Poslanie balíka do Anglicka

21. dec 2022

potrebovala by som poradiť, kam konkrétne na aký mail môžem napísať otázku ohladom mojej zásielky na royalmail ...nikde to tam neviem nájsť...ide o to že som poslala balík už pred viac ako 2 týždňami a stále nebol doručený a na slovenskej pošte mi ukazuje posledný pohyb vstup do VB ale to ešte pred viac ako 10 dňami a odvtedy nič ...a neviem sa tam k žiadnemu mailu dopátrať všade len časté otázky a odpovede na ne....

slavomira236
21. dec 2022

Neporadim ale mne keď posielali poštou balík zo Slovenska nikdy nedošiel

syslik81
21. dec 2022

v uk royal mail strajkuje a listy next day delivery chodia 2 tyzdne .. tvoj balik ak si nevyplnila papiere moze vysiet aj na colnici .. sledovacie cislo ti je na 2 veci-lebo jeho ucinnost na hranici pada a tu v uk sa ho uz nedohladas ... takze jedine cakat a ak sa nedockas tak reklamovat cez sk postu .. ale ako pisem strajkuje sa tu vo velkom ... plus su sviatkya vsetko trva

domak2
21. dec 2022

Mne mama poslala balík koncom novembra a do tyzdna som ho mala. Ja som jej poslala začiatkom decembra na sk a ešte ho nemá. Tie štrajky všade všetko spomalili

ildiko36
22. dec 2022

Preco neposielas balik s taxikom, čo vozia ludi, aj oni ti zoberu

autor
22. dec 2022

@syslik81 no super tak asi to ozaj bude na colnici podla toho ako dlho sa s tým nehýbalo .....
@syslik81 dakujem ale tam som bola a práve tam žiadny mail neviem nájsť len samé odpovede na otázky ..ale nikde kontakt kam napísať ....
@ildiko36 lebo som ani nevedela že sa to dá a toto vychádzalo najlacnejšie čo som pozerala kuriérske spoločnosti

domak2
22. dec 2022

@ildiko36 taxík co vozí ľudí zo Slovenska do Anglicka?

syslik81
22. dec 2022

03457 740 740. We're open Monday to Friday 7am-8pm, Saturday 8am-6pm and Sunday 9am-4pm.

autor
22. dec 2022

@syslik81 dakujem to som hladala

ildiko36
22. dec 2022

@domak2 ano, ale sa este spitam kamosku, ona tak posielala veci z angicka na sk, a potom bez batoziny pohodlne cestovala domou

domak2
22. dec 2022

@ildiko36 ale to nefunguje tak ze od hocikial hocikam pošleš balík. Ona musela vedieť kedy a odkial idu a zariadiť sa podla toho a veci im doniesť a vyzdvihnúť. Aj tak to skôr znie ako prepravná spoločnost. Nie ze ti donesú pohladnicu na adresu.

ildiko36
22. dec 2022

@domak2 uz som napisala kamoske, cakam na odpoved..dam vediet.

ildiko36
22. dec 2022

@domak2 inak som tiez nieco nasla na nete

domak2
22. dec 2022

@ildiko36 ale je niečo iné posielať nábytok a batozinu ako malý balíček. Vidíš ta cena od 0-20 kg je rovnaká. Ak posiela 2-3kg balík tak je to okolo 25€ cez poštu a nie 48. Ja nevravím ze také služby neexistujú, ale je to komplikovanejšie ako skočiť na postu. Pokiaľ teda ide o menšie bezne zásielky.