Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Potrebujete takúto prezentáciu vo fotoblogoch?

cicanezer1
13. mar 2014

Prosím Vás ženy,matky,zamyslite sa nad tým,čo chcete prezentovať prostredníctvom vašich fotoalbumov.V dnešnom svete nezaškodí troška opatrnosti čo zverejníš na webe.Je krásne tehotenské bruško a tiež aj naše detičky ALE poriadne zvážte ktorú fotku vyberiete a dáte na web.Jediné prečo to sem píšem,je, aby ste boli troška viac opatrné.Nie sú všetci ľudia dobrí....Tiež mám doma veľa fotiek svojich detí,no nikdy by som moje nahé dieťa nedala na web!Vopred prepáčte,ak som sa niekoho dotkla,len ma už irituje tá naivita podaktorých ľudí,či tu na MK alebo na FB.pekný večer

lilysk
13. mar 2014

Plne suhlasim !

mariuskaa
13. mar 2014

suhlasim aj ja.... Velmi vela holych babatiek sa tu nachadza.. A otvorene albumy pre nielen pratelov, ale presiroku verejnost. To by malo byt automaticky nahlasene a vymazane, a byt aj v podmienkach/pravidlach ako je to tak na ostatnych zahranicnych verejnych forach.

jkorculka
13. mar 2014

Jednoznačne by to mali adminovia začať riešiť!!!!!!

linda20111
14. mar 2014

Tiez suhlasim, nie kazdy ma vsak tolko rozumu aby to pochopil.

prasiatko30
14. mar 2014

tato debata sa opakuje odkedy som tu a podla vlastnych skusenosti mozem povedat komu niet rady tomu niet pomoci - ja niekedy tiez zasnem co vsetko su ludia schopni dat do verejnych fotoalbumov a nemat strach o seba a svojich najblizsich 😨 😨 😨

sissy27
14. mar 2014

ja som už párkrát napísala niektorým do komentov k fotkám, či si uvedomujú niektoré veci /aj som rozpísala, čo konkrétne mám na mysli/... reakcia? zmazali - môj koment, nie fotku....podotýkam, že naozaj slušne a v dobrom som písala, nič útočné... takže "komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí" ...
ja tu nemám fotky práve kvôli ochrane súkromia, a stretla som sa s názorom, že kvôli tomu som neseriózna a asi sa za seba hanbím 😅

vonicka
14. mar 2014

Neni to kazdeho osobna vec? Ludia nech su si sami zodpovedni za svoje ciny, taketo upozornenia uz boli x krat a co ?

ivett1
24. mar 2014

@cacanezer1 jáj, to je stará téma....nič nové pod týmto koníkovským slnkom😉 ...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli