Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte tlačiareň a vysávač

zemko99
15. nov 2015

Ahojte 🙂 Prosím Vás neviete poradiť, ktorá tlačiareň je najlepšia? Som učiteľka a dosť často tlačim deťom veci, takže ju určite budem dosť využívať, tak by som chcela vedieť, aké máte skúsenosti. Počula som, že dobrá je laserova, ako je na tom cenovo?
A keď už tu píšem, tak aby toho nebolo málo, tak mi včera odišiel vysavač..aké mát skúsenosti, viem, že sa dajú kúpiť aj lacnejšie vysavače, ale zase nechcem, aby mi odošiel po roku. Tento som mala asi 15 rokov bol to bosch, ale už dlhšie som porozorovala, že je na tom zle a včera odišiel navždy.. :D

emocka
15. nov 2015

Ja mám LaserJet M11 32 MFP. Je to laserová tlačiareň aj so skenerom, už viac rokov som veľmi spokojná. Náplň vydrží už neviem koľko tisícov strán. Občas vymeníme, vydrží viac ako rok a to tlačíme veľa doma. Všetci. 🙂

michal3691
15. nov 2015

Odporucam laserovu tlaciaren kedze doma isto nebudes tlacit o ligu a atrametove tlaciarne nezvladaju dlhy cas bez toho aby netlacili zasychaju dalsi problem je z plnenim ak nebudes kupovat originalne naplne vyzaduje to prax a cvik plnenie kartridzu , z vysavacov jednoznacne nejaky cyklotronovy , bud nejaka klasika alebo s tych lepsich vysavac dyson ale ten je dost drahy 🙂 Sackove vysavace by som vobec neriesil .

ivett1
16. nov 2015

tlačiareň určite laserovú (my máme síce doma multifunkčné atramentové zar. (farebná tlačiareň-skener-kopírka)- cannon, ale nám to úplne postačuje...netlačíme denne, ani veľké množstvá🙂 len-sem tam, aby nezaschol atrament) ...laserové tlačiarne sú síce drahšie, ale zase dlhšie vydržia a hlavne sú výkonnejšie ... skús si dať na www.najnakup.sk vyhľadávanie a potom už len porovnáš parametre a vyberieš si cenovo prijateľnú ... alebo na www.heureka.sk ...tam si môžeš dať výrobky-tovar do provnávania a pekne vidíš vedľa seba parametre ...
vysávač sme kupovali aj my (tento rok) a hoci nemáme doma zvieratká-psa, ani mačku, tak som si vybrala profi vysávač pre domácnosti kärcher ... aj keď je "sáčkový" ...je super, ten sací výkon je skrátka neuveriteľný ... mali sme zelmer - vodník bezvreckový a bol výborný, len to neustále čistenie - rozoberanie filtra, vylievanie vody a sušenie-bolo po čase dosť únavné ... vydržal nám 12 rokov ... 🙂

bissi
16. nov 2015

Ja jednoznacne odporucam vysavac Miele. Nepredavaju ich v kazdom elektre, pretoze su o nieco drahsie, ale zase o to kvalitnejsie. Ja som chcela vysavac, ktory mi vydrzi aspon 10 rokov. Vysavace Miele su testovane az na 20 rokov a zo skusenosti znamych viem, ze vyrobky Miele naozaj vydrzia veky. Vybrali sme si verziu Cat&Dog, bolo to preto, ze v cene bola aj turbo hubica, aj ked domace zvieratka nemame. Stal asi 300 €. Teraz ho mame 2 roky a sme s nim nadmieru spokojni. Vyborne saje, dobre sa s nim manipuluje. Je to preto, ze je konstrukcne upraveny tak, aby sa co najlepsie vyuzil vykon (tvar hubice, hadice apod.). Sacky menime asi tak raz za tristvrte roka, tie su tiez vyriesene tak, aby sa co najlepsie vyuzili. Staci si precitat na internete, Miele je zarukou kvality - podla mojho nazoru.
Co sa tyka tlaciarne, my mame Canon - multifunkcne zariadenie tonerove, teraz asi uz 3 roky, funguje vynikajuco, ale zas netlacime denne a naplne su pomerne drahe. No nevysusaju sa a pod. V laserovych tlaciarniach sa, pokial viem, tiez musi cosi pravidelne menit. Nie je to atrament, ale taka kazeta, neviem aka, mame laserovku v praci a preto to viem. Ale v tlaciarnach sa az tak neorientujem, takze neodporucam konkretne asi radsej ziadnu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli