Poraďte svadobný dar pre kamošku.

sarpej555
18. okt 2019

Ahojte mamičky mam ísť kamoške o mesiac na svadbu aky svadobný dar ste kupovali abo neviete niečo poradiť dakujem

dzulik_
18. okt 2019

@sarpej555 opýtaj sa jej či chce niečo konkrétne 😉 ale väčšinou teraz už sa dávajú len peniaze, aby sa nedarovali hlúposti. Potom si kúpi to, čo bude chcieť/potrebovať

monulienka242
18. okt 2019

Ahoj, ak by si chcela darovať nejaké peniažky v originálnom prevedení napíš mi správu.

pribinak
18. okt 2019

Daj peniaze. Urob nejake vtipne balenie tych penazi.

dzejsik
18. okt 2019

@sarpej555 buď peniažky alebo sa opýtaj čo potrebujú/chcú

arcticcode
18. okt 2019

My vsetkym novomanzelom kupujeme fondu sadu 😀

veronikaszabova
18. okt 2019

@sarpej555 vzdy davame €

osky
18. okt 2019

@arcticcode fondu sadu????
Fuuuha..u mna by skoncila kdesi na povale.
Mas to doma?
Pouzivate to?
Chuti vam to?

osky
18. okt 2019

@sarpej555
V dnesnej dobe je tazko kupit daco vhodne.
Trafit sa do vkusu....
Takze najlepsie peniaze.
Ale napr.kamoske som darovala navlecky,inej rucne vysivane obrusky...ale to som vedela,ze presne to chcu,aj presne ake.cize nesla som naslepo

arcticcode
18. okt 2019

@osky Ano, aj my sme si kupili fondu sadu, pouzivame ju na vyrocie svadby a na vyrocie zasnub 😀 chuti, preco by nechutiloM nepoznam cloveka, ktoremu nechuti cokolada ...

timea1012
18. okt 2019

Dala by som vyrobit nieco originalne,my sme dostali sialky a boli na nic mena a na tanierikoch datum svadby.Najkrajsi dar a hlavne pamiatka 😉

osky
18. okt 2019

@arcticcode
Cokolada????
Jaaaaaj..
Mna napadol syr,vsetky tie misticky a zapekance😅😂
Cokolada ma nenapadla.
Mnam😋😋😋

nelca84
18. okt 2019

@osky presne, darcek z kategorie "kam odlozit tuto opachu" ...a to mam cokoladu fakt rada...v dnesnej dobe jedine peniazky, ak si novomanzelia vyslovene o nieco konkretne nepoziadaju...

arcticcode
19. okt 2019

@osky Normalne mas porcelanovu misticku a pod nou cajovu sviecku. Das cokoladu a zapalis sviecku a uz do toho macas co len chces 😀

saskia_98
19. okt 2019

@sarpej555 daj peniaze a lepsie neurobis. Poznam par co vyzbierane peniazky darovali utulku, nam sa na svadbe vyzbierali na polku kuchyne ... Proste mladomanzelia najlepsie vedia na co ich potom pouzit a svadobne dary su dnes totalna zbytocnost..

nina004
19. okt 2019

Ja som sa vydavala pred rokom. A dostali sme skoro od vsetkych peniazky. Okrem toho sme dostali rakety na tenis (nikdy som ho nehrala) 🙂, nejaku sosku (lezi v posteli) a voucher na tlac fotografie na platno. Ten voucher bol pekny darcek, mam rada fotky, tak mame vytlacenu velku ciernobielu svadobnu foto. Ak poznas dobre nevestu alebo zenicha a vies, co by chceli mozes skusit kupit dar, ale ja by son sla radsej do €, tam nemas co pokazit a urcite potesis 🙂

dzulik_
19. okt 2019

@arcticcode ja čokoládu vôbec nemusím 😀 čiže u nás by to ostalo nevyužité 😀

erikad82
19. okt 2019

Pozdrav a do vnútra eu nech si kúpia čo chcú 🙂

erikad82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikad82
19. okt 2019

robila mi jedna pani na FB Janys Handmade

jachin
19. okt 2019

Ak majú radi zážitky, tak možno niečo tým smerom, kamarátom sme sa zložili na výlet helikoptérou, doteraz radi na to spomínajú. A taktiež sme boli na poľsko slovenskej svadbe a ženíchovi kamaráti im na svadbu pozvali ich obľúbenú poľskú skupinu, to bolo tiež prekvapenie. Alebo niečo ručne kvalitne robené.

sarpej555
autor
19. okt 2019

@erikad82 dakujem pekne za radu vyzera to pekne kolko ste za to dali

dopolbokaodrata
19. okt 2019

@arcticcode OMG 😂 len dúfam, že k tomu dávate aj blok aby si to mohli vymeniť.. To by som už radšej dostala aj babkovský porcelán na výstavu

osky
19. okt 2019

@arcticcode
To mam doma aj ja.
Nie je to o moc väcsie ako aromalampa..
Len ked sa povie fondou,mysli sa syr..ta cokolada sa uz od toho len odvodila..
Ja som si predstavila tu panvicu kde sa topi syr a pod tym je cca 8 tych malych plechovych misiek s ruckou ,na zapekanie..proste monstrum na cely stol..

iinuska
19. okt 2019

Darčekova poukazka do nákupného centra.

erikad82
20. okt 2019

@sarpej555 vie sa s pani dohodnúť - vie vyrobiť rôzne farebné kombinácie ... a aj na cene 🙂

annlia
20. okt 2019

Ja som dala vyrobit kyticu zo zrebov a zdobenu flasu s venovanim

nina_tot
10. dec 2021

Nejaký praktický kvalitný doplnok do domácnosti určite poteší a s odstupom času aj ocení.

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz