Potrebujem pomôcť s pôžičkou

sirbaly123
16. jan 2019

Dobrý den chcel by som poprosíť či vie niekto pomocť poradiť nejaku sukromnu osobu (investora)(Bohateho)....čo by vedel poskytnut 10.000e na splátky seriozne banke nebankove nepochodim jedine takto jak naozaj niekto taký existuje za nejake info a pomoc vopred dakujem

eko22
16. jan 2019

Takto u súkromníka nemáš ale istotu, že sa k tebe zachová fér :/ Si si istá, že to chceš riskovať?

sirbaly123
autor
16. jan 2019

@eko22 tak skušal som to 1x a ten poplatok a už sa nikto neozval preto naozaj niekoho seriozneho jak nejaky taky existuje čo vie pomoct

saslavka73
16. jan 2019

@sirbaly123 Neexistuje. Keď ti v banke nedajú, nedá ti nikto. Tí čo pýtajú poplatky sú podvodníci, ktorú sú ešte väčší chudáci ako ty.

3009
16. jan 2019

@sirbaly123 to si myslíš, že je niekto taký blb, aby niekomu požičiaval takú sumu a nemať istotu, že ju niekedy uvidí späť. Ty nič nevlastníš, nič nemáš a čo sa bude ťahať po súdoch a vidina navrátenia peňazí nikde. To zrovna ako by ti ich daroval. Ty požičiaš?

vikisukik
16. jan 2019

skus mi povedat, ako budes vediet, ze dany clovek je ozaj seriozny? podla mna tu istotu teda absolutne nemas.. a na druhu stranu ako pisala @3009 neviem kto by takto aj peniaze pozical

prevenar
16. jan 2019

@sirbaly123 ..nikto bezny ti taku sumu nepozicia ..ak niekto take veci robi, tak to bude za riadny urok a ak nebudes splacat skoncis niekde zakopany v sude pod zemou.

osobne odporucam obehat banky a splnit podmienky , ak nie si schopny splnit podmienky v ziadnej z nich , tak sa budes musiet zaobist bez tych penazi.

sirbaly123
autor
16. jan 2019

@3009 tak ja sa pýtam či existujú také osoby pôžička od súkromnej osoby keď sú inzeráty také že požičiavajú tak som skúsil raz ten poplatok čo chceli a už sa nikto neozval tak preto sa pýtam či niekto nevie o niekom či vlastne taky je že pozícia naozaj ci všetky tie inzeráty po stránkach od súkromníkov sú falošné ?

3009
16. jan 2019

@sirbaly123 ak by si použil trocha sedliackeho rozumu, tak si vieš aj sám odpovedať a nepýtať sa tu na MK. Falošné také inzeráty možno nie sú, ale určite za tým nehľadaj bežné požičanie na ruku a že budeš splácať bežné mesačné splátky. Vždy za tým niečo je. A čo, to si domysli.

saslavka73
16. jan 2019

@sirbaly123 Platí to čo som Ti napísala.

sirbaly123
autor
16. jan 2019

@3009 aha ďakujem za radu a informácie 🙂

zic
17. jan 2019

skus cez peer-to-peer pozicky (zltymelon)... ale ci ti aj pozicaju, zalezi aka je naozaj tvoja situacia...

brunetka258
3. feb 2020

@3009 ty si nejaká drzá .. ty vieš akej situácii sa môže nachádzat možno má dety a chce .. to pre nich ..

brunetka258
3. feb 2020

@sirbaly123 Nikdy .. si neber od nebankových spoločností privedú ťa na ulicu ..radcej skús banku všetko je podvod !! Od súkromných osôb