Potrebujem radu ohľadom tetovania

ekinkala
18. mar 2013

ahoj mam jedno tetovanie na nohe iba napis meno to bolo v pohode asi pred mesiacom som bola na tetovani na lopatke take kvetiny ako zacal robit obrisi tak mi prislo trochu zle tetoval ma asi minutu zalial ma pot a trochu som sa roztriasla hrozne ma to aj bolelo potom som to rozdychala a dokoncil obrisi kvetiny uz to bolo potom ok ale tienovanie kvetinky sme nechali na potom a v pondelok mam ist na dokoncenie den po tetovani vecer som dostala teplotu a zimnicu dala som si paralen a preslo to este rano som mala trochu triasku potom to bolo uz ok v den ked ma tetoval som mala silnu menstruaciu a vela som toho nejedla je mozne ze to mohlo byt sposobene aj tym...Tetovanie som nemala cervene ani opichnute a ani zapalene do 2 dni bolo uplne zahojene ono bolo viac menej hned ako zahojene ziadne chrasty nic len mam obavy z dokoncenia aby som nemala teplotu a podobne

sashabb
18. mar 2013

@ekinkala nemalo by sa vôbec tetovať v čase menštruacie

nkem
18. mar 2013

Ja mám tri tetovania a ani jedno ma tak nebolelo. Jedno mám v pod krkom resp nad lopatkami, a keď ho tieňoval, tak to trochu bolelo, ale nič extrémne. Neviem, či sa to dá pripisovať menzesu.. Pokiaľ si nemala problémi so zahojením, tak by som sa toho až tak nebála. Možno sa skús viacej pripraviť na to nejako, tak , že sa aj naješ a nepôjdeš tam cez menzes. Neviem, či niečo existuje preventívne proti bolesti a teplote, pokiaľ nie si geissenová a nenecháš sa zhypnotizovať 😀 😝 Veľa šťastia prajem 😉 p.s. na kostiach to vždy viacej bolí..

erikaa09
18. mar 2013

ahoj ja som sa dala tetovat tiez pocas menstruacie ale to uz som bola snou na konci,mna tetoval dole pri krizoch no nic som ma nebolelo a nebolo mi ani zle..no moze to byt z toho ze si sa dala tetovat pocas menstruacie

janulka0110
18. mar 2013

ahoj,ja mam tetovanie na chrbtici ako konci hlava a zacina krk az dole,do stredu chrbata.A druhe mam na ruke.No hovori sa,ze na chrbtici to boli,,ale dalo sa to zniest,viac ma bolelo na ruke.A tiez ma hned upozornil,ze ked budem mat menstruaciu,to radsej odlozime.Tak moznoze aj preto ti tak bolo.

ekinkala
autor
18. mar 2013

baby dik za rady hadam to nejak zvladnem

gumimaci
18. mar 2013

@ekinkala ahoj, mne raz moj prakticky lekar povedal, ked mi daval inekcie, ze pocas menzesu ma to moze boliet viac.
Ak sa ti to nezapalilo, tak by som to pripisovala tvojej vycerpanosti. Drzim palce 🙂