• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pozerávate telenovelu Rossalinda?

27. júna 2014 
ja som to pozerávala, táto telenovela patrí medzi tých 5 čo som pozerávala -
1.jednoducho mária
2.o takej babe kristíne, čo robila modelku a jej mama bola riaditeľka modelingovej agentúry a otec kňaz, neviem už ako sa to volalo, ale bolo to pekné, lebo veľa postáv tam umieralo tak som revala ako malé decko
3.rosalinda
4.divoký anjel
5.elena olivaresová - neviem ako sa volala tá telenovela, ale bolo to o káve a ona bola zberačka a on bol "patrón" :grinning:, ona mi liezla na nervy ako škriekala ako bláznivá ale boli tam dobré postavy ako napríklad migel techeiros i kabaléro :grinning: na ňom som sa smiala, aký to bol mulo.

:slight_smile:
25. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela aj ja som kuk vsetky tieto telenoveli......................... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ja ale a kristinka mi nic nehovorii :frowning2:
25. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela - olivaresová mala aj biely dom, že ... teraz niečo podobné ide na markíze poobede ... aj tú kristínu si pamatám, nebývali tie kámošky 3 v dome ... nemala priatela viktora ... titulky boli že v takom velkom dome bola prehliadka
25. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biela - elana olivaresova - kym budes moja :wink: , ta kristina tiez neviem co bolo. ale velmi matne si spominam na manuelu... tu by som tiez kukla znova :sunglasses:
25. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram obcas, Rosalinda mi az tak nereze, doteraz som pozerala Esmeraldu, ta sa mi pacila viac

ta telenovela, kde hrala Elena Olivaresova sa volala - Ked budes moja, tiez mi liezlo na nervy to skriekanie

a pozerala som aj o tej Christine, ale neviem uz ako sa volala.

A este kedysidavno som samozrejme ako vacsina ludi pozerala na prvu telenovelu Jednoducho Maria a potom aj na Manuelu - to bolo o tej dlhovlasej blondine :grinning:

Ale uplne najviac sa mi pacila Esmeralda, teda z tych co som videla
25. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla máš pravdu , my sme si s mamou nemohli spomenúť, hned jej to musím zajtra povedať

manuelu mi pripomente
25. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este som zabudla, pozerala som aj Rebecu a Rubi - tie sa mi tiez pacili, teda urcite postavy v tych telenovelach, Rebecu ako postavu som tiez nemala rada- strasne tiez vrieskala a Rubi bola taka potvora,ze som sa dost zabavala na tom co povyvadzala
25. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este Marianna, dcera noci alebo nieco take - tak aj to som si odkrutila :dizzy_face:
25. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana, tak sa volal aj ten seriál či ako, pripomen
25. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vacsina telenoviel ma vobec nebavi , napr s Nataliou Oreiro, ta o Yagovi, atd.... ani tie Ciganky co teraz dava Markiza tusim
25. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááá, manuela.
boli dve sestry čo o sebe nevedeli :slight_smile: a mali rovnakého muža frančeska? :sunglasses: áno francesco to bol. tá prvá žena potom umrela, ale neumrela naozaj, potom ich chodila strašiť ako iná žena a tá sa volala Anais. to meno si dodnes pamätám :grinning: frančesko si potom zobral tú druhú sestru - manuelu. tá jeho prvá žena sa volala Izabela.
25. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo dabuje slávka halčáková - tá postava vždy škrieka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manuela bola o tom, ako boli 2 zeny uplne rovnake, len jedna bola blondina ta sa volala Izabela, bola dcerou sluzky ale vidala sa za bohateho chlapa Francisco sa tusim volal , ale mala nehodu, alebo bola chora a mala skaredu tvar, sa jej nejake jazvy porobili, tak zila v dome toho chlapa nadalej, ale akoze nikto o tom nevedel :grinning: , len ta sluzka, teda jej mama, ju navstevovala a tak tam zila niekolko rokov :grinning: a ten jej muz, teda uz akoze vdovec raz v taliansku stretol mlade dievca Manuelu a ta sa na Izabelu velmi podobala, tak sa vzali, aj ju donutil odfarbit si vlasy na blond, lebo tato Manuela bola tmavovlasa a potom to bolo o tom, ako jej izabela ublizovala spolus matkou a vsetci si mysleli,ze sa zblaznila, lebo nikto Izabelu nevidel samozrejme
25. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa volala ta telenovela,kde babatko-dievca odlozili pred kostol k mniskam,ktore ju vychovali....samozrejme,ze sa zalubila do bohateho....nakoniec sa zistilo,ze jej otec je farar,ktory o tom nevedel a cely cas bol aj jej "duchovnym" kamaratom....neviem ten nazov
25. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddy, však to je tá kristína - myslím. :slight_smile: ona potom bola modelka
25. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak túto manuelu som si pomýlila s rosalindou

didi to je tuším o tej modelke, práve píšem s kámoškou či si nepamätá názov

a Sila lásky bola o čom?
25. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučo, no presne, tá halčáková je riadne uškriekaná.
25. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vidala, ale vydala - opravujem
25. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozeravala: manuelu, jednoducho mariu, rossalindu, ked budeš moja, rebecu , yaga, a aj o tej kristine...neviem či sa to nevolalo nahodou medzi laskou a nenavisťou :unamused: alebo to bolo o tej boxerke valentine? :confused: :grinning: tak neviem už :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a neviem ci to bola telenovela, ale viem ze to malo strasne vela casti :stuck_out_tongue_closed_eyes: - sunset beach. pamatate?
25. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sila lasky to neviem, ale este bolo aj nieco s Vasnou - jeden chlap sa prevtelil do niekoho ci co :grinning:
25. máj 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nahodou pači ked Paloma tak škriekala :grinning: aj teraz čo to chodi po obede na markize uplne podobne tak ju dabuje halčakova :slight_smile:
25. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana to tam hral ten vlasatý, do neho sa ten starý prevtelil ... niečo podobné ako o tej boxerke

a ešte bol pramen lásky
25. máj 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyy kukajte co som nasla :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=6Lnz1u4Mieo
25. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla,,,wooooooow :grinning: hned by som si to kukla :sweat_smile:
25. máj 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla si super, ešte volačo pohladaj
25. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten pramen lasky...to bola ta kristina tušim, či??? :confused:
25. máj 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, tuším nie, to bolo o niakych rančoch, alebo takých veľkých domoch a hádali sa tam o pozemky
25. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pramen lasky to mi nieco hovori, tam hrala tusim ta ista herecka co aj v tej christine, alebo tak sa nevolala ta telenovela?

este som pozerala Danielu - ona bola dcera z otcovho bocaku a po smrti matky prisla byvat k otcovej novej rodine a ta sestra a matka ju nemali rady a este si pamatam,ze chodila do tanecnej
25. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok