Používanie difúzeru
9. feb 2021
Mamicky, používate difuzer ?😊
@dominika168 obcas, kedze mam difuzer, ale nie je to velmi zdrave (niektore esencialne oleje su karcinogenne ak sa pouzivaju vo vysokych koncentraciach a tiez su potencialny alergen)
Ano pouziva, je to super hlavne je to lepsie ako tie sprejove osviezovace ked ze teraz je take obdobie ze sa lahko prechladne tak niektore oleje cistia vzduch a inhalacia je prospesna aj pri kasloch ci nadchach, u nas je vyuzivany pravidelne
@dominika168 áno. Používam Doterru a nedám na ňu dopustiť. S bežnými olejmi a vonnymi sviečkami ale opatrne...uistite sa o pôvode a čistote...
Jeden originál difuzer mam už skoro rok, druhy niekoľko mesiacov (mam v spálni a v detskej).
Pareurovy z Ali sa pokazil po pár dňoch...

@dominika168 ano, mnohe mamicky pouzivaju difuzery..