Poraďte internetový obchod s dámskymi vecami

ssussie
21. aug 2012

Caute baby,
za uplynule tyzdne zistujem, ze pri drobcekovi nemam sance zajst na nejaky ten vydatnejsi shopping a vzhladom na to, ze sa blizi jesen treba mi urgentne cosi na seba. Neporadite nejaky dobry internetovy obchod s damskymi handrami za dobre ceny? Len prosim nie anglick - lebo okrem sportsdirectu su takmer vsetky len s dovozom do UK nie na SR. Vdaakaaa 🙂

manittu
21. aug 2012

@ssussie ja si zvyknem z webmody, devilstore, paradnica - to je vacsinou ta ista znacka redial..., klasicke otto, bon brix, alebo skus len hodit do googla neake e-shopy...

labelo
21. aug 2012

bonprix.sk,halensk.sk.otto.sk

sintra
21. aug 2012

ale ba, uz davno mnohe uk webshopy zasielaju aj na SK. Popozeraj napr. asos, dorothyperkins, newlook, misselfridge... a je vela dalsich. Urcite vkusnejsie ako slapkoidne handry typu Redial 😎

ssussie
autor
21. aug 2012

Googlila som ale kym by som presla vsetky tak to by trvalo. Ok skusim kuknut co ste mi napisali. Diki baby na vas je stale spolah 🙂

malinkazk
4. sep 2012

ahoj s Asos mam len tie najlepšie skúsenosti do 6tich dní tovar doma, kvalita a veľkosť sedí. Doprava zdarma.
s ottom mám tiež dobrú skúsenosť, akurát, že číslo som si objednávala o jedno menšie nosím Sko ale namiesto 36tky som si objednala radšej 34 aby nebolo veľké a dobre som urobila.