Poštový kuriér a doručenie do Vianoc

dorotka9819
21. dec 2018

Ahojte, chcem sa opýtať či teraz nemajú nejakú predĺženú pracovnú dobu. Keďže zásielku ktorú som objednala mala napísané doručenie do vianoc a ešte len dnes je pripravená k expedícii (z Česka)
Je vôbec reálne aby to prišlo? Mám rýchlo zháňať niečo na poslednú chvíľu?
Na internete som sa nikde nedočítala či pracujú aj sobotu alebo ako. Ak viete niečo viac budem rada.
Ďakujem ☺

scarlet608
21. dec 2018

@dorotka9819 dhl vraj doručujú aj v sobotu, bolo mi povedané jednou panou co mi posielala kuchynku....len teda kuchynka dosla vcera.... neviem ci som poradila.

dzulli1980
21. dec 2018

Vlani doručoval poštový kuriér aj v sobotu ... som bola dosť zaskočená, keď mi zaklopal na dvere, ale hovoril mi, že každý rok poslednú sobotu pred Štedrým večerom doručujú.
@dorotka9819

luzzia
21. dec 2018

@dorotka9819 najlepsie by tam bolo zavolat, ak chcete mat istotu. zalezi mozno aj od dorucovatela. ak ide o klasicku slovensku postu, tak tam ja uz mam cely tento tyzden meskania s balikmi, otazka je potom, ako su natom expres kurieri slovenskej posty alebo tnt, dhl, intime atd..

dorotka9819
autor
21. dec 2018

Ďakujem, dúfam teda že príde. Písala som tam a povedali že už všetko záleží na kuriérovi.

luzzia
21. dec 2018

@dorotka9819 a ktory kurier Vam to ma doniest? Ja som to myslela tak, ze skuste priamo tomu kurierovi zavolat/spolocnosti. Kde je teraz ta zasielka? Predajca to uz odovzdal kurierovi alebo este aj predajca len caka, kedy to kurier pride vziat?

helen11
21. dec 2018

Nám tiež minulý rok doniesli v sobotu pred vianocami, že to tak robia a bol to kuriér pošty

dorotka9819
autor
21. dec 2018

@luzzia napísali mi že poobede dostanem na mail sledovacie číslo takže ešte len prídu pre balík. Má to byť expres tak neviem či teda môžem čakať aj v sobotu.

dzulli1980
21. dec 2018

Má Ti to doručiť kuriér Slovenskej pošty? ... ja som raz tak objednávala z Čiech, tiež expres kuriérom Slovenskej pošty, moc som tomu neverila, ale fakt mi to doručili hneď nasledujúci deň od objednania ... pokiaľ budú doručovať aj zajtra, je pravdepodobné, že Ti to príde ... Slovenská pošta vie sem tam aj prekvapiť 🙂
@dorotka9819

luzzia
21. dec 2018

@dorotka9819
@dzulli1980
no ja uz mam trosku pochybnosti - a chodi teda expres aj v sobotu (ak je to slovenska posta)? lebo napriklad vcera predomnou pan na poste sa pytal na zasielku prvej triedy v ramci slovenska (bolo to este doobeda) a uz mu za prepazkou pan povedal, ze "nevedia to zarucit, aj keby to tak malo byt".. ano, je to sice nieco ine, ale uz aj ta slovenska posta mala naozaj cely tyzden problemy, ja som posielala tento tyzden 3 baliky damam tu z modreho konika a vsetky meskali 1 den oproti normalnej dobe dorucenia..

dzulli1980
21. dec 2018

No teoreticky by zajtra doručovať mal - je to posledná sobota pred Štedrým dňom ... či budú doručovať tak ako po iné roky, neviem ... ja by som sa na to moc nespoliehala ... teraz je už chaos všade ... čo sa týka Slovenskej pošty, mne tento týždeň prišlo všetko tak, ako malo.
@luzzia

jankastraskova
22. dec 2018

@dorotka9819 ahoj, ja som tiez dnes zostala prekvapená, rano mi prišla sms, že mi dnes donesie kuriér balíček. Tak som sa potešila lebo uz som teda neverila, ze mi ten balík príde. Takze ano volala som mu hned ci je to pravda, ze áno takze mi ho dnes veru doručí 😊😊😊😊