Potrebujem živnosť, keď sa chcem prihlásiť ako Pro?

bezka1
26. mar 2013

Maminky ked chcem uhradit teda prihlasit sa ako Pro potrebujem mat živnost??dakujem. 😵

sashabb
26. mar 2013

na MK to nikto samozrejme nekontroluje, čiže odpoveď je NIE. No keď si to zobereš z iného pohladu, že chceš predávať nový tovar a zarábať si tým, živnosť by si mala mať, inak budeš podnikať na čierno a mohla by si mať pekné problémy ak by ťa niekto nahlásil.

sedlicka
26. mar 2013

Takže po novom budu od 4.4 všetci čo su pro musiet mat živnost..tak dufam,že tu ešte niekto aj ostane 🙂 na MMB som sa za roky čo som tam nestretla s niečim takym ako tu..no nič aspon ostanem verna jednej poriadnej stranke..držim vam tu všetkym palce a želam pevne nervy pri každej spravnej novinke ako to tu zlepšit?!ako pre koho..

martinkova24
26. mar 2013

@sedlicka no pekné to takto verejné sa priznavas že,, podnikám na čierno,, ja som to robila 6 mesiacov až kým mi nezaklopala pri dverách kriminalka 😉 aľe na šťastie to už som bola šťastná 14 znova držiteľka živnosti...aľe nebolo mi všetko jedno

palko1
9. apr 2014

Dobrý večer, pani Janka predali ste mi bundičku, ktorá nebola v kvalite ako ste písali. Viackrát som Vás kontaktovala, ale zrejme čestnosť a etika predaja Vám nič nehovorí. Využívam toto fórum, aby som Vám oznámila, že budem kontaktovať správcu modrého koníka o Vašej neserióznosti. A možno sa rozhodnem osloviť aj iné inštitúcie možno SOI a DÚ , aby som pomohla iným kupujúcim, aby sa nestávali takéto prípady Prajem pekný večer.