• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pozerávate telenovelu Rossalinda?

27. júna 2014 
ach ano :grinning: ta frida inac je pekna baba,a raz hrala v jednej telenovele a tam mala cierne vlasy a bola taka fajn macata ale pekna,pristalo jej to
27. máj 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ta barbala dobre vyzerala co ste pisali,super oblecena,pekne vlasy..a ta sa mi nepacila v yagovi :unamused:
27. máj 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa to pozriet aj na internete?ja som sa na to vždy chela pozerat len som bola vždy v tom čase v praci a teraz sme zase v čr sakra :confounded:
27. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frida je kocka....................normalne zistujem ze som bola asi maniacka kedysi ved som kuk skoro vsetko :sweat_smile:
27. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co Sila lásky, nemecký nekonečný seriál, čo býval nedávno :slight_smile:
27. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
divoska anastazia :wink:
27. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa sila lasky nepacila,a tusim chodi opat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ahojte,pripájam sa do kolektívu,smiem??? zbožňujem telenovely,pozerala som aj spomínanú Jednoducho Máriu, Manuelu, Esmeraldu, teraz Rosalindu a kopec ďalších. som rada,že je tu táto téma.
27. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to dneska nedopozorela :frowning2: videla som iba prvu cast... skoda
27. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som videla len prvu cast aj to len pocas varenia vecere, ale skoda ze skoncila Esmeralda :frowning2:
27. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte telenovelky ... no ja som dnes náhodou kuk rosalindu ... som zaspomínala ... ste tu toho moc prebrali, idem vás počítať
27. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som pozerala dnes rosalindu :wink: :grinning:
27. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muky , frida hrala tuším v právo na lásku, kamarátku viktorie ... a ten fešák hral tuším farára v prameni lásky ... teda ak som to nedoplietla, opravte ma
27. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte telenovelomaniačky :slight_smile: ,

ja mám telenovely velmi rada,vždy si popri pozeraní,viac počúvaní,niečo porobím,navarím,alebo upratujem celú kuchynskú linku,poumývam okná,poriadim poličky a ide mi to tak nejako rýchlejšie a nemusím sa do toho ani nútiť :slight_smile: ,takže mne telenovely velmi spríjemnia čas,ked upratujem.Ale aj ked neupratujem,samozrejme,rada si pri nich oddýchnem.

Moja naj telenovela je rozhodne Esmeralda a Manuela.
V Esmeralde sa mi páčil príbeh Graciely a Adriana,hlavne ten herec sa mi páčil -Alejandro Ruiz.

Zuzana 76 - prosím Ťa,ked vieš po španielsky ,nenašla by si mi nejaké info o tomto hercovi -Alejandro Ruiz,ak sa Ti bude chcieť,samozrejme :wink: ,ja som hladala cez google,ale nič som nevysnorila,nejaký životopis ,alebo klebety :grinning: žena,milenka...
28. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samsara, ked zaspi maly, tak najdem, jasne :wink:
28. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samsara, ani ja som nic ine nenasla okrem datumu narodenia 9.6. 1967 v Mexico Ciudad, inak hral vo vela telenovelach, La intrusa - votrelkyna , La usurpadora - samozvankyna, La madrastra - macocha, La esposa virgen - Nedotknuta manzelka, - to su aspon tie, co isli u nas

http://www.imdb.com/name/nm0752341/

sa inak cudujem, ked je taky obsadzovany, ze neexistuje ziadna jeho oficialna stranka, nasla som info aj o Colungovi aj ostatnym a Alejandro Ruiz nic, ale naslo mi x dalsich Alejandrov Ruiz, ale nic konkretne o nom :unamused:
28. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa v esmeralde pacil pribeh adriana a graciely a ta krasna pesnicka vzdy im hrala............jaaaaaaj
28. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...si mi pomohla...dík...som si nevedela spomenúť na názov jednej, čo som rada pozerala :wink:
votrelkyňa... :slight_smile:
28. máj 2009 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco , nemas za co :wink: ono sa to pletie, tie nazvy telenoviel

ste sa tu este bavili o sexy hereckach, co sa vam pacia z telenoviel- tak mne sa paci Gaby Espino, co hrala princeznu Izaquirre v rebece, aj Leticia Calderon je fajn,

A vedeli ste ze ta co hrala v Esmeralde Fatimu, teda Laura Zapata je sestra Thalie/ Rosalinda/ ?
28. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka 76 - ďakujem,že si hladala info o tom hercovi :wink: ,že je to čudné,že o ňom nič nepíšu,pritom je dosť známy..
A o tej Laure Zapate a Thalii som vedela,že sú sestry,dokonca som čítala,že uniesli Lauru Zapatu a jej dalšiu sestru a požadovali za ne výkupné ,Lauru potom prepustili,ale neviem,či tú jej sestru nezabili... :frowning2:
Na googli bolo o tom dosť,čo som našla,ale samozrejme v španielčine :unamused: ,tak neviem ,ako to naozaj s tým únosom dopadlo...
28. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samsara, prepustili obe, lauru skor, tusim po 18 dnoch a tu druhu po mesiaci :wink:
28. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby.Jaj tiez som vsetko pozerala dokial som bola na Slovensku.Najviac sa mi pacila Rosalinda a Ked budes moja a hlavne ta uvodna pesnicka ta je super.
Este k tym sestram ze Rosalinda s Fatimou su naozaj setry tak ich tretia sestra je ta alkoholicka prava matka Chose Armanda ci jak sa vola.
28. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - dik za info :wink:

Vachovka - ktorú tretiu sestru myslíš? Čo hrá v Rosalinde pravú matku Fernanda Chosé? Lebo to je Fatima Zapata :wink:
28. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dajako moc informácii nových ... trošku mi to o tých sestrách upresnite ...
28. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

viete mi povedať či ma jojplus aj archivne vysielanie??? prave to hladam ale zda sa mi že nema :frowning2:
ale prave mam zapnute live vysielanie, lebo nam nejde TV- satelit :angry: :angry: :angry:
takže som rada že aspon to maju a konečne si to prvy krat kuknem :grinning:
No ale tem archiv by mi viac bodol, kedže som malo doma o takomto čase :angry: :unamused: :frowning2:
28. máj 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpolka, tuším tu niektorá spomínala že jojplus nemá archív
28. máj 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
akoze az teraz som toto nasla,na joj plus chodi rosalinda?to nemyslite vazne?kde som doteraz bola?moja najoblubenejsia telenovela...
28. máj 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak barborka, za 10. minút začíname...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. máj 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to pozerávala...keď to šlo prvý krát na markíze...či na ktorej tv...a teraz keď to náhodou prepnem...mi to príde také odveci... :grinning: ale ja všeobecne telenovely môôžem...ináč rada by som si kukla jednoduchú máriu...to boloooooo :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok