Používate aviváž na vlasy?

talula
16. jún 2013

ahojte, moja znama mi hovorila, ze si oplachuje vlasy avivazom, vraj ma od toho jemne vlasy a je to vraj dobre aj na rozstiepene konceky... Nechce sa mi tomu verit a bojim sa to vyskusat, ale stale mi to beha po rozume... Mate s tym niektora skusenosti? Je to naozaj dobre na vlasy alebo to je len jej sprosty napad? Dakujem

krasneleto
16. jún 2013

nie je , kludne to vyskusaj... avivaz sa pouziva aj na predlzovane vlasy, pripadne na parochne, na rozstiepene ti to nepomoze, ale vlasy su krasne jemne

bombulka200
16. jún 2013

o tomto som ešte v živote nepočula, ale zaujalo ma to 😀

lienka2407
16. jún 2013

Tak toto som este nepocula ale je to zaujimave 🙂

acer11
16. jún 2013

a na umývanie používa prášok na pranie? 😀

sissy27
16. jún 2013

no veď vyskúšaj, prinajhoršom si nejakou silne koncentrovanou avivážou vysusíš pokožku hlavy a budeš mať krásne lupiny alebo nejaký ekzém...

hradnapani
16. jún 2013

normalne som si otazku musela precitat trikrat 😀 Tak na pricesky a parochne je to asi v pohode, ale neviem ake zufalstvo by ma muselo prinutit, aby som si to dala na hlavu 🙂
nie, nedavam a neplanujem.

malinkaaninka
17. jún 2013

ja mam balzam s arganovym olejom a tiež mi dakedy pripadá ako aviváž.nič na tom,že aviváž by som na seba nedala.nie som azuritko.

iwesska
17. jún 2013

No, tak niektore avivaze su pekne drazdive, nehovoriac o ich moznom kontakte s ocami pocas umzyvanie. Navyse zvysuju horlavost. Ale pokial si chce clovek zarobit na nejake zdravotne problemy, preco nie 😉 Cakam kedy este niekto objavi pozitivne ucinky Domestosu 😀 😀

erikasadek
17. jún 2013

@tatula ubezpecujem ta ze nie je to jej vymysel roky overena vec mnohymi ludmi.. 😉

osobna skusenst nie ale moj znamy mal prekrasne dlhe kucerave vlasy... ten si cele roky pouzival len avivaz... a ver mi mal ich ako s reklamy na vlasy... 😉

maaarhulka
17. jún 2013

tak ked už tak vyskušala by som to mozno po dlzke vlasov ale urcite nie ku korienkom ale pokozke hlavy baby by som sa podrazdenia ...

klincek
17. jún 2013

mozno ako nudzove riesenie na dovolenke by som skusila, ale inak ma to vobec nelaka. hlavne by som sa bala toho, ze sa mi ju podari napatlat aj na pokozku hlavy alebo do oka 😝
kedysi davno sa hovorilo o umyvani hlavy prostriedkom na riad..tiez som neskusila🙂

lenkove
17. jún 2013

Super tip! Vyskusam na babiky dcerkine, balzam na vlasy im nepomohol!

nefertitka
30. jún 2013

uz to niekto skusil?🙂

simonkaa5
10. jan 2016

Skúsila som akurát starým babikam namočiť vlasy a pomohlo 🙂

sofi2510
15. jan 2016

Na vlasy babik je to super 🙂

lorela
15. jan 2016

Ked citam taketo napady, prestavam pochybovat o tom, ze pride dalsia potopa alebo ina katastrofa, lebo ludstvo degeneruje.

vejka3
16. jan 2016

Je to pravda!!!
Robim to uz 2 mesiace a vlasi mi rastu ako z vody (asi 10 cm)!!!!!!
Skuste.
Inac ziadne lupiny ani vysusene koza ani ekzemi!!!

silvapokorna
31. jan 2016

Tak na vlasy bábik áno, lebo to je umelina, ale na vlasy? No asi to funguje, ale načo vymýšľať. Ja som spokojná s vlasovou kozmetikou ako takou. Dove mi vyhovuje maximálne, tam mi stačí aj iba šampón a vlasy mám príjemné, ľahko sa rozčešú a vyzerajú zdravo. Ja by som ostala pri vlasovej "aviváži" 🙂

kriistiinka
14. feb 2017

🙂 aviváž použivam pravidelne, sice si stym neumyvam vlasy, ale po umyti si to nastriekam na vlasy z rozprašovačom. A vlasy mam jemne, lahko ss rozčešu a ano pomaha mi to aj na rast vlasov... Len to netreba prehnať, lebo keď si date vela tak vlasy su mastne..Učím sa za kaderničku a skoro každa moja spolužiačka si to dáva, a dokonca aj majsterka 🙂 odporúčam 🙂

silvapokorna
27. feb 2017

@kriistiinka Ahoj, myslíš ako klasickú aviváž na prádlo, v rozprašovači s vodou? Dobre to chápem?

lulua777
21. mar 2017

Baby ale tu avivaz nie az ku korienkom tak ako aj balzam sa nedava 😉 ja som odskusala a super nadhenra vona krasne sa rozcesavaju takze zamna super 👍