Poraďte zaujímavý časopis pre maminu

katarinkapetko
14. feb 2023

Ahojte chcem sa opýtať na nejaké tipy ,ktorý časopis by bol zaujímavý pre moju maminu? Má cez 40 v podstate ma rada všetko najviac varenie ale kníh o varení ma veľa. Niečo čo by ju zaujalo rada by som jej zaplatila predplatné. Ďakujem za inšpiráciu

melanta
14. feb 2023

Ak o varení, tak Apetit alebo Dobré jedlo. Prelistuj si tie časopisy v trafike, či by sa mame páčili a či sú na taký štýl, ako jej vyhovuje.

melanta
14. feb 2023

Alebo mi ešte napadlo, nejaký kurz varenia, kuchyňu, ktorú mama nevarí, ale chcela by. Napríklad mexická, indická, burgundská, torty a dezerty a podobne, podľa toho, čo má rada ale nevarí to.

melanta
14. feb 2023

Pre inšpiráciu, škola varenia, kde kurzy vedú vychytení slovenskí šéfkuchári https://www.pregurmanov.sk/?page=kalendar

kaktusik007
14. feb 2023

niekolko rokov odoberam Apetit, mam ich kompletnu ediciu kuchariek 🙂 z rovnakeho vydavatelstva je aj casopis Marianne bydleni a Marianne -- ten posledny je fakt super, odoberala som niekolko rokov, prestala som pretoze som na tom casovo tak ze uz rok som sa nedostala k tomu aby som si ho docitala do konca.... ale na dochodku si ho predplatim opat, tie rozhovory tam su fajn -- a mali kedysi moto -- zivot zacina ve triceti...
(vtedy som inak cerstvo 30 veru aj mala 😀 - asi ako im citatelky starli tak to motto z casopisu zrusili)

katarinkapetko
autor
15. feb 2023

@katarinkapetko ďakujem pekne

janage
15. feb 2023

@katarinkapetko ja mám rada GEO alebo Lidé a zemĕ. Okolo varenia síce neprešli, ale rada cestujem prstom po mape, ako sa hovorí 😉

janage
15. feb 2023

@katarinkapetko a mojej mamke sme jeden rok predplatili Zdravie.
Ak ju zaujíma história, tak je napr. Historická revue.