Pozerávate farmu?
Len ma tu zaujima že koľko ľudí pozerá tu sprostosť taký prieskum
Ja to pozerám. Aj tak v telke nič nejde a aspoň sa môžem zamýšľať nad ľudskou hlúposťou. Alebo skôr ju len pozorovať, večer už nemám energiu myslieť. 😄
Aj my pozerame ale nahravam reklamy ma nebavia nechapem.co sa vsetcia len.stazuju na farmu ci tu ci.na fb vsade vsak ked ma nieco nebavi prepnem.nekukam necitam o tom vsak je mega programov co mozete pozerat ci kazdy ma doma len markizu lebo.markiza je jediny program.co existuje vobec nechapem ako moze niekoho program rozculovat keby mam ohovorit kazdu relaciu telenovelu co ma nebavi.bolo by toho na tucet proste nekukajte !!!
nie. Ale nielen farmu. Nepozeram tam nic. Mam HBO GO a tym to hasne. TV mame na rozpravky pre syna, a na vianocnu klasiku.
@kittykat22 asi tak. HBO go a este netflix. No ale väčšina národa s IQ tykve to pozera. Podla mna divák Farmy je typicky volič Kotlebu alebo Pelleho. Nechapem, ako tam mohli dat tu Evelinu. Pekna nie je, sympatická tiež nie... rozumu tiez vela nepobrala, moderovať nevie a hlas ma taky, že mikrofóny praskajú.
Nie. Ani nic podobne. Je to sracka. Vymyvac poslednych rozumov na svk. Preto to tam tak aj vyzera ako vyzera🙈

nie