, toho mám dosť 😂) alebo poukážka do knihkupectva. Niečo, čo ma rada ako relax a venovať so slovami, že teraz nohy hore a ten mesiac/ 6 týždňov materskej venovať sebe 🙂

jazula
19. apr 2021

A teraz vidím reakciu vyššie - pripájam sa k tehotenskej masáži, parádna vec 🙂

elizabet173
19. apr 2021

@thimoty menný zoznam, kto kedy bude kočíkovať 😎

any_soj
19. apr 2021

@brezza to sa môže po pôrode riadne zísť, super nápad.

evka258
19. apr 2021

@thimoty aj kvalitný krém na strie by ma potešil. Tehotensky čaj....

thimoty
autor
19. apr 2021

Super! Ďakujeme vám veľmi pekne ❤️

mabenn
19. apr 2021

z mojej skúsenosti by som poradila: pyžamo alebo domáce tričko/oblečenie s tématikou alebo nápisom "mama", čo určite využije a podporí to jej sebavedomie, ja som si také pyžamo kúpila v lidli a strašne som ho mala rada, čo mi manžel pokúpil domácich sád a tričiek...ďalej, ako učiteľka by mohla rada čítať, ale keď neviete presne čo, tak by som odporučila "Som mama" od Kristíny Farkašovej, snáď to ešte nemá...čo sa týka pochutín, neviem ako tesne má pred pôrodom, ale hroznová šťava je veľmi dobrá pre mamičky na dojčenie, pozor na čokolády a oriešky naopak...ja som sa ojedla rafaella, ak by ste chceli priložiť niečo sladké....alebo keksy, cukríky, niečo bez kakaa pre istotu...poukážka do DM nie je zlý nápad...

hviera81
20. apr 2021

spytajte sa jej... nie je na tom nic zle. je to velmi individualne. ja napriklad by som penu do kupela neuvitala, masaz ano, kremy tiez by som nechcela, neviete co ju trapi, trafit sa nemusite.
riesila by som to bud poukazkou, alebo sa rovno spytat.... (ten menny zoznam na kocikovanie sa mi pacil :D )

majka9317
18. máj 2021

Za mňa rozhodne pamätná knižka 🙂 skus pozrieť niečo z týchto: slavikbooks.sk mne ju kúpili kamarátky, je super

gabca025
18. máj 2021

@thimoty ja som dostala od super kolegyne knizku, dezert a fitness naramok. Uplne ma to prekvapilo, lebo som nic necakala a kazda vec ma velmi potesila. Osobne by mi spravil radost aj ten dezert, lebo som si vazila, ze si na mna spomenula

chlebci
28. apr 2023

U nás sa osvedčil mama batoh, kupovala som pre švagrinku a sestru ten sivý a čierny a sú veľmi spokojné
https://www.mirabillis.eu/kategoria/prebalovaci...