icon

Poraďte, prosím, fén na vlasy

avatar
jankastraskova
14. nov 2018

Babuľky poraďte nejaký dobrý fén na vlasy, s ktorým ste spokojné.ďakujem 😊

avatar
rainee
14. nov 2018

To by aj mňa zaujímalo. Hlavne nejaký s dobrým výkonom a nie velmi horúcim vzduchom. Mám pocit že má všetky strašne pália,tak susim hlavne studeným vzduchom.

avatar
ester177
14. nov 2018

Baby, ja mam Babylis Pro - caruso ionic, je perfektny. Studeny vzduch je ten modry gombik, dalej letny, teply, a horuci vzduch, 2 rychlosti,.ta druha je mega silna - sila 120km/h. Takze urobi krasny objem. A rychlo vysusi a setrne, dokonca ionizaciou osetruje vlas a uzatvara ho. Kupila som si ho preto, lebo mam dlhe huste vlasy, a chcem ich mat vysusene za 5 - 8 minut. Je trochu drahy, ale kvalita je neporovnatelna s tymi v obchode. Pecka. Pouziva sa v salonoch. Mam ho uz asi 4.rok, neviem, ci je este v ponuke, ale urcite podobne na nete.

avatar
ester177
14. nov 2018

A ma snuru dlhu 3 metre! Takze ziadne obmedzenia, fenujem sa aj v obyvacke 😁