Poraďte dobré kuchynské hrnce

jankahubacova
28. jún 2013

Chcela by som kúpiť nejaké dobré hrnce.Neviete mi poradiť?

moncicip
28. jún 2013

@jankahubacova Ja som si tento rok kupila sadu delimano, sice drahsie ale su super. Do hrncov sa urcite oplati investovat.

klincek
28. jún 2013

@jankahubacova ja mam Berghoff, take oranzove, nazov uz neviem..vari sa v nich super, lahucko sa umyvaju (ale nesmu ist do umyvacky), akurat su trochu robustnejsie, co je nevyhoda pri skladovani. ale som velmi spokojna.

cicamica1980
28. jún 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ja mam tescoma tulip - maju hrubsie dno, su super🙂

actimela
29. jún 2013

ja mam par zo Zepteru-dostala som...Su sice drahe-ale som velmi s nimi spokojna.Dlho sa v nich udrzi teplo a aj ryza sa robi jedna radost.Ale viem navarit aj v obycajnych 😀

katie555
29. jún 2013

ja jednoznacne odporucam Le cruset, (tusim ze v cestine sa to vola kokotky len sa ma nepytajte preco) su z liatej ocele ....
a panvice z medi ...
su dost drahe vsetko ale oplati sa investovat ...
nepisala si aku v akej cenovej hladine by si to chcela

dievcinka22
30. jún 2013

a kolko ta vyšli tie Le cruset...aj ja rozmyšľam investovať...a nie kupovať stále nové hrnce...hlavne si nekupujte tie super liatinove čo ponúkajú na tých predvádzacich akciách.....po dvoch rokoch sú hrozné..ma ich moja mama a veľmi je s nimi nespokojna...