Potrebujem radu od veterinára

lellla
2. mar 2021

Prosím vás je tu nejaký veterinár/ja??? Súrne potrebujem poradiť a u nás sa už nedá nikomu dovolať vďaka

kiki68
2. mar 2021

@lellla co sa stalo? Nie som priamo vet, ale velmi dobre sa vyznam za tie roky. Mam doma chronickeho pacienta psa. Co potrebujes?
Hlavne odkial si ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klinger
2. mar 2021

@zana134 je veterinár

lellla
autor
2. mar 2021

@kiki68 ahoj ...opíšem situáciu aj psíka ....je to yorky má 12 rokov,je už epileptik našťastie zatiaľ mal len pár záchvatov veterinár povedal že už mu odchádza mozog lebo je staručký dal mu teda vitamíny na podporu to mimo toho...dnes sa stalo že sme boli vonku a všetko bolo ok a asi po hodine čo sme boli vo vnútri mu začali nekontrolovateľné zasklby zadných labiek..teraz mu to už ustúpilo našťastie ale sme sa nalákali pretože som nič ohľadom toho nenašla ...zľakla som sa či to nemá otravu lebo on ľúbi zjesť všetko čo nezje jeho bohužiaľ ...zajtra idem k veteri arovi aj keď to ustúpilo pre istotu ale chcela by som vedieť čím by to.kohlo byť...chýbajú minerálu nejaké vytamini alebo to bol epileticky záchvat len nejaký divný ..neviem no...nespadol ,nikto ho neudrel,nikde sa ani sám neudrel

lellla
autor
2. mar 2021

@bambulienka25 ďakujem idem pohľadať

lellla
autor
2. mar 2021

@klinger ďakujem idem pozrieť

zana134
2. mar 2021

@lellla ahoj, pravdepodobne išlo o maly záchvat tzv. Petit mal alebo má rozhodené minerály, alebo... tých možnosti je viac.Zajtra určite navštív veta, aby zhodnotil situáciu.

kiki68
3. mar 2021

@lellla to bol maly zachvat. Ak je epileptik v takom veku, tak je to zmenami na mozgu v starobe. Treba nasadit antiepileptika a pozorovat stav. Skontrolovat aj pecen, oblicky ( niekedy mozu byt dovodom zachvatov alebo kontraindikaciou liekov) . Este co ako experimentalna liecbu Ma dobry oblast je cod olej, teda tie kvapky. A to prave u epileptikov

lellla
autor
12. mar 2021

@kiki68
@kiki68 vďaka za odpoveď odpisujem síce až teraz ale na druhý deň som bola u vet. Potvrdil mi že išlo o záchvat len tento krát slabší než tie pred tým ...dostáva vitamíny ale sám mi povedal už je moc starý a odchádza mu mozog...my sme už zmierený s tým ...ďakujem